דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים להצגות תיאטרון
כרטיסים להצגות תיאטרון באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים", מסודרים לפי סדר כרונולוגי...
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"
 

 •  
  מנוי לתיאטרון הלאומי הבימהמנוי לתיאטרון הלאומי הבימה
  מנוי ליחיד ל-2, 4 או 6 הצגות לבחירה מהרפרטואר המצוין של התיאטרון הלאומי הבימה בלב תל אביב. בין ההצגות הכלולות במנוי: זרים מושלמים, מאמא מיה, עוד חוזר הניגון, הנוקמים סיפור אהבה, מלון סוף העולם, דבר על מקום הימצאם, זאקופנה שלי, בוסתן ספרדי 2021, אני לא רפפורט, סימני דרך, את שאהבה נפשי, אללה כרים, וכי מהו טיול, המלט 2021, הכבש השישה עשר, קב"ן, מפלצת הזיכרון, זורבה היווני, סיבת המוות אינה ידועה, הרובוטית, מצדה 1942, ראש המועצה, עקומים.
  תאריכים: המנוי תקף לשנה ממועד רכישתו. ניתן לרכוש את המנוי עד 30/6/22.
  מקום: תיאטרון הבימה
  מחיר: 129 - 326 ₪
   

 •  
  מנוי ל-4 או 6 הצגות בתיאטרון הקאמרימנוי ל-4 או 6 הצגות בתיאטרון הקאמרי
  ההצגה חייבת להימשך: מנוי ל-4 או 6 הצגות עם תוקף לשנה לתיאטרון הקאמרי, שמזמין אתכם ליהנות, להתרגש ולצחוק מההצגות הכי טובות! ברפרטואר המגוון של התיאטרון תמצאו קומדיות, דרמות, קלאסיקות, מחזאות ישראלית ועוד. בין ההצגות הכלולות במנוי: סוס אחד נכנס לבר, אלוהי הקטל, עד קצה הקשת, הטנק, מחוברים לחיים, גרושים, תחושת בטן ועוד.
  תאריכים: המנוי תקף לשנה ממועד רכישתו
  מקום: תיאטרון הקאמרי
  מחיר: 199 - 439 ₪
   

 •  
  כרטיסייה לתיאטרון הסימטה, תל אביב - כולל קפה בכל הצגהכרטיסייה לתיאטרון הסימטה, תל אביב - כולל קפה בכל הצגה
  תרצו להתרגש, לצחוק או לשמוח? בתיאטרון הסימטה יש הצגה לכל חוויה. בואו לראות לפני כולם את כל ההצגות הייחודיות של תיאטרון הסימטה, ותיהנו גם מכוס קפה בכל הצגה. כרטיסייה ליחיד כוללת: 5/8 הצגות בתיאטרון הסימטה - בהתאם לשובר הנרכש + כוס קפה לבחירה בקפיטריה בכל הצגה.
  תאריכים: הכרטיסייה תקפה לשנה ממועד רכישתה
  מקום: תיאטרון הסימטה
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 188 - 289 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - שומו שמייםתיאטרון הסימטה - שומו שמיים
  "אם הייתם יכולים, הייתם בוחרים לשכוח? בערב שבת משפחתי רינה מוצאת את עצמה מארחת את שיר, חברתו החדשה של בנה הצעיר שאינה זוכרת את ילדותה. סעודת השבת השגרתית הופכת להיות שדה מוקשים של זיכרונות כואבים וסודות משפחתיים שמאיימים לקרוע את משפחתה.

  תאריכים: 23 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - אינטימיותתיאטרון בית ליסין - אינטימיות
  אבל, קריירה, יחסי אם ובנותיה – כל זה נסוג לאחור כאשר גבר צעיר, יפה תואר ומלא בכוונות טובות מגיע אל בית משפחת קפלן, שבה 4 נשים, כולן צמאות לאהבה ולאינטימיות. מחזהו של רוני קובן נוגע, כמו תמיד, בעצבים החשופים של החברה הישראלית העכשווית. סיפור המסגרת של כולנו – מדינה שחיה ממלחמה למלחמה – משתלב במחזה עם הסיפור הקטן, הפרטי והאינטימי של 4 נשים בגילאים שונים, שכל אחת מהן משוועת לאושר בדרכה.
  תאריכים: 23 באפריל - 2 במאי 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 75 - 116 ₪
   

 • תיאטרון הקאמרי - כימים אחדיםתיאטרון הקאמרי - כימים אחדים
  עלילת המחזה מתרחשת על רקע ההוויה החברתית, החלוצית והחקלאית של תקופת טרום המדינה. זהו סיפור על אהבתם של 3 גברים לאשה אחת, ועל בנם זיידה, שזכה ל-3 אבות. העלילה מתפרסת על פני כ-30 שנה – משנות ה-20 ועד שנות ה-50 - ומתרחשת בכפר בעמק יזרעאל. האשה היא יהודית והגברים הם משה רבינוביץ' – איכר אלמן חסון ושתקן שברפתו היא מתגוררת, סוחר הבקר הגס גלוברמן, ויעקב שיינפלד, מומחה לבישול, חיזור...
  תאריכים: 23 באפריל - 12 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 91 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - ארבע אימהותתיאטרון בית ליסין - ארבע אימהות
  הילה היא צעירה שגדלה בבית דתי לאומי, אך הסתירה זאת מיונתן, אהובה. כעת, כשהם עומדים להינשא, היא מבינה שהסוד עתיד להתגלות וחוששת שהוא יהרוס את עתידם המשותף. מה שהילה לא יודעת זה שגם ליונתן יש סוד קטן. יונתן נולד לזוג נשים, שנפרדו כשהיה בן שנה, והתחתנו כעבור זמן קצר עם בנות זוג אחרות, וכך יצא שיונתן הוא בעצם בן לארבע אימהות. איך יצלחו השניים את המפגש הרב-משפחתי הראשון?
  תאריכים: 23 באפריל - 18 ביוני 2022
  מקום: תל אביב - עד 5 במאי, 17-18 ביוני (תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1), ירושלים 6/6 (תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר)
  מחיר: 75 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - רינגותיאטרון הקאמרי - רינגו
  דקות ספורות לאחר שדני דינגוט מציע נישואים למיקה הוא מגלה שאיבר המין שלו נעלם. באותה העת, האיבר שלו – ''רינגו'' - כבר חוגג את עצמאותו ברחבי העיר. מיקה נסחפת לרומן עם רינגו, משטרת ישראל פותחת בחקירה, שלמה ארצי נרתם לעזור, והכל הולך ומסתבך כשרינגו מתגייס לצה"ל ונחטף על ידי החמאס. מחזמר קומי פרוע על אהבה ואינטימיות, על המאבק הנצחי בין היגיון לתשוקה ועל התגנבות הפוליטיקה לתוך התחתונים.
  תאריכים: 23 באפריל - 18 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 91 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - לילה לבןתיאטרון הקאמרי - לילה לבן
  לילה אחד בתחנת משטרה בישראל. אמא שחורה מחפשת את הבן שלה, שנעדר שעות ארוכות. מול חומת הבירוקרטיה, היא מנסה לאסוף פיסות אינפורמציה מתוך שמועות אינטרנטיות, פרופילים, ותיאוריות משטרתיות, שמתחברים לכדי תמונת מצב נוקבת של המציאות בישראל 2020 למי שנולד בצבע הלא נכון. דעות קדומות, גזענות, ומושגים כמו 'שיטור- יתר' ו'אכיפה סלקטיבית', המוכרים היטב ליוצאי אתיופיה, מתנקזים ללילה לבן...
  תאריכים: 23 באפריל - 29 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 91 - 99 ₪
   

