דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים למחזמרים ומחזות מוזיקליים
כרטיסים למחזמרים ומחזות מוזיקליים באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים", מסודרים לפי סדר כרונולוגי...
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"
 
 •  
  המחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאיהמחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאי
  מגילת אסתר - המחזמר המרהיב לפורים חוזר בגירסה חדשה עם שירים חדשים, תפאורה חדשה, בגדים צבעוניים והרבה הומור וכיף. המחזמר "מגילת אסתר" הינו מחזמר לכל המשפחה המבוסס על סיפור הגבורה הקלאסי של אסתר המלכה, שהצילה את עמה מהגזירה הנוראה של המן הרשע, בעזרת מרדכי היהודי והמלך אחשוורוש בכבודו ובעצמו - כפי שהוא סופר במגילת אסתר. עיבוד מקורי מצחיק ומרגש ונאמן למקורות.
  בכיכובם של: רינת גבאי, אודי ואביעד, גיא פרידמן.

  תאריכים: 24 באפריל - 15 במאי 2022
  מקום: הרצליה, כפר סבא, רחובות, אור עקיבא
  מחיר: 75 - 89 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - סימני דרך - מחזמר על חייה של נעמי שמרתיאטרון הבימה - סימני דרך - מחזמר על חייה של נעמי שמר
  המחזמר אינו מתרכז בנעמי שמר המיתוס, אלא מגלה לצופים דמות מורכבת של אישה דעתנית ויוצרת מבריקה, שהגיעה למעמד סופרסטאר בישראל של שנות ה-60 וה-70, אך לא היססה להשמיע את קולה גם כשדעותיה התנגשו עם עמדת הרוב וזכתה בשל כך לכתף קרה מהממסד. המחזמר כולל עיבודים רעננים ללהיטיה הבולטים של שמר כגון:  "אני גיטרה", "אנשים טובים באמצע הדרך", "עוד לא אהבתי די", "החגיגה נגמרת" ועוד. בהשתתפות: רוני דלומי או הילה שלו, רויטל זלצמן, דפנה דקל, דפנה שדה או גילה אלמגור
  תאריכים: 24 באפריל - 13 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  מחיר: 80 - 125 ₪
   

 •  
  יציאת מצרים - פסח 2022יציאת מצרים - פסח 2022 - קופת בראבו
  יובל המבולבל ילד שובב ומבולבל נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את שלל הדמויות מתוך סיפור האגדה: בת פרעה, רעמסס, משה ואהרון. יובל מצטרף למשה ובני ישראל במאבק על החירות ויציאה ממצרים וכך מבין יובל את המשמעות של חירות אמיתית. הצגה חובה לכל ילד! מחזמר מצחיק ומרגש לכל המשפחה, המספר את סיפור יציאת מצרים כפי שלא סופר מעולם מנקודת מבטו של ילד תמים. בהשתתפות יובל המבולבל וכוכבי הישרדות 2021.

  תאריכים: 25 באפריל - 14 במאי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 89 - 125 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - אל תתערבו ליתיאטרון הסימטה - אל תתערבו לי
  נשות אנסמבל קוקייה חושפות את האבסורד בסדר החברתי והמגדרי הקיים במופע ''אל תתערבו לי'' – מופע ביקורתי הבנוי על רצף מערכונים ושירים קומיים המוגשים בטון מריר-מצחיק, המאירים את המציאות וההוויה הנשית היומיומית בכל מורכבותה ועוצמתה.

  תאריכים: 26 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 56 ₪
    • מחזמר לילדים: יציאת מצרים בכיכובו של יובל המבולבלמחזמר לילדים: יציאת מצרים בכיכובו של יובל המבולבל - גרו קופונים
  מחזמר ילדים מזווית אחרת ומרתקת: סיפור יציאת מצרים מנקודת מבטו של יובל המבולבל. הצגה לכל המשפחה בה יובל המבולבל, ילד שובב, נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את שלל הדמויות מתוך סיפור האגדה: בת פרעה, רעמסס, משה ואהרון. יובל מצטרף למשה ובני ישראל במאבק על החירות ויציאה ממצרים וכך מבין יובל את המשמעות האמיתית של חירות. בהשתתפות: יובל המבולבל, רותם יהודה וכוכבי הישרדות - אודליה סויסה, גדי פניבילוב ויהונתן בשן.
  תאריכים: 30 באפריל - 15 במאי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 99 - 276 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים - דו רה מוווהצגת ילדים - דו רה מווו
  בבוקר אביבי מתכנסות הפרות כדי לחגוג עם פרה'לה את מסיבת הפרת-מצווה שלה. כולן מתכוננות לגעות יחד את "המנון המו" המסורתי, אבל אבוי! פרה'לה הצעירה לא גועה עם כולן פה אחד, אלא מזמרת מו משלה, שונה ומיוחד. איך יגיבו אחיותיה הפרות - פרדיגמה, פרנויה, פרפרצית ופרפרזה - על המו המתפרץ והמסתלסל? ולאן הוא יוביל אותה בסופו של דבר? מחזמר המספר על הרצון להשתייך לעדר, ויחד עם זאת לשמור על המו הפרטי שלנו. 
  תאריכים: 30 באפריל - 21 במאי 2022
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪
   

 •  
  הקוסם מארץ עוץ: כרטיסים למחזמר עם מיכל אמדורסקי ברחבי הארץהקוסם מארץ עוץ: כרטיסים למחזמר עם מיכל אמדורסקי - גרו קופונים
  עיבוד מוזיקלי לספרו של פרנק באום אודות דורותי וטוטו הכלב האהוב שלה, במסע לארץ עוץ, שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל, איש הפח, האריה, הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ. המחזמר מלווה בשירים רבים, ביניהם ''אי שם מעבר לקשת''. בהשתתפות: מיכל אמדורסקי, אוריה רון, עזריאל אשרוב, שלומי נתיב, שיראל חכשורי-אשרוב, זוהר כץ, חלי חזן.

