דף הבית >> CarBay - אתר לקניית רכב חדש
קמפיין זה כרגע ירד מהאוויר, עמכם הסליחה!

 
CarBay - האתר שלך לקניית רכב חדש
  
CarBay, אתר האינטרנט הראשון למכירת רכב חדש בישראל, נולד מתוך חזון בו רכב חדש 0 ק"מ הוא מוצר צריכה נגיש וזמין לכולם. CarBay גאה להוביל את מהפכת הרכב החדש בישראל, ומאפשר לראשונה רכישה מלאה של הרכב הבא שלכם מאתר האינטרנט של CarBay, עם מסירה מרגשת של הרכב עד הבית.

באתר ניתן למצוא מגוון עצום של דגמים ורכבים בהנחות ענק ממחירי היבואנים. כיום אפשר לחסוך עד עשרות אלפי שקלים בקניית רכב 0 ק"מ - אל תפספסו את ההזדמנות.

קניית רכב נוחה וישירה מאתר האינטרנט

אתר האינטרנט המתקדם של CarBay מאפשר לכם לבצע את כל תהליך קניית רכב חדש באופן מקוון- בהעברה בנקאית, עסקת מימון משתלמת ולבצע את הרכישה גם בתשלומים בכרטיס אשראי.
את הרכב הבא שלכם תוכלו לרכוש מהמחשב, מהמכשיר הנייד או מהטאבלט - לקנות רכב חדש בישראל מעולם לא היה נוח יותר!
בנוסף, תוכלו לבצע "הזמנה אישית" של הדגם המועדף עליכם - בתמורה לרכישת 'זכות קנייה', אנו נזמין במיוחד עבורכם את הדגם הרצוי מהיבואן בהנחה גדולה ממחיר המחירון, ונעדכן אתכם על האפשרויות השונות להשלמת העסקה.

כל הדגמים, כל היצרנים - במקום אחד

ב-CarBay תוכלו למצוא את כל הדגמים הפופולאריים ביותר בישראל, במחירים הטובים ביותר. כל המבצעים המשתלמים ביותר מרוכזים עבורכם בצורה נוחה וידידותית.

שקיפות, אמינות וביטחון בקנייה

Carbay מציג את כל פרטי הרכב והעסקה בצורה השקופה ביותר. עסקת הרכישה באתר בטוחה לחלוטין, וכוללת אפשרות ביטול עסקה תוך 2 ימי עסקים, ברכישה מאובטחת על פי תקני האבטחה המחמירים ביותר. כל מה שנותר לכם הוא לבחור את הדגם המועדף עליכם במחיר המשתלם ביותר ברשת, להזמין את הרכב החדש הבא שלכם, ולקבל אותו עד הבית במסירה מרגשת במיוחד. תתחדשו!
 


לייבסיטי - בניית אתרים