 •  
  מתאבל ללא קץ: כרטיס להצגה פרי עטו של חנוך לוין, תיאטרון הקאמרי תל אביבמתאבל ללא קץ: כרטיס להצגה פרי עטו של חנוך לוין, תיאטרון הקאמרי - גרו קופונים
  הצגה מרגשת מאת חנוך לוין בבימויו של במאי הקולנוע עטור הפרסים ארי פולמן ("וואלס עם באשיר"), בהשתתפות רקדנים ונגנים. בחדר הילדים שבארמון, מאבד המלך את בנו במחלה. שורת רופאים, יועצים ומומחים מטעם עצמם נזעקים להציל את המצב, אלא שאז, כשהכל נראה אבוד ועל פי מיטב המסורת החנוך לוינית – המחזה הולך למקומות מפתיעים במחוזות הנפש ותעתועי הדמיון. חוויה שאין דומה לה ועם זאת היא כל כך קשורה לחיינו היום יומיים.
  תאריכים: 24 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 68 - 69 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מתאבל ללא קץתיאטרון הקאמרי - מתאבל ללא קץ - קופת בראבו
  המחזה עוסק במלך שמתאבל על מות בנו הצעיר באמצעות הוצאה להורג של ילדים מדי שנה. הטרגדיה והקומדיה נפגשות, כמו תמיד, ביצירותיו של חנוך לוין, רק שכאן המפגש הזה הוא קיצוני אפילו על רקע קורפוס המחזות המוכרים יותר של לוין. ארי פולמן עצמו סיפר בראיון ל"ישראל היום" על החלטתו לביים את המחזה כך: "זה אחד מ־20 מחזות שחנוך כתב ולא הספיק לביים"...
  תאריכים: 24 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 86 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - אני לא רפפורטתיאטרון הבימה - אני לא רפפורט
  קומדיה אנושית חכמה ונוקבת. על ספסל אחד בפארק נפגשים שני זקנים. האחד יהודי קולני ופנטזיונר, האחר שחור, חששן ועצבני. החיבור בין השניים מייצר מפגש בלתי נשכח בין שני אנשים שמתעקשים להמשיך להרגיש חיים ומסרבים לאפשר לחברה לקחת מהם את הכבוד העצמי ולבטל את קיומם רק בשל גילם. משתתפים: נתן דטנר, נורמן עיסא, ריקי בליך, שחר רז, ניל משען, שלומי יפרח, רונית אפל.
  תאריכים: 24 באפריל - 14 ביוני 2022
  מקום: ראשון לציון 24/4 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות), תל אביב 11/5 (תיאטרון הבימה - אולם מסקין), חיפה - 13-14 ביוני (תיאטרון חיפה)
  מחיר: 81 - 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - הגלולהתיאטרון בית ליסין - הגלולה
  האם הייתם מסכימים לשוב לימי נעוריכם? סביר להניח שרוב הצופים מעל גיל 20 יענו לשאלה זאת בחיוב. אבל האם התשובה תישאר חיובית אם יגידו לכם שהשיבה לנעורים, בעזרת גלולה פלאית, תימשך רק 20 דקות ואח"כ תחזרו לגילכם הטבעי? בתפקיד האישה שמבקשת לשוב לימי נעוריה העליזים – רבקה מיכאלי האחת והיחידה. בתפקיד המדען, שפיתח את הגלולה – שלמה וישינסקי. והאישה בגלגולה הצעיר היא מירב פלדמן
  תאריכים: 24 באפריל - 23 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 105 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - מלון סוף העולםתיאטרון הבימה - מלון סוף העולם
  העלילה מתרחשת במוטל קטן בנהריה, בימי מלחמת לבנון. הקטיושות מבריחות את אחרוני האורחים ומותירות במקום רק 3 אנשים: מישל - בעלת המוטל קשת היום, אסף - כתב טלויזיה מצליח, והגר - נערה בת 17, בהריון מתקדם, שהוברחה בכדי שתוכל ללדת רחוק מביתה וממשפחתה. הדי המלחמה שמתנהלת לא הרחק, צפיפותו של המקום, זכרונות העבר ושאיפתן של הדמויות למצוא "תיקון" לנשמתן, מולידים שורה של התחככויות ביניהן…
  תאריכים: 25 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב

  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  קומדיה - יופי של בגידהקומדיה - יופי של בגידה
  קומדיה ברוסית על המטרה של כל בן אדם לאהוב ולהיות אהוב.

  תאריכים: 25 באפריל - 1 במאי 2022
  מקום: אשדוד 25/4 (מתנ"ס דיונה), נתניה 26/4 (היכל התרבות העירוני - האודיטוריום), חיפה 28/4 (מרכז רפפורט - אולם רפפורט), כרמיאל 29/4 (היכל התרבות ע"ש נרקין), חולון 30/4 (תיאטרון חולון), באר שבע 1/5 (היכל התרבות של ההסתדרות)
  כתובת: קק"ל 90, אשדוד || רזיאל 4, נתניה || שדרות הנשיא 138, מרכז הכרמל, חיפה || שד' נשיאי ישראל 33, כרמיאל || שדרות קוגל 11, חולון || שד' יצחק רגר 34, באר שבע

  מחיר: 139 - 299 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - כל הדברים הטוביםתיאטרון הקאמרי - כל הדברים הטובים
  דביר בנדק מגלם את דמותו של ילד שמכין רשימה כדי להציל את אימו ומגלה עם השנים איך הרשימה הצילה אותו. מה שמתחיל כניסיון תמים להתמודד עם אירוע טראומטי, הופך לדרך מופלאה להביט על העולם. סיפור מלא חיים, הומור ופיוט, שכבש את לב הקהל בלונדון וכעת, לראשונה, על במה ישראלית. 

  תאריכים: 25 באפריל - 19 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין — תפוחים מן המדברתיאטרון בית ליסין — תפוחים מן המדבר
  שרה, אחותה של ויקטוריה, נחרדת מן השמועה: רבקה, בתם היחידה של ויקטוריה וראובן, נראתה רחמנא לצלן, עם בחור בכניסה לבית קולנוע בירושלים. האחיות מנסות להפריד בין זוג האוהבים, וסופן שהן עצמן נופלות בשביו של השידוך.
  משתתפים: תיקי דיין, יונתן צ'רצי, לירית בלבן, גל אמיתי, תמר עמית-יוסף.

  תאריכים: 25 באפריל - 21 ביוני 2022
  מקום: תל אביב - עד 7 במאי, 19-21 ביוני (תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1), גני תקווה - 22-25 במאי (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום)
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב || הכרמל 20, גני תקווה