  תאריכים: 30 באפריל - 24 במאי 2022
  מקום: מודיעין 30/4 (היכל התרבות), תל אביב 24/5 (בית פרנקפורט - אודיטוריום)
  מחיר: 47 - 48 ₪
   

 •  
  מחזמר לילדים - הקוסם מארץ עוץמחזמר לילדים - הקוסם מארץ עוץ - קופת בראבו
  מחזמר מרהיב לכל המשפחה! שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל חסר השכל, איש הפח שמחפש לב, האריה חסר האומץ, הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ. המחזמר מלווה בשירים רבים, שהמפורסם בהם הוא "אי שם מעבר לקשת"... מיכל אמדורסקי בתפקיד דורותי!... עוד משתתפים: אוריה רון, עזריאל אשרוב, שלומי נתיב, שיראל חכשורי-אשרוב, זוהר כץ, חלי חזן.
  תאריכים: 30 באפריל - 24 במאי 2022
  מקום: מודיעין 30/4 (היכל התרבות), תל אביב 24/5 (בית פרנקפורט - אודיטוריום)
  כתובת: עמק דותן 49, מודיעין || קיציס 23, שכונת הדר יוסף, תל אביב

  מחיר: 78 - 85 ₪
   

 •  
  שמוליקיפוד - אופרת רוק לילדיםשמוליקיפוד - אופרת רוק לילדים
  הקלאסיקה הישראלית לילדים בהפקה של תיאטרון הילדים הישראלי משתלבת בידי האמנית אילון נופר (אחת ממייסדות מיומנה) עם מוזיקה ומקצבים מקפיצים ועם מקצוענות ודיוק של שחקנים, רקדנים, מוזיקאים ואקרובטים. כמו בספרם של ט. כרמי ושושנה היימן, מתרחש על הבמה המפגש המפתיע והפלאי בין הילד גדי לבין הקיפוד שהקסים דורות של ילדים. הדואט בין שמוליקיפוד וגדי, ששניהם הרגישו מעט בודדים לפני שמצאו זה את זה, מקבל חיזוק מדמויות נוספות מעולמו הפנימי של הילד, שמוסיפות ליצירה הבימתית הזאת גוון מקורי.. 
  תאריכים: 30 באפריל - 27 באוגוסט 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 - 81 ₪
   

 •  
  התיאטרון הארצי - מחזמר הלהקההתיאטרון הארצי - מחזמר הלהקה
  סרטו המיתולוגי והאהוב של אבי נשר מגיע לבמה בגרסת ענק חדשה, עדכנית, קצבית ומרגשת עם עשרות שחקנים, רקדנים וזמרים בשילוב השירים שהפכו לפס הקול של חיינו! סיפורה של להקה צבאית רגע אחרי הניצחון של מלחמת ששת הימים - חבורה מוכשרת של חיילים וחיילות עם חלומות גדולים, אהבות ושנאות, חברויות ובגידות, סולואים ותחרויות.  בבימויו של צדי צרפתי ובכיכובם של דב נבון, שי המבר, נופר סלמאן, אלישע בנאי, ענבל ביבי, עדי אלון, גל פופולר, תום גרציאני, מיה צפיר, לירון ויגדור, נוי עזריה ועוד..
  תאריכים: 30 באפריל - 7 בספטמבר 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 149 ₪
   

 • תיאטרון הקאמרי - לילה בפריזתיאטרון הקאמרי - לילה בפריז
  מי לא רוצה לצלול ולו לערב אחד אל תוך הקסם של עיר האורות? הסמטאות, בתי הקפה והמסעדות, הבאגטים, נגני הרחוב, הכנסיות, הפארקים, מגדל אייפל וכמובן – הצרפתים והצרפתיות. וברקע – מה אם לא להיטי השאנסונייה הצרפתים? להקת תיאטרון הקאמרי, בליווי נגנים, מעניקה לכם את האפשרות הזאת. מיטב השירים האהובים של אדית פיאף, ז'אק ברל, שארל אזנבור ואחרים יבוצעו בידי השחקנים והשחקניות של הקאמרי בליווי נגנים.
  תאריכים: 1 במאי - 5 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 109 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - המחליפהתיאטרון בית ליסין - המחליפה
  עודד פסטרנק, סוכן ביטוח מסור, מגלה יום אחד שאשתו הוחלפה במישהי אחרת. האם הוא יכול להרשות לעצמו לזרום עם המציאות החדשה? לאן נעלמה אשתו המקורית? ומה באמת מסתתר מאחורי החילוף הזה? באמצעות שחזורים ממערכת היחסים שניהל עם אשתו, עודד מנסה להתחקות אחר מה שיוביל לשינוי המשמעותי ביותר בחייו. וכמו תמיד - המציאות עולה על דמיון. קומדיה רומנטית עם שירים.
  משתתפים: עידן אלתרמן, חי מאור, נתי קלוגר, הילה סורג'ון-פישר.