  מחיר: 91 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - לפעמים השמשתיאטרון אלפא - לפעמים השמש
  מיקה בת ה-13 מתמודדת עם "אילמות סלקטיבית" - הפרעה רגשית המונעת ממנה לתקשר עם הסובבים אותה מלבד עם אביה. מוגבלותה הופכת למושא לעג בבית הספר, מה שהופך אותה למוקד התעללויות. כל הגעה לסיטואציה חברתית מובילה אותה לחוות התקף חרדה שמתעצם מרגע לרגע, עד לכדי הצורך לברוח מהמציאות אל תוך עולם קסום ששם היא מרגישה מוגנת, שלמה. ככל שמצבה הנפשי של מיקה מחמיר ככה הקרע בין הוריה מתגבר.. 
  תאריכים: 25 באפריל - 21 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון אלפא
  כתובת: בית אלפא 13, תל אביב
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון נא לגעת - ילדים חורגים לאלוהיםתיאטרון נא לגעת - ילדים חורגים לאלוהים
  התנגדותה של שרה נורמן, עובדת ניקיון בבית ספר לילדים חירשים, להשתמש בקול שלה, ועקשנותה לתקשר רק בשפת הסימנים, מעמידה את ג'יימס, מורה וקלינאי תקשורת צעיר ואמביציוזי בבית הספר, בפני אתגר גדול. אתגר זה מוביל לסיפור אהבה מפתיע וטעון, הנרקם בין השניים. לתוך רומן זה, נשזרים סיפוריהן של דמויות נוספות, שומעות וחירשות, ויחד, הם מספרים סיפור מורכב, המעמת את הקהל עם שאלות רגשיות, חברתיות ועוד... 
  תאריכים: 26 באפריל - 9 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון נא לגעת
  כתובת: רציף העלייה השנייה, ליד בית מיומנה, נמל יפו
  מחיר: 51 - 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליךתיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליך
  שנים אחרי שנטשה את משפחתה המסוכסכת, מירי חוזרת כדי למכור את הדירה שבה גדלה. היא נזכרת באנשים שעיצבו את חייה: הוריה ניצולי השואה ודודתה הססגונית, שלימדה אותה על נשיות ורומנטיקה. ילדות טיפוסית בישראל התמימה של סוף שנות ה- 60. בדירה היא פוגשת את מתווך הנדל"ן, בן השכנים שהיה מאוהב בה בסתר. כשסודו מתגלה, הדרמה מגיעה לשיאה.
  תאריכים: 26 באפריל - 11 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 105 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליך - ערב יום השואהתיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליך - ערב יום השואה
  בערב יום השואה יתקיים פאנל מיוחד בסיום ההצגה, בהשתתפות בני הדור השלישי. מנחה: ליאור אשכנזי משתתפים: יהונתן וילוז'ני, גיא פינס, אילאיל סמל, מאי קשת. שנים אחרי שנטשה את משפחתה המסוכסכת, מירי חוזרת כדי למכור את הדירה שבה גדלה. היא נזכרת באנשים שעיצבו את חייה: הוריה ניצולי השואה ודודתה הססגונית, שלימדה אותה על נשיות ורומנטיקה. ילדות טיפוסית בישראל התמימה של סוף שנות ה- 60. בדירה היא פוגשת את מתווך הנדל"ן, בן השכנים שהיה מאוהב בה בסתר. כשסודו מתגלה, הדרמה בשיאה...
  תאריכים: 27 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 105 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - דבר על מקום הימצאםתיאטרון הבימה - דבר על מקום הימצאם
  סיפורם של מהגרים ועולים שמנסים בכל כוחם להתערות בארץ החדשה, ועם זאת לשמור על זהותם. למרות המצוקה הכלכלית, צלקות העבר והחשדנות ההדדית, נוצרים בין הגיבורים קשרי נפש. מוסיקת הג'אז של דיזי גילספי מלווה את הגיבורים כגעגוע לכל מה שאבד להם, כמו גם האפשרות לעולם אחר טוב יותר. שחקנים: סנדרה שדה, רובי-פורת שובל ועוד...
  תאריכים: 26 באפריל - 13 ביוני 2022
  מקום: תל אביב 26/4 (תיאטרון הבימה - אולם רובינא), גני תקווה 30/4 (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום), תל אביב - 9 במאי - 13 ביוני (תיאטרון הבימה - אולם מסקין)
  מחיר: 86 - 91 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - ובכל זאת צחקנותיאטרון הסימטה - ובכל זאת צחקנו
  שום דבר הקשור בשואה לא היה מצחיק. הזוועות האיומות שחוו קורבנות השואה בגטאות ובמחנות הריכוז וההשמדה הן בהחלט לא נושא לצחוק. ובכל זאת: "הומור שואה" והומור על השואה הם תופעות קיימת בימינו, ומסתבר, שההומור היה דרכם המופלאה של רבים מן הקורבנות להתמודד עם המציאות הנוראה גם אז. זוהי יצירה בימתית מקורית של קבוצת "תספיס", המציגה את תופעת ההומור בשואה ואת האופנים שהקורבנות השתמשו בהומור דווקא במצבים האנושיים הקשים ביותר כמנגנון הגנה הישרדותי...
  תאריכים: 28 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם עליון (מזל דגים 8, יפו העתיקה)
  מחיר: 41 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גרושיםתיאטרון הקאמרי - גרושים
  יש להם ילד משותף, יש להם עבר משותף, אבל כל אחד מהם במקום אחר היום. זוג גרוש צולל באומץ אל מעמקי מערכת היחסים המורכבת שלהם, ומגלה שחברות אמיתית בין בני זוג היא ברית שאף גט לא יכול לפרק. זה מרגש, זה מצחיק, זה אמיתי - וזה קורה מטר מהאף שלכם! שחקנים: נדב אסוליןאנדריאה שוורץ/כינרת לימונישהם שיינר/אולה שור סלקטר ומיכה סלקטר.
  תאריכים: 28 באפריל - 20 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מחוברים לחייםתיאטרון הקאמרי - מחוברים לחיים - קופת בראבו
  שובר הקופות הצרפתי על האלמן האמיד המשותק בכל גופו בעקבות תאונה ושוכר את שירותיו של מטפל שחור, אסיר משוחרר משכונת מהגרים, שיסעד אותו לאורך כל שעות היום – מגיע אל הבמה בעיבודו של אלי ביז'אווי – בשילוב עם הקאסט, הצמד של שמואל וילוז'ני ושון מונגוזה ורבים אחרים מבטיח לקהל הנאה צרופה וצחוק מעורב בדמעות של התרגשות. האם האינטלקטואל העשיר והילד שגדל ברחוב והפך לעבריין יצליחו למצוא שפה משותפת? 
  תאריכים: 28 באפריל - 21 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגה מחוברים לחיים, תיאטרון הקאמרי תל אביבכרטיס להצגה מחוברים לחיים, תיאטרון הקאמרי תל אביב - גרו קופונים
   דרמה קומית על סיפורו של מפגש ייחודי, מרגש ומצחיק בין פיליפ, אינטלקטואל עשיר, שמשותק מהצוואר ומטה לבין דְריס, צעיר ממוצא אפריקאי, שהשתחרר לא מזמן מהכלא והופך, כמעט במקרה, למטפל הביתי שלו. על פניו אין פחות מתאים ממנו לעבודה אך עם הזמן המפגש בין שני העולמות השונים והרחוקים מוליד חברוּת משוגעת, משעשעת, אמיצה ובעיקר בלתי צפויה, כזו שמצליחה לשנות את הסתכלותם של השניים על העולם והופכת אותם מחוברים יותר לעצמם, ולחיים.
  תאריכים: 29 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1 (פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושד' שאול המלך 19) 
  מחיר: 68 - 69 ₪
   

 •  
  תיאטרון מלנקי - סיפור וחציתיאטרון מלנקי - סיפור וחצי
  סיפורם האמיתי של ילדים ובני נוער שעלו ארצה בתחילת שנות ה-90 קורם עור וגידים ומציג דרך עיניהם וזכרונותיהם של העולים את הארץ החדשה ואת החברה הישראלית. הצגה דוקומנטרית חדשה מתעדת ומשקפת על הבמה את חוויותיהם של ילדים ובני נוער שעלו מברה"מ לשעבר. אותו דור צעירים שנולדו שם אך גדלו ונטמעו פה, המכונה דור 1.5, מספרים במילותיהם שלהם על חבלי הקליטה בארץ וההשתלבות בחברה הישראלית...
  תאריכים: 29 באפריל - 14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי
  כתובת: חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב
  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - משחקים בחצר האחוריתתיאטרון בית ליסין - משחקים בחצר האחורית
  קבוצת נערים מזמינה נערה למשחקים אסורים בגן שבקצה הקיבוץ. הדינמיקה הקבוצתית הופכת את מפגש הנעורים התמים, לכאורה, לזירה של השפלה ולאונס קבוצתי. במרכז המחזה של עדנה מזי"א, שהפך לא מכבר לקלאסיקה ישראלית מכוננת, מתקיים משפט האונס, שבו דמות הקרבן הופכת לתובעת והנערים נאלצים להגן על עצמם. כמו בתצלום רנטגן רגיש, מתבצע שחזור של היום הגורלי ההוא...
  תאריכים: 29 באפריל - 9 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - שדיםתיאטרון אלפא - שדים
  משפחת ברנס עלתה מצרפת לישראל ואיתם גם כל הקשיים הכרוכים בכך. גם לאחר 20  שנים של מגורים בארץ הם עדיין מחפשים את זהותם הישראלית. בכל שנה מגיע רפאל מצרפת לחגוג עם משפחתו את ליל הסדר בישראל. בכל שנה, כולם מצפים שהוא יישאר ויחזור לחיות עם משפחתו ובמיוחד מצפה לכך אשתו ג'רמן, שעלתה לישראל לבדה עם ילדיה ושבריאותה הנפשית הולכת ומדרדרת. היחידה שלא מצפה לבואו ורוצה לנפץ את התקווה המשפחתית היא רוז שצריכה להחליט האם להתמודד עם שדי העבר או לחשוף את העבר...
  תאריכים: 29 באפריל - 11 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - את שאהבה נפשיתיאטרון הבימה - את שאהבה נפשי
  בשעת לילה מאוחרת מוזעקת דבורי באום לבית חולים במרכז הארץ. בנה הובהל לשם אחרי שנפצע קשה בפיגוע הירי האכזרי בבר נוער – בו נכנס אלמוני חמוש לבית אגודת הלהט"ב בת"א, ירה ללא הבחנה, רצח את ניר כץ וליז טרובישי, ופצע מעל ל-10 צעירים. הוא מחוסר הכרה ואין מי שיסביר לה מה בדיוק קרה ואיך מצא את עצמו בנה יחידה דווקא במקום שבו נפגשים הומואים ולסביות. דרמה משפחתית במרכזה צעיר דתי בן 17 וחצי, שנאלץ לצאת מהארון באופן לא צפוי ולא מתוכנן בפני משפחתו, שעות ספורות אחרי שחייו ניצלו בנס...
  תאריכים: 29 באפריל - 20 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין (שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב)
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - פיקוח נפשתיאטרון הקאמרי - פיקוח נפש
  בעוד שבועיים וחצי עזריאל בן ה-18 עתיד להתחיל את לימודיו בישיבת הסדר יוקרתית, אבל דווקא עכשיו, כשנראה שהוא מגשים את פסגת שאיפותיו, הוא מתוודע לחבורת משוררים תל אביבית, שגורמת לו לחשב את מסלול חייו מחדש. למרות משיכתו העזה לעולם השירה ולעטרה, משוררת צעירה ונועזת, עזריאל חושש שאם יבחר לנטוש את עולם התורה, יפגע בהוריו ובעיקר באביו המועמד לראשות הישיבה המקומית. עזריאל הקרוע בין עולם התורה לעולם השירה, מנסה לתמרן בסתר בין העולמות, ניסיון שמביא לחשיפת סוד משפחתי...
  תאריכים: 29 באפריל - 2 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2/החדש 1
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון של הקומדיה - המתאבדתיאטרון של הקומדיה - המתאבד
  המתאבד - קומדיה ברוסית על פי מחזה של ניקולי ארדמן.

  תאריכים: 30 באפריל 2022
  מקום: מתנ"ס יד התשעה
  כתובת: רביבים 14, הרצליה
  מחיר: 106 - 126 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - תיאטרון האומות - גורבצובJaffa Fest - תיאטרון האומות - גורבצ'וב
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. הם עברו את כל החיים יחד' החזיקו ידיים' לא הרפו. מיכאיל גורבצ'וב ובת זוגתו ראיסה' בדומה לזוג מימי הביניים – היא הנסיכה היפה והוא – אביר שכל חייו, פעם אחר פעם, כובש את ליבה. כך רואה אותם אלביס הרמניס, הבמאי המעוטר שבהצגתו החדשה "גורבצ'וב" מתבוננן באופן מפתיע ומיוחד בזוג ששינה את פני המאה ה-20 והעולם כולו.
  תאריכים: 30 באפריל - 1 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 256 - 506 ₪
   

 •  
  תיאטרון החאן - סיפור על אהבה וחושךתיאטרון החאן - סיפור על אהבה וחושך
  סיפור על אהבה וחושך מאת עמוס עוז. זהו סיפורה של משפחת קלוזנר, משפחה קטנה בת שלושה דורות, שחיה בשכונת כרם אברהם הירושלמית בימי המנדט הבריטי, מלחמת השחרור ושנותיה הראשונות של המדינה, וחווה את המאורעות הגדולים של תקופתה. עמוס הסופר, צולל אל תוך זיכרונותיו מימי ילדותו בירושלים, כדי לנסות ולהבין מדוע התאבדה אמו, פניה.
  תאריכים: 1-2 במאי 2022
  מקום: היכל התרבות ע"ש נרקין
  כתובת: שדרות נשיאי ישראל 33, כרמיאל
  מחיר: 111 ₪
   

 • תיאטרון הקאמרי - לילה בפריזתיאטרון הקאמרי - לילה בפריז
  מי לא רוצה לצלול ולו לערב אחד אל תוך הקסם של עיר האורות? הסמטאות, בתי הקפה והמסעדות, הבאגטים, נגני הרחוב, הכנסיות, הפארקים, מגדל אייפל וכמובן – הצרפתים והצרפתיות. וברקע – מה אם לא להיטי השאנסונייה הצרפתים? להקת תיאטרון הקאמרי, בליווי נגנים, מעניקה לכם את האפשרות הזאת. מיטב השירים האהובים של אדית פיאף, ז'אק ברל, שארל אזנבור ואחרים יבוצעו בידי השחקנים והשחקניות של הקאמרי בליווי נגנים.
  תאריכים: 1 במאי - 5 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 109 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - ההצגה המיתולוגית חוזרת!תיאטרון גשר - רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - ההצגה המיתולוגית חוזרת!
  ההצגה המיתולוגית שממנה התחיל תיאטרון גשר את דרכו לפני 30 שנה - חוזרת לבמה! רוזנקרנץ וגילדנשטרן הם 2 דמויות משנה ב-"המלט" של שייקספיר. שני חבריו הטובים של הנסיך הדני מימי הלימודים שמגיעים לארמון כדי לרגל אחריו למען המלך - ומשלמים על כך מחיר כבד. דרך עיניהם אנו זוכים להצצה אל מאחורי הקלעים של המלט. משתתפים: עידו מוסרי, אלון פרידמן, דורון תבורי, ישראל (סשה) דמידוב, גיל פרנק/מיקי לאון, ליליאן שלי רות, אלכסנדר סנדרוביץ', פאולו א. מוארה, הנרי דוד, שלומי ברטונוב, אופיר צויגנבום.
  תאריכים: 2 במאי - 23 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 141 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גאון בכלובתיאטרון הקאמרי - גאון בכלוב
  יורם גרניט, כוכב טלויזיה ענק עם "פה גדול" נמצא בשפל של חייו: אשתו זרקה אותו מהבית משום שמאסה בבגידות שלו ותעשיית הבידור זרקה אותו משום שמאסה בקפריזות שלו. מפגש מפתיע עם ויקי, מעריצה נלהבת שמזמינה אותו לביתה, ועם יונתן, אחיה הגאון שנמצא על הספקטרום, מוליד במוחו של יורם רעיון גדול לשעשועון מטורף שיחזיר אותו אל המסך. כעת הוא חייב להתקרב ליונתן ולאמן אותו ואף להתמודד עם השיגעונות שלו מחד...
  תאריכים: 5 במאי - 8 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1/החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - המחליפהתיאטרון בית ליסין - המחליפה
  עודד פסטרנק, סוכן ביטוח מסור, מגלה יום אחד שאשתו הוחלפה במישהי אחרת. האם הוא יכול להרשות לעצמו לזרום עם המציאות החדשה? לאן נעלמה אשתו המקורית? ומה באמת מסתתר מאחורי החילוף הזה? באמצעות שחזורים ממערכת היחסים שניהל עם אשתו, עודד מנסה להתחקות אחר מה שיוביל לשינוי המשמעותי ביותר בחייו. וכמו תמיד - המציאות עולה על דמיון. קומדיה רומנטית עם שירים.
  משתתפים: עידן אלתרמן, חי מאור, נתי קלוגר, הילה סורג'ון-פישר.