  תאריכים: 5 במאי - 28 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מסיבה בגינהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מסיבה בגינה
  הצגה מוזיקלית וצבעונית על חברות ואהבה לטבע עם שירי הילדים הנפלאים של לאה נאור. נטע ודן דן מטפחים את הגינה הקהילתית. הם מאוד מתרגשים מהירקות שהחלו לגדול ומתכננים חגיגה גדולה לכל השכנים. בוקר אחד, הם נדהמים לגלות ש"מישהו" הרס את הגינה שלהם. נטע בטוחה שאמיר, ילד מהשכונה שנוהג לצחוק על הגינה, הוא זה שהרס אותה. שקדי, אחותו הקטנה של אמיר, מצליחה לשכנע את דן דן שאמיר הוא לא זה שהרס את הגינה, ויחד הם פוצחים בחקירה שמטרתה למצוא את האשם האמיתי...
  תאריכים: 7 במאי 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם רקאנטי (שדרות שאול המלך 27, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגה ספר הגונגל - יחד לעולםכרטיס להצגה ספר הג'ונגל - יחד לעולם - גרו קופונים
  בואו לפגוש את מוגלי שהפך למלך הג'ונגל, ויחד עם חברתו הטובה באנה משתעשע עם פילים וזאבים, מלמד את הקופים איך להדליק אש, נהנה עם חבריו הטובים באלו הדוב ובגירה הפנתר, והכי חשוב, מכניע את שירחאן הנמר ושולח אותו לספארי. מוגלי מצליח ללמד את בני האדם וחיות הג'ונגל לחיות בידידות ובאהבה גדולה, יחד לעולם. משתתפים: צחי נוי/שאול עזרא, דודי בן סימון, עידו שנצור, רעות פרחי, הילה קסטלר ועוד.
  תאריכים: 7-28 במאי 2022
  מקום: קרית מוצקין 7/5 (היכל התיאטרון), חולון 21/5 (מרכז שטיינברג), תל אביב 28/5 (אודיטוריום רוזין)
  מחיר: 47 - 48 ₪
   

 •  
  ספר הג'ונגל יחד לעולםספר הג'ונגל יחד לעולם - קופת בראבו
  סיפור ההמשך של הספר של רודיירד קיפלינג שכבש את העולם ועובד לאינספור סרטים, סרטים מצוירים והצגות ומחזות זמר. מוגלי חי כעת בכפר עם חברתו באנה. הוא אמנם קרוב לג'ונגל, אבל לפעמים נדמה לו שהוא בכל זאת רחוק, רחוק מדי. הוא מתגעגע לחיי הטבע ולחבריו בעלי החיים. אז יום אחד הוא חוזר. לצד המפגשים המשמחים עם חבריו באלו הדב ובאגירה הפנתר, מצפה לו גם מפגש עם אויב ותיק: הנמר שירקאן.. מחזמר עם צחי נוי ועוד.
  תאריכים: 7 במאי - 6 באוגוסט 2022
  מקום: קרית מוצקין 7/5 (היכל התיאטרון), חולון 21/5 (מרכז שטיינברג), תל אביב 28/5 (אודיטוריום רוזין), ראשון לציון 6/8 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות)
  מחיר: 78 - 85 ₪
   

 •  
  מיכל הקטנה - היפה והחיה: כרטיס להצגהמיכל הקטנה - היפה והחיה: כרטיס להצגה - גרו קופונים
  הצגה מוזיקלית קסומה לילדים ולכל המשפחה, עפ"י סיפור הילדים האהוב והקלאסי. נסיך יפה תואר ומפונק הופך בכישוף לחיה. כדי לשבור את הכישוף, הוא חייב ללמוד לאהוב. כמה שנים מאוחר יותר בעיירה קטנה לא רחוק משם, בל, צעירה יפה (מיכל הקטנה) יוצאת לחפש את אביה הנעדר ומגיעה לשחרר אותו מהטירה, היכן שהנסיך-חיה מחזיק בו כשבוי. לאחר שבל מתנדבת להחליף את אביה, היא מתחילה לגלות כי החיה המפלצתית מסוגלת להיות נדיבה, מצחיקה ומלאת חמלה. בל עוזרת לו להיות אדם טוב יותר...
  תאריכים: 8 במאי - 2 ביולי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - דירה להשכירהתיאטרון שלנו - דירה להשכיר
  מי לא קרא לילדיו את סיפורה המופתי של לאה גולדברג "דירה להשכיר"? קלאסיקה ישראלית אולטימטיבית, המדברת על ערכים של חברות, נאמנות, סובלנות ואהבה לזולת. בעיבודו של "התיאטרון שלנו" הפך הסיפור להצגה מרהיבה, מושקעת, מלאת עניין ועשויה מתוך אהבה גדולה לילדים. מדובר בהצגה מוזיקלית, שהמילים של לאה גולדברג עובדו בה לפזמונים מקוריים בידי רונן גולדפרב ואת המוזיקה הלחינה, כתמיד, ליאת פרלוב.

  תאריכים: 8 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, כפר סבא, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 55 - 81 ₪
   

 •  
  מיכל הקטנה - היפה והחיהמיכל הקטנה - היפה והחיה - קופת בראבו
  תיאטרון תל אביב לילדים מציג: סיפור הילדים האהוב והקסום מגיע לבמה בתור הצגה מוזיקלית בכיכובה של כוכבת הילדים מיכל ויצמן (מיכל הקטנה). מיכל מגלמת את בל, בת הסוחר שיוצאת לחפש את אביה הנעדר ומגלה שהוא מוחזק כבן ערובה בארמונה של מפלצת מכוערת ומפחידה. היא מתנדבת להחליף את אביה ולאט לאט מגלה שמאחורי החזות הנוראית והתנהגותו העוקצנית של בעל הארמון מסתתרת נפש פגועה ועדינה. גם בעל הבית מתחיל להשתנות לאט-לאט בהשפעת קסמה ומרצה של בל, ואת הסוף כולנו יודעים... 
  תאריכים: 8 במאי - 20 ביולי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 - 85 ₪
   

 •  
  אין כמו בתיאטרון: כרטיסים להצגת הילדים 'הקוסם'אין כמו בתיאטרון: כרטיסים להצגת הילדים 'הקוסם' - גרו קופונים
  מחזה מאת אורי פסטר עם השירים של ירון כפכפי, המבוסס על ספרו של ל. פרנק באום. דורותי וטוטו, הדחליל הטיפש, איש הפח חסר-הלב, האריה הפחדן וכמובן, סם הקוסם, מחכים לכם עם כל הלהיטים הגדולים.
  בהשתתפות: אדם, זוהר קבלר, רועי ניב, רועי רם, גיא מאור, יוסף קדוש, יובל בוצ'ן.