  תאריכים: 5 במאי - 28 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - אהבה ומגיפהתיאטרון הקאמרי - אהבה ומגיפה
  ארבעה זוגות מבודדים במלון קורונה. ארבעה סיפורי אהבה בצל מגיפה עולמית. ארבעה מחזות קצרים, מרגשים, מצחיקים ופרועים שנכתבו בתקופה מטורפת-על תקופה מטורפת. ארבעה שחקנים, שמונה דמויות, חמישה מחזאים, שבעה יוצרים, במה אחת. משתתפים: קרן מור/כינרת לימוני, נטע גרטי, נדב אסולין ונדב נייטס.
  תאריכים: 5 במאי - 2 ביולי 2022
  מקום: תל אביב - עד 18 ביוני, 30 ביוני - 2 ביולי (תיאטרון הקאמרי - החדש 2), כפר סבא - 23 ביוני (היכל התרבות - בית יד לבנים)
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושד' שאול המלך 19, ת"א || ירושלים 33, כפר סבא 
  מחיר: 99 - 101 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - זרים מושלמיםתיאטרון הבימה - זרים מושלמים
  7 חברים ותיקים– 3 זוגות ורווק, ארוחת ערב ביתית, אווירה נינוחה, צחוקים. מה כבר יכול להשתבש? מי שצפה בסרט המצליח של הבמאי האיטלקי פאולו ז'נובזה (2016) יודע היטב שהתשובה היא: הכל. החבורה מחליטה לשחק במין גרסה מודרנית ונועזת של "אמת או חובה" – התוצאות מפתיעות עד כדי כך שבני זוג והחברים הקרובים ביותר מגלים שמרוב השלדים שהם מסתירים בארון הם למעשה לא יודעים כמעט דבר אחד על השני.
  תאריכים: 7 במאי - 27 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא/אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - ינטלתיאטרון הבימה - ינטל
  ינטל, נערה צעירה, בתו היחידה של הרב טודרוס, רב ומלמד בעל עמדה בעיירה היהודית יענאב, מתקוממת כנגד ייעודן וגורלן של נשים בחברה המסורתית. היא חשה שיכולתה השכלית אינה נופלת מזו של גברים ומפצירה באביה שילמד אותה תורה. הרב נעתר להפצרותיה של בתו ומעניק לה בסתר השכלה ודעת. כאשר הולך הרב לעולמו, גוזזת ינטל את שיערה, עוזבת את העיירה שבה נולדה וגדלה, ויוצאת להגשים את חלומה בתור גבר...
  תאריכים: 8-25 במאי 2022
  מקום: כרמיאל - 8 עד 10 במאי (היכל התרבות ע"ש נרקין), תל אביב - 14/5, 25/5 (תיאטרון הבימה - אולם מסקין/אולם רובינא) 
  מחיר: 100 - 111 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - הכלה וצייד הפרפריםתיאטרון גשר - הכלה וצייד הפרפרים
  בפינה מרוחקת בגן נפגשים שניים: מי וגץ. היא, כלה שברחה מטקס נישואיה, הוא, פקיד בחברת ביטוח שמקדיש אחר צהריים אחד בשבוע לציד פרפרים. ברקע נשמע קולו של קריין הגן הפוקד על המטיילים היתרים ואיסורים. זוהי קומדיה קטנה, פיוטית ונוגעת ללב, על שתי בדידויות בגן אחד, ועל קריין המאיים לגרש אותן מהגן. 
  בכיכובם של אפרת בן-צור וישראל (סשה) דמידוב

  תאריכים: 9 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 141 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - שני אנשים בלילהתיאטרון הקאמרי - שני אנשים בלילה
  גבר מזמין לדירתו נערת ליווי שגילה כמחצית מגילו. במהלך המפגש נושרות אט-אט הקליפות, עד שהשניים כבר לא "נערת ליווי" ו"לקוח מזדמן", אלא רק שני אנשים בלילה. סיפור חושפני, מרגש ואפילו קצת מצחיק, על מפגש מיני חטוף שבחסות הלילה והבדידות הופך במפתיע למפגש אינטימי של שתי נשמות פצועות. 'שני אנשים בלילה' היא הצגה שמתקיימת בדירה אמיתית ומיועדת לחוויית צפייה אינטימית ואותנטית.
  תאריכים: 9-11 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - אשכבהתיאטרון הקאמרי - אשכבה
  אי שם, בירכתי ארץ גדולה, בכפר נידח, חיו שני זקנים, בעל ואישה. הם חלו ומתו, כשהם מצטערים על חייהם. אם צעירה עם בנה התינוק גוסס בזרועותיה, הלכה בשדות וחיפשה לו מרפא. אחר כך התינוק מת. עגלון ששכל את בנו, הסיע בעגלתו שיכורים וזונות ולא היה לו בפני מי לשפוך את ליבו. השיכורים והזונות רדפו אחרי האושר. כרובים שעברו גם הם בסביבה, אספו את נשמות המתים.
  תאריכים: 9-31 במאי 2022
  מקום: ירושלים 9/5 (תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר), תל אביב - 29 עד 31 במאי (תיאטרון הקאמרי - החדש 1)
  מחיר: 96 - 109 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - לעבור את הקירתיאטרון בית ליסין - לעבור את הקיר
  רגע לפני התאריך המיועד, מיכל מגלה שהארוס שלה ביטל את החתונה. אחרי שברון הלב המתבקש היא מודיעה לתדהמת חברותיה, אחותה ואמה שהיא לא משנה את התוכניות: תהיה חתונה! "יש לי אולם, יש לי שמלה, קטן על אלוקים להמציא לי חתן". מרגע זה היא יוצאת למסע מטלטל, מצחיק ומרגש בין אמונה לאהבה, מסע שכולל דייטים הזויים, נסיעה לאומן, אימא מודאגת, חברות במבחן, כוכב ידוע, חבר ילדות ומעל לכל שאלה אחת גדולה: האם כאשר מיכל תעמוד ביום החתונה מתחת לחופה, יעמוד לצידה החתן שנשלח אליה? 
  תאריכים: 9 במאי - 16 ביולי 2022
  מקום: ת"א - עד 28/6 (תיאטרון בית ליסין), איירפורט סיטי 14/7, 16/7 (היכל התרבות)
  מחיר: 125 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - פנתר כפולתיאטרון בית ליסין - פנתר כפול
  בתחילת שנות ה-70, עבריין קטן נשלח על ידי קצין משטרה בכיר לאסוף מידע אודות התארגנות חדשה בשם "הפנתרים השחורים", שנחשדת כהתארגנות עבריינית. הוא מתלהב מהמסרים החברתיים שהוא קולט במפגשי הקבוצה, וכשהבן שלו מתגאה בו כי הפך ללוחם צדק, הוא מחליט לחצות את הקווים. דרמה חברתית סוערת ומרגשת המבוססת על תנועת "הפנתרים השחורים", המציינת 50 שנה להקמתה.
  תאריכים: 10-11 במאי 2022
  מקום: תיאטרון חיפה
  כתובת: פבזנר 50, שכונת הדר, חיפה

  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון מיקרו - מטומטם כמו המלטתיאטרון מיקרו - מטומטם כמו המלט
  הצגה טרגית קומית חדשה המבוססת על יצירתו של רובן גונזלס גלגו. גלגו, המשותק בכל גופו, שרד את גיהינום ההתבגרות בבית יתומים סובייטי לנכים ויצר יצירה אוטוביוגרפית מבריקה שהדהדה בעולם ותורגמה לשפות רבות. ההצגה עוקבת אחר תהליך גדילת אישיותו ורוחו העזה של גלגו ולוקחת אותנו לעולם אפל ומצחיק, טראגי ומגוחך, מייאש ומלא תקווה. תיאטרון פסיכולוגי המשתלב עם תיאטרון בובות, עם המלט (שנכנס בהמנון הסובייטי) ועוד דברים בלתי אפשריים בהצגה על אדם שעשה את הבלתי אפשרי.
  תאריכים: 11-14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון ירושלים - אולם מיקרו (מרכוס 20, ירושלים)
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - קליעים מעל ברודוויתיאטרון גשר - קליעים מעל ברודווי
  הקומדיה המוטרפת והיפהפייה של וודי אלן מגיעה לבמה הישראלית בגרסת מחזמר רב-משתתפים. במרכז העלילה – מחזאי צעיר שחולם להעלות מחזה פרי עתו בברודווי ומחפש מימון. את הכסף הוא מוצא אצל מאפיונר, ששמח לעזור, אבל בתנאי אחד: חברתו, ששרופה על תיאטרון אבל נעדרת כישרון לחלוטין, צריכה לקבל את התפקיד הראשי. יחד איתה מקבל המחזאי עוד תוספת לצוות: שומר ראש בשם צ'יץ'...
  תאריכים: 11 במאי - 9 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 156 - 182 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגוןתיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגון
  דמותו של נתן אלתרמן מוכרת היטב לכל ישראלי. המחזה חושף את הדרמה הסוערת של מאבקו על מעמדו כמשורר הלאומי שלנו, על רקע יחסיו ההפכפכים עם בן גוריון ותנועת העבודה, ובעיקר על רקע יחסיו עם אשתו, השחקנית רחל מרכוס, אהובתו הציירת צילה בינדר, ובתו המשוררת תרצה אתר. המחזה המוסיקלי משלב את שיריו ושיריה של בתו תרצה אתר ובהם: פגישה לאין קץ, רינה, אליפלט, זמר שלוש התשובות, אהבתיה ועוד.
  תאריכים: 12-14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 125 ₪
   

 •  
  תיאטרון קומי - פמילי הסביטה של פרזידנטתיאטרון קומי - פמילי הסביטה של פרזידנט
  הצגה קומית בשפה הרוסית.

  תאריכים: 12 במאי - 9 ביוני 2022
  מקום: ראשון לציון 12/5 (בית יד לבנים), הרצליה 14/5 (מתנ"ס יד התשעה), אשדוד 17/5 (מרכז מונארט לאמנויות), באר שבע 26/5 (בית יד לבנים), חיפה 28/5 (מתנ"ס הדר - אולם ביתנו), בת ים 6/6 (האודיטוריום), מעלה אדומים 9/6 (אשכול הפיס)
  מחיר: 96 - 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץתיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץ
  כששני ענקי קומדיה כמו ענת וקסמן ואבי קושניר נפגשים, זה עלול להיגמר בפיצוץ. וזה אכן מה שתיאטרון בית ליסין מבטיח לצופיו הפעם – קומדיה סופר-אקטואלית שתגרום לכם להתפוצץ מצחוק ועלילה פרועה ומטורפת שלא תפסיק להפתיע. מקום ההתרחשות הוא התנחלות קטנה בשומרון והזמן – ההכנות לחתונתה של שוורץ. ההתרגשות בשיאה, הוריה של לאה דרוכים ומוכנים לשים בהולד את הסכסוכים ביניהם למען האושר של בתם...
  תאריכים: 12 במאי - 15 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1 
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדותיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדו
  הפקת מקור בבימויה של עדינה טל ובהשתתפות האנסמבל הראשון והיחיד בעולם המורכב מ-11 שחקנים חירשים-עיוורים, הלוקחים את הקהל למסע בעולמם הפנימי, במחוזות החושך, הדממה ו.. במהלך לישת הבצק, התפחתו ואפייתו של הלחם על הבמה נוצר מפגש בין השחקנים לקהל. במהלכו, השחקנים מובילים את הצופים אל רגעים קסומים בין פנטזיה למציאות, משחזרים יחד זיכרונות, מגשימים חלומות נשכחים ומחזירים אותנו הצופים לדבר הבסיסי – אל הלחם, אל הגעגועים לבית.
  תאריכים: 12 במאי - 16 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון נא לגעת (רציף העלייה השנייה, ליד בית מיומנה, נמל יפו)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - המבול - דרמה סוערת ונוגעת ללבתיאטרון קרוב - המבול - דרמה סוערת ונוגעת ללב
  במהלך עוד ערב שגרתי שופע אלכוהול בבר של סטרייטון, מתרחשים עימותים קטנים חוזרים ונשנים בין הלקוחות. סערה משתוללת גם בחוץ וגם בפנים. מבול עומד לפקוד את המקום ומאיים על חייהם. בעודם נלחמים ביניהם הם מוצאים את הדרך להתאחד במלחמה על חייהם... חיבה מחליפה את השנאה, האם חייהם יינצלו וההרמוניה תחזיק מעמד?

  תאריכים: 13 במאי - 13 ביוני 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב - אולם הכנסים ע"ש יוסף שידלובסקי
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב

  מחיר: 66 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - וניהתיאטרון הקאמרי - וניה
  מגיפה עולמית מאלצת חבורת אנשים להתקבץ יחד במלון בוטיק כושל, ריק מאורחים, אי שם בפריפריה הכפרית, עד יעבור זעם. המציאות ההזויה שנכפתה עליהם יוצרת דינמיקה מורכבת בין הדמויות והופכת את המלון הנטוש לסיר לחץ מבעבע של יצרים ותשוקות. אהבות נכזבות, בגידות, חלומות שמתנפצים על קרקע המציאות, חיים חסרי סיפוק – כל הרכיבים של היצירה הצ'כובית המקורית, מתעצמים ומקבלים ממדים מיתיים נוכח אימת המגיפה...
  תאריכים: 13 במאי - 14 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון באר שבע - לא משלנותיאטרון באר שבע - לא משלנו
  קומדיה שנונה בהשתתפות: גבי עמרני, מוטי גלעדי, דינה לימון, אבי פניני ועוד. עמוס גדות, יו"ר ארגון יוצאי הפלמ"ח, מגיע לביקור בבית אבות כדי לצלם את דיירי המקום לסרט תיעודי על הפלמ"ח. כל דיירי המקום הנרגשים שירתו בפלמ"ח מלבד דייר תימני אחד בשם סעדיה צברי. סעדיה מבקש מעמוס להצטלם גם כן לסרט כדי לספר בו על אמו, שנפטרה בדרך מתימן לישראל, אך עמוס מסרב. אלא שעד מהרה מגלה, עמוס, שהוא צריך סכום כסף נוסף על מנת להשלים את הצילומים. סעדיה, מציע לו תשלום בתמורה להופעה בסרט...
  תאריכים: 14 במאי 2022
  מקום: היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות (ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - אחת מעשר - סאטירה מחאתיתתיאטרון קרוב - אחת מעשר - סאטירה מחאתית
  סאטירה מחאתית המעלה באופן משעשע ורציני מציאות עכשווית בין גברים לנשים על כל האהבות, התקוות והסכנות הגלומות בה. אט-אט המימד האירוני של ההצגה חושף תופעה מטרידה בממדיה. לאור ריבוי מקרי האלימות כנגד נשים בשנים האחרונות, אנסמבל תיאטרון קרוב בוחר להתעמת עם הנושא. ההצגה מגוללת את סיפורם של ארבעה זוגות, מההיכרות וההתאהבות, דרך משברים וספקות, בליווי סצנות מהחיים, שירים ולא מעט הומור אירוני. 
  תאריכים: 14 במאי - 15 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון החנות
  כתובת: תל גיבורים 5, תל אביב
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - הנאהבים והנעימיםתיאטרון בית ליסין - הנאהבים והנעימים
  הם לומדים בחברותא ומתאהבים זה בזה, אבל המשפחות מאיצות בהם להתחתן. הראשון נכנע לתכתיבים ונכנס אל מתחת לחופה, השני בורח. אבל עד מהרה גם הראשון נאלץ לברוח מאשתו המאוסה כשהוא לבוש בבגדיה – כדי להתאחד עם אהוב לבו. הם מנסים לחיות יחד בסתר, הרחק מהעיירה שבה גדלו, ולהתגבר על הפער שבין דתם לאהבתם.

  תאריכים: 15 במאי - 13 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - אונייגין - הערות שולייםתיאטרון גשר - אונייגין - הערות שוליים
  משתתפים: עידו מוסרי, שלומי ברטונוב, פיראס נסאר, לנה פרייפלד, נעמה מנור.
  היצירה החשובה ביותר של השירה הרוסית בעיבוד חדש שזכה לתשואות בתיאטראות המובילים באירופה. סיפור על אהבה, הוללות, אכזבות, יצרים והתבגרות של צעיר בן אצולה ברוסיה של המאה ה-19.