  תאריכים: 9 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון, חולון, הרצליה, אשקלון, בית שמש, קדימה, קיבוץ יפעת
  מחיר: 59 ₪
   

 •  
  הקוסם - המחזמר המקוריהקוסם - המחזמר המקורי - קופת בראבו
  דור חדש של ילדים יוצא בשביל האבנים הצהובות להרפתקאות בארץ עוץ! דורותי וטוטו, הדחליל הטיפש, איש הפח חסר-הלב, האריה הפחדן וכמובן, סם הקוסם, מחכים לכם עם כל הלהיטים הגדולים. מחזה מאת אורי פסטר עם השירים של ירון כפכפי. מבוסס על הקוסם מארץ עוץ מאת ל. פרנק באום.
  בהשתתפות: אדם, זוהר קבלר, רועי ניב, רועי רם, גיא מאור, יוסף קדוש, יובל בוצ'ן.


  תאריכים: 9 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון, חולון, הרצליה, אשקלון, בית שמש, קדימה, קיבוץ יפעת
  מחיר: 79 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - לעבור את הקירתיאטרון בית ליסין - לעבור את הקיר
  רגע לפני התאריך המיועד, מיכל מגלה שהארוס שלה ביטל את החתונה. אחרי שברון הלב המתבקש היא מודיעה לתדהמת חברותיה, אחותה ואמה שהיא לא משנה את התוכניות: תהיה חתונה! "יש לי אולם, יש לי שמלה, קטן על אלוקים להמציא לי חתן". מרגע זה היא יוצאת למסע מטלטל, מצחיק ומרגש בין אמונה לאהבה, מסע שכולל דייטים הזויים, נסיעה לאומן, אימא מודאגת, חברות במבחן, כוכב ידוע, חבר ילדות ומעל לכל שאלה אחת גדולה: האם כאשר מיכל תעמוד ביום החתונה מתחת לחופה, יעמוד לצידה החתן שנשלח אליה? 
  תאריכים: 9 במאי - 16 ביולי 2022
  מקום: ת"א - עד 28/6 (תיאטרון בית ליסין), איירפורט סיטי 14/7, 16/7 (היכל התרבות)
  מחיר: 125 - 175 ₪
   

 •  
  כרטיסים למחזמר פינוקיו עם טוביה צפירכרטיסים למחזמר פינוקיו עם טוביה צפיר - גרו קופונים
  פינוקיו הוא מחזמר קסום על כוחה של האהבה וכוחה של האמת. פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן. במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, נגרר אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג. לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב.
  שחקנים: טוביה צפיר - בתפקיד סבא ג'פטו, דניאל מורשת / ידידיה ויטל - בתפקיד פינוקיו, רויטל זלצמן, אופיר וייל, חייקה מלכה, קרן מרום / דור אוחיון.

  תאריכים: 10 במאי 2022
  מקום: היכל התרבות עפולה (חטיבה תשע 15, עפולה)
  מחיר: 59 ₪
   

 •  
  פינוקיו - מחזמר לכל המשפחהפינוקיו - מחזמר לכל המשפחה - קופת בראבו
  פינוקיו – מחזמר לכל המשפחה. מחזמר מוסיקלי קסום על כוחה של האהבה וכוחה של האמת. פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן. במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, הולך שולל אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג. לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב. בהשתתפות: טוביה צפיר, דניאל מורשת/ידידיה ויטל, רויטל זלצמן, אופיר וייל, חייקה מלכה, קרן מרום/דור אוחיון ועוד...
  תאריכים: 10 במאי 2022
  מקום: היכל התרבות עפולה (חטיבה תשע 15, עפולה)
  מחיר: 69 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מחזמר זה אניתיאטרון הקאמרי - מחזמר זה אני
  מחזמר המבוסס על שיריו של אייל גולן. זהו סיפורה של משפחת טולדנו, משפחה ירושלמית של חוזרים בתשובה, ובמרכזו מסע התבגרותה של בת הזקונים אדריאנה. האב נפתלי טולדנו הוא המנצח הראשי ומייסדה של "התזמורת הספרדית ירושלים" המלווה בבן טיפוחיו הפייטן אליהו אליאס. האם מרסדס הייתה בעברה החילוני זמרת בלהקה צבאית, והורישה את אהבתה למוסיקה לשלוש בנותיה: מיראבל השמרנית, נרי המרדנית, ואדריאנה הצעירה...
  תאריכים: 11-14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 155 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - קליעים מעל ברודוויתיאטרון גשר - קליעים מעל ברודווי
  הקומדיה המוטרפת והיפהפייה של וודי אלן מגיעה לבמה הישראלית בגרסת מחזמר רב-משתתפים. במרכז העלילה – מחזאי צעיר שחולם להעלות מחזה פרי עתו בברודווי ומחפש מימון. את הכסף הוא מוצא אצל מאפיונר, ששמח לעזור, אבל בתנאי אחד: חברתו, ששרופה על תיאטרון אבל נעדרת כישרון לחלוטין, צריכה לקבל את התפקיד הראשי. יחד איתה מקבל המחזאי עוד תוספת לצוות: שומר ראש בשם צ'יץ'...
  תאריכים: 11 במאי - 9 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 156 - 182 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגוןתיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגון
  דמותו של נתן אלתרמן מוכרת היטב לכל ישראלי. המחזה חושף את הדרמה הסוערת של מאבקו על מעמדו כמשורר הלאומי שלנו, על רקע יחסיו ההפכפכים עם בן גוריון ותנועת העבודה, ובעיקר על רקע יחסיו עם אשתו, השחקנית רחל מרכוס, אהובתו הציירת צילה בינדר, ובתו המשוררת תרצה אתר. המחזה המוסיקלי משלב את שיריו ושיריה של בתו תרצה אתר ובהם: פגישה לאין קץ, רינה, אליפלט, זמר שלוש התשובות, אהבתיה ועוד.
  תאריכים: 12-14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 125 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גליתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גלי
  המחזמר "גלי" משלב את שיריו האהובים והקלאסיים של אהוד מנור ומתמודד עם סוגיה בוערת עבור רבים בימי הקיץ החמים: הציפייה הדרוכה לכיתה א'. האם המעבר מהגן לבית הספר כרוך בהרבה דאגות, לחץ ופחדים? האם זוהי גם שמחה, התרגשות והזדמנות? הילדה גלי, שמבלה את סוף השבוע האחרון שלה לפני השלב החדש בחייה – כיתה א' – חולקת את הרגשות שלה עם חבריה הטובים ביותר. האם תצטרך להיפרד מילדותה...
  תאריכים: 14 במאי - 30 באוגוסט 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף (14 במאי), מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם רקאנטי (30 באוגוסט)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנושתיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנוש
  כשאחד הסרטים הישראליים המצליחים והאהובים בכל הזמנים הופך למחזה מוזיקלי, הציפיות הן ללא ספק גבוהות. הפעם מדובר בקומדיה עטורת הפרסים של טליה לביא, "אפס ביחסי אנוש", שעובדה לבמה בידי אורן יעקובי ומבוימת בידי עידו רוזנברג. בתפקיד הראשי – משי קליינשטיין הנוחתת בנעליה של נלי תגר, ששיחקה בסרט את דפי – מש"קית נייר וגריסה המפונקת שמוכנה לעשות הכל כדי לעבור מהבסיס הנידח שבו היא תקועה לקריה...
  תאריכים: 16 במאי - 13 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב

  מחיר: 125 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פיטר פןתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פיטר פן - מחזמר
  התיאטרון הקאמרי בשיתוף עם תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מזמינים אתכם לפזר מעט אבקת פיות ובעזרתה לעוף עם פיטר פן ועם וונדי אל ארץ לעולם לא. שם נפגוש את הילדים האבודים ואת הפיה טינקרבל, את שודדי הים וכמובן - את האויב המושבע של פיטר פן, הלא הוא קפטן הוק. סיפורו הקלאסי האהוב של ג'יימס מתיו ברי אודות הילד הנצחי, פיטר פן, זוכה לעיבוד חדש ומקורי. הרפתקה מוזיקלית, ססגונית, פרועה ומפתיעה, למבוגרים שגדלו על הסיפור ולילדים שעדיין לא מכירים אותו.
  תאריכים: 17 במאי - 16 ביוני 2022
  מקום: ת"א - עד 18 במאי (תיאטרון הקאמרי), כרמיאל 16/6 (היכל התרבות ע"ש נרקין)
  מחיר: 78 - 99 ₪
   

 •  
  סאלח שבתי: כרטיסים למחזמר עם איציק כהן בבימויו של צדי צרפתיסאלח שבתי: כרטיסים למחזמר עם איציק כהן בבימויו של צדי צרפתי - גרו קופונים
  ''סאלח שבתי'' - סרט הקולנוע שזכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב, הגיע לתיאטרון וזכה גם שם להצלחה חסרת תקדים ונחשב עד היום למחזמר המצליח בכל הזמנים - חוזר לבמות בהפקה חדשה, צבעונית, קצבית ומרגשת בכיכובו של איציק כהן ובבימויו של צדי צרפתי. אפשרות לרכוש כרטיס ליחיד או כרטיס משפחתי.

  תאריכים: 18 במאי 2022
  מקום: היכל התרבות עפולה
  כתובת: חטיבה תשע 15, עפולה
  מחיר: 89 - 316 ₪
   

 •  
  סלאח שבתי - המחזמר בבימויו של צדי צרפתיסלאח שבתי - המחזמר בבימויו של צדי צרפתי - קופת בראבו
  סאלח שבתי עלה לראשונה כסרט הקולנוע ישראלי בכיכובו של חיים טופול, הוא זכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב, ואף היה הסרט הישראלי הראשון שהיה מועמד לפרס האוסקר לסרט הזר. בשל הצלחתו העצומה, הפך "סאלח" למחזמר והוצג בתיאטרון הלאומי הבימה והפך להצלחה חסרת תקדים ולמחזמר הישראלי המצליח בכל הזמנים. סאלח שבתי, עולה לישראל מאחת מארצות ערב יחד עם משפחתו המורחבת, אשתו אתרוגה ו-5 ילדיו. בשנות ה-50, מעט אחרי הקמת המדינה, עם הגיעו לישראל, נשלח סאלח למעברה...
  תאריכים: 18-31 במאי 2022
  מקום: עפולה 18/5 (היכל התרבות), מעלות 31/5 (היכל התרבות)
  מחיר: 79 - 99 ₪
   

 •  
  מחזמר מאמא מיה - Mamma Miaתיאטרון הבימה - מחזמר מאמא מיה - Mamma Mia
  המחזמר המצליח המבוסס על להיטי להקת ABBA חוזר לבמות. העלילה פשוטה ומרגשת: סופי עומדת להתחתן עם בחיר לבה על אי קטן ביוון. רגע לפני חתונתה היא מבקשת לברר מיהו אביה. היא מאוד רוצה שאביה יהיה זה שילווה אותה לטקס החתונה. אבל העבר של סוער של אמה מקשה עליה את המשימה. סופי מגלה את היומן של אמא, שבו מוזכרים שלושה גברים שעם כל אחד מהם היא בילתה לילה של שכרון חושים, מי מהם האב?...
  תאריכים: 19 במאי - 18 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 130 - 205 ₪
   

 •  
  אלאדין - מחזמר מדליק לילדים וגם להוריםאלאדין - מחזמר מדליק לילדים וגם להורים
  מחזמר מדליק לילדים וגם להורים. אודות אלאדין, מנורת קסמים ושדון מקסים. סיפורו של אלאדין ועל הרפתקאותיו בעקבות חיפושיו אחרי מנורת קסמים. אלאדין פוגש בנסיכה יפה ובשדון מקסים, שמוביל אותו אל סוף שמח ומפתיע. המחזמר מלווה בשירים מקוריים קצביים ונוגעים ללב, אפקטים מיוחדים ובתלבושות ססגוניות. בהשתתפות: דורי בן-זאב - בתפקיד המלך, יסמין - ספיר דרמון ("ראש גדול", "כדברא") או מאיה גל.
  תאריכים: 21-28 במאי 2022
  מקום: קיבוץ גבעת ברנר 21/5 (אולם המופעים), גבעתיים 28/5 (תיאטרון גבעתיים - אולם גדול)
  מחיר: 79 - 89 ₪
   

 •  
  תיאטרון יפה גבאי - רציתי שתדע... משיריו של עוזי חיטמןתיאטרון יפה גבאי - רציתי שתדע... משיריו של עוזי חיטמן
  יותר מעשור וחצי חלף מאז שעוזי חיטמן, אחד הפזמונאים החשובים בתרבות הישראלית וזמר הילדים מספר 1, הלך לעולמו. תיאטרון יפה גבאי מעלה הצגה שכולה מחווה לחיטמן ולשיריו. גיבור ההצגה, עידו, מבלה את חופשת הקיץ שלו בקיבוץ של סבא יהודה. שם הוא פוגש אנשים ובע"ח שאינו מרבה להכיר בחיי היומיום בעיר, ואת רשמיו הוא פורס בחרוזים במחברת שקיבל במתנה. הרשמים הופכים לשירים האהובים והמוכרים של עוזי חיטמן. 
  תאריכים: 21 במאי - 2 ביולי 2022
  מקום: דרום השרון 21/5 (היכל התרבות), גבעתיים 2/7 (תיאטרון גבעתיים - אולם גדול) 
  כתובת: צומת הירקון, ליד מושב נווה ירק || דוד רמז 40, גבעתיים
  מחיר: 74 - 79 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - החיים הם קברטתיאטרון הקאמרי - החיים הם קברט
  התיאטרון הקאמרי חוזר לשירים האהובים והמוכרים שליוו את יצירתו במשך 75 שנותיו, ונזכר במחזות הזמר הגדולים שהעלה. חלקם הפכו ללהיטים ואף לפולחן בישראל, חלקם הצליחו לכבוש במות ברחבי העולם. השירים הם עצובים ונוגים, שמחים וקצביים – השירים של חיינו ושל התיאטרון הישראלי. בין מחזות הזמר שבהם ייזכר צוות השחקנים – קזבלן, כנר על הגג, סלאח שבתי, פשוט לאהוב, שיער, סיפור הפרוורים – ועוד רבים רבים וטובים.
  תאריכים: 22-24 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 145 ₪
   

 • הבאגיס בהצגה מוזיקלית לילדיםהבאגיס בהצגה מוזיקלית לילדים - גרו קופונים
  הבאגיס בהצגה מוזיקלית מקפיצה, מרגשת ואינטראקטיבית עם מיטב שירי הילדות, מבית היוצר של 'חיפזון וזהירון'. לאחר שהסולנית דבי הדבורה התעופפה ועזבה במפתיע, הם נשארו שלושה: ג'קו מקקו, שון עכבישון, וברוס הצרצר. האם להקת ה'באגיס' המפורסמת מתפרקת, או שהם ינסו למצוא סולנית אחרת? מאי שם מופיעה פתאום 'פרלה', חיפושית קטנה שכל חלומה הוא לשיר, לרקוד ולהתקבל ללהקה. האם היא תצליח במשימה?

  תאריכים: 24 במאי - 24 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, חולון, מודיעין, אשקלון
  מחיר: 65 - 69 ₪
   