  תאריכים: 16 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 156 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנושתיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנוש
  כשאחד הסרטים הישראליים המצליחים והאהובים בכל הזמנים הופך למחזה מוזיקלי, הציפיות הן ללא ספק גבוהות. הפעם מדובר בקומדיה עטורת הפרסים של טליה לביא, "אפס ביחסי אנוש", שעובדה לבמה בידי אורן יעקובי ומבוימת בידי עידו רוזנברג. בתפקיד הראשי – משי קליינשטיין הנוחתת בנעליה של נלי תגר, ששיחקה בסרט את דפי – מש"קית נייר וגריסה המפונקת שמוכנה לעשות הכל כדי לעבור מהבסיס הנידח שבו היא תקועה לקריה...
  תאריכים: 16 במאי - 13 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב

  מחיר: 125 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - הנוקמים סיפור אהבהתיאטרון הבימה - הנוקמים סיפור אהבה
  מלכה, מי שהייתה בנעוריה זמרת בלהקת הבריגדה, נשכרת לשמש יועצת בסרט "הנוקמים". הסרט מצטלם בימינו אך עלילתו מתרחשת באיטליה בשנת 1945 ומביאה את סיפורם המסעיר של חיילי הבריגדה היהודית שהתגייסו לצבא הבריטי והיו בו לחטיבה עצמאית לוחמת נוקמת, מי שצדו והוציאו להורג בלילות נאצים ומשתפי פעולה. זהו סיפור על נקמה ועל אהבה בין מפקדה של חוליית הנוקמים בבריגדה לזמרת בלהקה צבאית. שחקנים: גילה אלמגור-אגמון, ריקי בליך, רוי מילר, אסנת פישמן, פיני קידרון, דוית גביש, שחר רז ועוד..
  תאריכים: 17 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא (שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רומיאו ויוליהתיאטרון גשר - רומיאו ויוליה
  רומיאו ויוליה, הקלאסיקה הנצחית של ויליאם שייקספיר מוגשת לראשונה בעיבוד עכשווי. ההצגה מיועדת לצעירים בלבם, ולכל מי שחווה אהבה ראשונה. גיל ההתבגרות זו טרגדיה שייקספירית... במיוחד בשביל רומיאו בן ה-15, נער רחוב יתום שמחשבות על אהבה הן המפלט היחיד שלו ממציאות יומיומית של אלימות ופשע. גם ליוליה בת ה-14 קשה, אפילו שהיא באה מבית אמיד... ההורים שלה לא מבינים אותה, ורוצים לשדך אותה לפאריס, ידיד המשפחה... פגישה מקרית אחת בנשף מסיכות חורצת את גורלם...
  תאריכים: 17-23 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר (אילת 11, תל אביב)
  מחיר: 131 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - לעוף אל החופש - קומדיה מטורפתתיאטרון קרוב - לעוף אל החופש - קומדיה מטורפת
  האם אפשר לשמור על שפיות כשהעולם מסביב השתגע? או שמא בעולם משוגע המשוגעים הם דווקא השפויים היחידים? עלילת המחזה מתחילה במנזר שכוח אל בהרי הבלקן. כל העולם שכח מקיומם של דיירי המנזר, קבוצה של אנשים שלכל אחד מהם שברון לב ומחלת נפש משלו. הסיבה – המלחמה שמשתוללת באזור. הם נותרו לבדם בחולשתם, אלא שדווקא הבדידות הזו הופכת באופן מפתיע לעוצמה כשמשלוח של האו"ם נוחת על ראשם. הקבוצה המוזרה והמצחיקה מחליטה להתחפש לחיילי האו"ם וללכת כל הדרך אל הפרלמנט האירופי. 
  תאריכים: 17 במאי - 25 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  התיאטרון העברי - ברליןהתיאטרון העברי - ברלין
  דרמה קומית ישראלית חדשה, עדכנית, מצחיקה ומרגשת הנוגעת בנימי נפשה של החברה הישראלית. ריבקל'ה (גילה אלמגור), אלמנה ניצולת שואה שלא שכחה ולא סלחה, מחליטה לשבור את הנדר שלה (לא לדרוך לעולם על אדמת גרמניה). לאחר שהיא שומעת שבתה ונכדה שמתגוררים בברלין עומדים לקבל אזרחות גרמנית, היא מגיעה לברלין באישון לילה ותובעת מהם בתוקף לא לקבל את האזרחות הגרמנית ואף לחזור עמה לישראל... אלא שאז לראשונה בחייה היא מתאהבת!
  תאריכים: 18 במאי 2022
  מקום: היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות (ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - חדשות אחרונות - קומדיה מופרעתתיאטרון קרוב - חדשות אחרונות - קומדיה מופרעת
  עיתון כושל נאבק על קיומו ומפרסם בעיקר ידיעות צהובות, אבל אז למערכת מתגלגל בטעות מאמר אקדמי שעוסק בכלל באלכסנדר מוקדון. אלא ששורה של טעויות אנוש (ובכלל זה טעויות כתיב) גורמת למהומה רבתי, כיוון שאלה שרגילים לקרוא בין השורות רואים במאמר מזימה פוליטית, לא פחות (שזה הדבר האחרון שעובדי העיתון ועורכיו העסוקים בהישרדות היו חושבים עליו). הקשר הקלוקל של הון-שלטון-עיתון, מצבה העגום של עיתונות בקריסה – כל זה מקבל פרשנות אקטואלית ובועטת במחזה של המחזאי היהודי-רומני מיכאיל סבסטיאן.
  תאריכים: 18 במאי - 11 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון החנות (תל גיבורים 5, תל אביב)
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון חיפה - הקומיקאיםתיאטרון חיפה - הקומיקאים
  תיאטרון חיפה מצדיע לשני ענקי הבמה העברית, שלמה בראבא ומוני מושונוב. השניים שפיתחו כל אחד בזכות עצמו, גם קריירה מרשימה בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, חוזרים לשתף פעולה על במת תיאטרון חיפה, בו החלו את דרכם לפני 40 שנה. אליהם מצטרף מיכאל מושונוב, שמשחק לראשונה על במה אחת עם אביו, ושתי השחקניות סיגלית פוקס ונועה טסה.
  תאריכים: 18 במאי - 17 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון חיפה
  כתובת: פבזנר 50, שכונת הדר, חיפה
  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רווקים ורווקותתיאטרון גשר - רווקים ורווקות
  המחזה שנכתב ע"י חנוך לוין המנוח נוגע בדילמות העכשוויות (ואולי בעצם הנצחיות) - המצחיקות והמייאשות בו זמנית - של בני 30 פלוס: כיצד לא להישאר בודדים אך גם לא לוותר על החיפוש המתמיד אחר הטוב יותר. בסוף, אף אחד במחזה הזה לא משיג את מבוקשו וגם אף חתונה אינה יוצאת לפועל, למרות התכנונים, התככים והאינטריגות. משתתפים: עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן, רות רסיוק, יריב דהן.
  תאריכים: 19 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - הר תפארתתיאטרון אלפא - הר תפארת
  במרכז המחזה עומדת פרשת חייו של יוסף פיינברג, דודו של אבשלום פיינברג הידוע, ואביה של דורה בלוך שנספתה בפרשת אנטבה. פיינברג היה דמות טראגית, איש העליה הראשונה וממייסדי המושבה ראשון לציון, מי ששכנע את הברון רוטשילד בפריז לתמוך בהקמת המושבות היהודיות בפלשתינה, ולאחר כעשור הפך לאחד ממנהיגי המרד כנגד פקידי הברון, ורוטשילד דרש את סילוקו מן המושבה - אחרת יסיר את תמיכתו במפעל ההתיישבות. לאחר מכן ניהל בית בד, היה נהג דיליג'נס ולבסוף פתח בית מרקחת ביפו, ומת כשנסע לנוח ביריחו 
  תאריכים: 19-20 במאי 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 86 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - הטנקתיאטרון הקאמרי - הטנק
  אירוע תיאטרלי חד פעמי, לקראת 50 שנה למלחמת יום כיפור. מי היה הגיבור שעצר את הטנק הסורי בשערי דגניה, ובכך הכריע את מלחמת העצמאות? סיפורם האמיתי של חמישה טוענים לכתר - כל אחד מהם משוכנע שהוא זה שעצר את הטנק. הקרב על הקרדיט בין 5 הגיבורים, המגיעים מ-5 קצוות של החברה הישראלית, הופך למאבק גדול יותר על המיתוס שעליו קמה המדינה. אלא ש-25 שנה מאוחר יותר, במלחמת יום כיפור, המיתוס מתנפץ...
  תאריכים: 19 במאי - 8 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מותו של סוכןתיאטרון הקאמרי - מותו של סוכן
  וילי לומן, סוכן מכירות ותיק בגיל העמידה, מפוטר מעבודתו, ושני בניו, שהאמין שנכון להם עתיד מזהיר ושהיו מאז ומתמיד מקור גאוותו, מתגלים ככישלון. אשתו האוהבת מנסה לחלץ אותו מהייאוש, אך הוא רק הולך ומאבד אחיזה במציאות, עד לסוף הבלתי נמנע. גרסה חדשה ומיטלטלת למחזה עטור הפרסים שכתב ארתור מילר והפך זה מכבר לקלאסיקה מודרנית. משתתפים: רמי ברוך, לאורה ריבלין/ הלנה ירלובה, נדב נייטס, דור הררי, ערן מור, אנסטסיה פיין, עלא דקא, יצחק חזקיה, שמואל וילוז'ני.
  תאריכים: 20-22 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2 (פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושד' שאול המלך 19)  
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - זוגתיאטרון בית ליסין - זוג
  אדם נורמטיבי חוזר לביתו החמים ומנסה לפייס את אשתו אך היא שולפת לעומתו סכין. מה שנראה כמו ויכוח בין בני זוג שיצא משליטה הופך לאקט אלים שבעקבותיו האישה נעצרת. מקרה הדקירה מגיע לידיהם של זוג עורכי דין צעירים, שמקיימים ביניהם קשר רומנטי טרי. השאלות שמעלה הפרשיה משפיעות באופן גורף גם על התפתחות הקשר בין הצעירים. במשפט של הזוג המבוגר נחשפים פרטים מפתיעים רבים על הזוגיות שנראית "רגילה". תוצאות המשפט מציבות את עורכי הדין הצעירים בפני הכרעה נוקבת באשר לזוגיות שלהם.
  תאריכים: 20 במאי - 6 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - תחושת בטןתיאטרון הקאמרי - תחושת בטן
  מה קורה לאישה (ולבני משפחתה) אם היא נכנסת להריון בגיל מבוגר מאוד? טרום פנסיה? זה בדיוק מה שקורה לגיבורה הראשית של ההצגה, נגה הורביץ (אודיה קורן): היא בדיוק יצאה לפנסיה מוקדמת, בתה אמורה ללדת בקרוב את נכדה הראשון, בנה ובן זוגו נמצאים בתהליכי פונדקאות, היא רק חולמת להתחיל לחיות ולטייל בעולם עם בעלה – והנה מגיעה הבשורה על כך שהיא עצמה בהריון. כיצד תתמודד עם מצבה החדש? כיצד תבשר למשפחה 
  תאריכים: 20 במאי - 14 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - אלוהי הקטלתיאטרון הקאמרי - אלוהי הקטל
  מה קורה כששני זוגות הורים נאורים נפגשים כדי לפתור קטטה שהתרחשה בין הילדים שלהם? האם זה יהיה ערב תרבותי וחיובי, שמטרתו לחנך את הילדים לחיים של דו-קיום, פתיחות והבנה הדדית? או שזה יתפתח להיות ערב אלים, טראומטי והיסטרי של קללות, עלבונות ודמעות? ספוילר: כנראה שהתשובה השנייה קרובה יותר לאמת.