 •  
  הצגה מוסיקלית לילדים - הבאגיסהצגה מוסיקלית לילדים - הבאגיס - קופת בראבו
  הצגה מוסיקלית של הבאגיס מבית היוצר של מאיה גוזלי (חיפזון וזהירון). 4 חרקים חברי להקה מגניבים במיוחד, ישירו את מיטב שירי הילדות, ירקדו ויצחיקו את הילדים (וכמובן את ההורים). לאחר שהסולנית דבי הדבורה התעופפה ועזבה במפתיע, הם נשארו שלושה: "ג'קו מקקו", "שון עכבישון", ו"ברוס הצרצר". האם להקת ה"באגיס" המפורסמת מתפרקת? או שהם ינסו למצוא סולנית אחרת... מאי שם, הופיעה פתאום "פרלה", חיפושית קטנה עם רצון גדול - שכל חלומה הוא לשיר, לרקוד ולהתקבל ללהקה. האם היא תצליח במשימה?... 
  תאריכים: 24 במאי - 24 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, ראשון לציון, פתח תקווה, חולון, אשקלון, מודיעין, יבנה, קדימה
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  מחזמר לילדים - ספר הג'ונגלמחזמר לילדים - ספר הג'ונגל
  ספר הג'ונגל חוגג 100 שנים בהפקה מרהיבה! מחזמר חדש ורב משתתפים, עיבוד חדש לאחד מספרי הילדים האהובים בכל הזמנים. הצטרפו אלינו להרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל בה נפגוש את ענבלי בא-לי, מוגלי ואת בלו הדב, בגירה הפנתר השחור, חבורת הקופים המשוגעים ואפילו את שירחאן הנמר. מחזמר חדש לכל המשפחה, מצחיק וסוחף עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות ובובנאים! משתתפים: ענבלי בא-לי, מרטין אומנסקי, רביב מדר, ירמי רייך, זיו עוז ארי, נוי בן שועה, גיא גבל, שחר פרחי, מור גנות ועוד...
  תאריכים: 24 במאי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, רמת השרון, גני תקווה, קיבוץ כברי
  מחיר: 75 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים מוסיקלית - סינדרלההצגת ילדים מוסיקלית - סינדרלה
  אגדת הילדים האהובה והקסומה. הצגה מוסיקלית, צבעונית, מצחיקה ומרגשת. נערה ענייה הופכת לנסיכה וחיה באושר ועושר בזכות נעל זכוכית. ההצגה מלווה בשירים קליטים, תפאורה מרהיבה, תלבושות ססגוניות. בהשתתפות דורי בן-זאב המלך, סינדרלה היא: ספיר דרמון ("ראש גדול", "כדברא") או מעיין מלכה ("להיות איתה","בתולות 2"), אלון ליטבק ("כוכב נולד"), דליה ריבר, יעל מסנר וטליה בר-שלום.
  תאריכים: 25-31 במאי 2022
  מקום: מודיעין 25/5 (היכל התרבות), יבנה 31/5 (היכל התרבות)
  כתובת: עמק דותן 49, מודיעין ||
  שדרות דואני, פינת ז'בוטינסקי 3, יבנה
  מחיר: 75 - 79 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021
  גרסה חדשה למחזה הוותיק שהוצג למעלה מ-20 שנה בכיכובם של רוני דלומי, טל מוסרי, חני נחמיאס ועוד. המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת, משפחת קסטל. דברים שבינו לבינה. המחזה בנוי כקולאז' המשלב סיפורים משנות ה-30 של המאה הקודמת בשכונה הספרדית אוהל משה בירושלים לבין שירי קודש וחול, הלקוחים מתוך "ספר הרומנסות" ומ"האנתולוגיה לחזנות ספרדית"...
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - ניגונים על הגג - ניגונים אויפתיאטרון יידישפיל - ניגונים על הגג - ניגונים אויפ
  חגיגה של מוזיקה יהודית עם הומור יהודי.
  משתתפים: דובי גל, אנדרי קשקר, יונתן רוזן, אירמה סטפנוב ומונה מור – מרקוביץ'. כשהמוזיקה היהודית נפגשת עם ההומור היידי העסיסי, התוצאה היא חתונה שאף אחד לא רוצה להחמיץ! חגיגה של יידיש, צחוק ומוזיקה שנכנסת ללב.
  ההצגה מספרת את סיפורם של הכלייזמרים בעיירה היהודית, בניגון, שירה וריקוד ובתיבול הומור יידי עסיסי, פרי עטם של גדולי הכותבים ביידיש.

  תאריכים: 6 ביוני - 7 ביולי 2022
  מקום: הרצליה 6/6 (היכל אמנויות הבמה), ת"א 7/7 (בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף)
  מחיר: 166 ₪
   

 • הצגת ילדים - הדודה שלי מרחוב הנביאיםהצגת ילדים - הדודה שלי מרחוב הנביאים
  בהשראת סיפורו ושיריו האהובים של יורם טהרלב. סיפור על שלושה אחים, שונים מאוד האחד מהשנייה. אשר מגיעים אל דודתם שגרה ברחוב הנביאים, אותה הם לא ממש מכירים. השלושה נסחפים אל תוך עולמה הקסום של הדודה, מגלים את הכוח הטמון בכל אחד מהם ומגלים שיחד זה הרבה יותר מלבד ושהשוני ביניהם הוא כוחם! היא מלמדת אותם בדרכה המיוחדת ומלאת הדמיון שיעור חשוב על כבוד הדדי, אמונה עצמית ושהכי חשוב להמשיך לנסות גם אם לא תמיד מצליחים. בליווי שירי הילדות האהובים של כל הזמנים!
  תאריכים: 7 ביוני 2022
  מקום: מרכז הבמה - אולם אודיטוריום (הכרמל 20, גני תקווה)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  מחזמר מאת גונתן לארסון - רנט מחזמר מאת ג'ונתן לארסון - רנט
  רנט מגולל את סיפורה של קבוצת צעירים הנאבקים להגשים את חלומותיהם ולהמשיך וליצור מול קשיי הקיום בעיר הגדולה והיקרה מנשוא, ועל רקע מגיפה משתוללת המאיימת לא רק על אורח חייהם, אלא על חייהם ממש. המחזמר הנמשך על פני שנה בחייהם של החברים מציע מבט אמיץ ונוקב על החיים המודרניים, בין חיים למוות, אהבה לבדידות, ניכור לתקווה, ובין תחושת חוסר המשמעות לרצון הנואש להותיר אחריך זכר שיהדהד אחרי לכתך...
  תאריכים: 9 ביוני - 12 ביולי 2022
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 119 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מחסן השטוזים של דתיהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מחסן השטוזים של דתיה
  "מחסן השטוזים של דתיה", על פי שיריה של המשוררת, הסופרת והמלחינה דתיה בן דור, הוא אחד הלהיטים הגדולים של תיאטרון אורנה פורת, בגלל המחזה שבן דור עצמה כתבה ובגלל משחקי המילים של דתיה בן דור המשולבים בשיריה האהובים והמוכרים לכל הילדים ובגלל הבימוי המבריק של יאקי מחרז. המפגש עם שליח פיצה תמים, שרק רוצה למסור פיצה לגברת בן דור, לבין חבורת השטוזים, שמלמדים אותו להגיד שטויות בחרוזים, הוא מצחיק, משמח לבב ומעורר השראה גם בצופים הקטנים ביותר.
  תאריכים: 11 ביוני - 28 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם אסיא/רקאנטי (שדרות שאול המלך 27, ת"א)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווניתיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווני
  אחת הדמויות האהובות והכריזמתיות של הספרות והקולנוע העולמיים מגיעה לבמה בשיתוף פעולה של תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה. הפועל אלכסיס זורבה ישתף את הסופר, האינטלקטואל ואיש העסקים המעונה שפוגש אותו באי כרתים בניסיון חייו ובחוכמות החיים שלו, שמתבססת על התובנה הפשוטה שיש ליהנות ממה שיש כל עוד זה ישנו. יין, אוכל, נשים – מה שבא ברוך הבא. שחקנים: נורמן עיסא, תום אבני, ידידיה ויטל, סנדרה שדה... 
  תאריכים: 18-25 ביוני 2022
  מקום: מרכז הבמה - אולם אודיטוריום
  כתובת: הכרמל 20, גני תקווה
  מחיר: 91 ₪
   

 •  
  התיאטרון העברי - כנר על הגגהתיאטרון העברי - כנר על הגג
  המחזמר היהודי הגדול של כל הזמנים, המבוסס על סיפוריו של שלום עליכם! בתפקיד טוביה החולב נתן דטנר, שחקנים נוספים: סנדרה שדה, נירה רבינוביץ, שי גבסו וקובי מאור. טוביה, יהודי עני, אביהן של חמש בנות, מנסה לקיים את משפחתו עפ"י מצוות הדת והמסורת, בתוך סביבה נוצרית שהשפעתה הולכת וגדלה. הוא מתקשה להתמודד עם רצונותיהן המנוגדים של בנותיו הבוגרות, שבחירתן בחתנים אינה לשביעות רצונו. בנוסף לצרות מבית, הם וכל כל יהודי העיירה מצווים לעזוב את ביתם בו נולדו וחיו...
  תאריכים: 3-20 ביולי 2022
  מקום: היכל התרבות תל אביב (הוברמן 1, תל אביב)
  מחיר: 205 - 325 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אלוף העולםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אלוף העולם
  להקת הנוער מתקשה להמריא, הם מחפשים נואשות מישהו שיכתוב להם שירים, והם ממש לא מסתדרים. כשמגיע נער חדש, תום, ומצטרף ללהקה, הכל משתנה. תום מתגלה ככותב שירים מוכשר והלהקה מתחילה לעלות בחזרה על המסלול אבל תום מסתיר סוד גדול שקשור בתאומה שלו, שירה, נערה כבדת שמיעה ורגישה... שיריו של חנן בן ארי מציעים לנו מבט חומל עלינו כפרטים וכחברה ומלמדים אותנו שאם נדע להתמודד עם הפחדים שלנו כל אחד יכול להיות "אלוף עולם". מחזמר מרגש ומעצים עם כל השירים האהובים של חנן בן ארי
  תאריכים: 9 ביולי - 24 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - מהשטעטל לברודווי - פון שטעטל קיין בראדוויתיאטרון יידישפיל - מהשטעטל לברודווי - פון שטעטל קיין בראדווי
  מהעיירה היהודית, דרך שערי אליס איילנד, ועד לאורות המנצנצים של ברודווי. מסע דרך שירים שעיצבו את חיי המהגרים היהודיים בדרכם לארצות הברית וליצירת המיוזיקל - הפסקול של אמריקה. דרך מבחר שירים ידועים ואהובים, כמו גם פנינים חבויות, נחווה את הווי החיים בעיירה היהודית, את הערגה לחיים באמריקה, את ההסתגלות לחיים חדשים, ואת יצירתה של זהות מוזיקלית ייחודית.
  תאריכים: 10 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון ירושלים - אודיטוריום ע''ש רבקה קראון
  כתובת: מרכוס 20, ירושלים
  מחיר: 136 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יארתיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יאר
  הצגת בידור מוסיקלית אקטואלית. ההצגה מוקדשת באהבה לבודו, בכיר שחקני יידישפיל, לציון יום הולדת 90 ו-70 שנות במה. יעקב בודו, גדול שחקני ישראל, בשיתוף שחקני תיאטרון יידישפיל, מציגים על הבמה תשובה הולמת למגיפת הקורונה, בהומור ובזמר, עם מיטב המערכונים והשירים שכל כך נדרשים היום בכדי להרים את המורל וכל זאת בהרבה אהבה לתרבות היידיש..... הרבה בריאות! בליווי תרגום לעברית ולרוסית.
  תאריכים: 18 ביולי 2022
  מקום: יד למגינים
  כתובת: קיבוץ יגור
  מחיר: 136 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פלפליםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פלפלים
  המנהל האמנותי של תיאטרון אורנה פורת גיל צרנוביץ' יצר את הקברט "פלפלים" בהשראת הקברטים הצרפתיים לילדים. יחד עם המנהל המוזיקלי נדב רובינשטיין הם בחרו לא רק את שירי הילדים הישראליים האהובים ביותר מכל הזמנים, אלא גם חיברו אותם יחדיו כך שהמופע יציג כמה נושאים, תמות, המתחברות יחדיו. כך, למשל, יש בהצגה שיר אחד ארוך שחלקיו הם שירים המוקדשים לאמהות. ארבעת השחקנים נבחרו בקפידה...
  תאריכים: 29 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - הברווזון המכוערהתיאטרון שלנו - הברווזון המכוער
  עיבוד מקסים לאגדה האהובה מאת הנס כריסטיאן אנדרסן. אמא ברווזה דגרה על ביציה באהבה ובציפייה. כאשר בקעו הביצים, כל ברווזון קטן מייד זכה לשם חיבה: פזיזון, ברווזמרת, ו... מכוערצ'יק. מכוערצ'יק הברווזון חש שהוא שונה, מיותר, כמו עוף מוזר. אחרי לבטים ועלבונות שספג מחבריו, החליט לפרוש ויצא למסע, בו גילה כמה אמיץ הוא, חכם, נבון ומקסים. הצגה מוזיקלית, מרגשת ומעשירה, המציעה כלים להערכה ולהעצמה עצמית. בהשתתפות שישה שחקנים.
  תאריכים: 1 באוקטובר 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף (פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, ת"א)
  מחיר: 76 ₪
   


לייבסיטי - בניית אתרים