  תאריכים: 20 במאי - 25 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 4
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - העבדתיאטרון גשר - העבד
  יעקב (ישראל סשה דמידוב) איבד את משפחתו ואת כל עולמו בפרעות של הקוזאקים בהנהגת בוגדאן חמלניצקי ביהודי פולין ואוקראינה במאה ה-17. הוא מצליח להימלט מעיירתו שנחרבה ונמכר לעבדות אצל איכר פולני. השנאה מקיפה אותו מכל עבר – הוא חי בפחד מתמיד מבני הכפר האנטישמים. אבל דווקא מהמקום החשוך הזה בוקעת לה אהבה: בתו של האיכר, ונדה (לנה פרייפלד), מתאהבת בו ומוכנה לשכוח את עמה ולהמיר את דתה...
  תאריכים: 21 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 135 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורותתיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורות
  בעקבות ההצלחה של "רודף העפיפונים" תיאטרון גשר יציג, בבכורה ישראלית, עיבוד בימתי לספרו המרגש והמסעיר של חאלד חוסייני - "אלף שמשות זוהרות". כמו שמחט של מצפן תמיד תמצא את הצפון, ככה אצבע מאשימה של גבר תמיד תמצא את האישה. זהו סיפור על חברות אמיצה בין שתי נשים כאשר ברקע מתרחשת מלחמת האזרחים באפגניסטן...
  תאריכים: 23-31 במאי 2022
  מקום: ירושלים 23/5 (תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה - אולם שרובר), יפו 31/5 (תיאטרון גשר - אולם נגה)
  כתובת: מרכוס 20, ירושלים || שדרות ירושלים 7-9, יפו 
  מחיר: 96 - 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - אלמה - קומדיה בלשיתתיאטרון קרוב - אלמה - קומדיה בלשית
  במרכז העלילה המפתיעה והמשעשעת עומדת תעלומת מותה של אלמה פרידמן, הנרצחת בחגיגות יום הולדתה על רקע משולש אהבה. רבים ממכריה עשויים היו לרצות במותה והם הופכים חשודים מיידים ברצח. הדמויות השרויות בחקירה יחשפו ווידויים מרתקים אשר יעזרו לקהל בגילוי האמת ופיצוח התעלומה.

  תאריכים: 24 במאי 2022
  מקום: סטודיו אנט
  כתובת: שביל המרץ 2, תל אביב
  מחיר: 51 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - המלט 2021תיאטרון הבימה - המלט 2021
  מאור זגורי, מפתיע בפרשנות חדשנית למחזה שלדעת רבים נחשב לטרגדיה הטובה ביותר שכתב שייקספיר. ביחד עם להקת שחקני התאטרון הוא מרכיב מחדש את היהלום שבכתר, ומעז אפילו לקחת את המונולוג הידוע ביותר בתיאטרון ולהפוך אותו על פיו, מילולית. בכך מצליח זגורי לייצר רגע תאטרוני נדיר ומכשף, פנינה מרעננת ומרתקת. המלט היא יצירת מופת שחוצה גבולות של מקום וזמן ומוכיחה עצמה כיצירה מודרנית ורלוונטית מתמיד.
  תאריכים: 24-25 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - מי כמוניתיאטרון גשר - מי כמוני
  רועי חן, הדרמטורג של תיאטרון גשר, כתב מחזה על בני נוער המאושפזים במרכז לבריאות הנפש. המחזה נכתב אחרי ביקורים חוזרים ונשנים במרכז לבריאות הנפש אברבנאל ובבית הספר לחינוך מיוחד "שחף", אך הוא מדגיש כי כל קשר בין הדמויות וההתרחשויות לבין המציאות מקרי בהחלט. זהו סיפור של בני נוער – המשברים, הריבים, הקטסטרופות...

  תאריכים: 24-26 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר
  כתובת: אילת 11, תל אביב
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - סוס אחד נכנס לברתיאטרון הקאמרי - סוס אחד נכנס לבר
  דרור קרן, סטנדאפיסט בעצמו, ביים את ההצגה בהשראת מיכה לבינסון שנפטר כמה שבועות אחרי תחילת החזרות. הוא קפץ ראש אל תוך התפקיד הראשי של הסטנדאפיסט דובלה ג'י – ולפי מבקר התיאטרון של "ידיעות אחרונות" שי בר יעקב, הוא עושה כאן את תפקיד חייו. ההצגה מדמה מופע סטנדאפ... וחבריו של דובלה – הדמויות מהעבר שאיתן הוא מתעמת במהלך הערב המטורף שעובר עליו (איה גרניט-שבא ויגאל זקס) – יושבות בקהל, מה שמחזק את תחושת המעורבות והנוכחות של הצופים.
  תאריכים: 25 במאי - 11 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון החאן - סיפור אהבה וחושךתיאטרון החאן - סיפור אהבה וחושך
  סיפור על אהבה וחושך מאת עמוס עוז. זהו סיפורה של משפחת קלוזנר, משפחה קטנה בת שלושה דורות, שחיה בשכונת כרם אברהם הירושלמית בימי המנדט הבריטי, מלחמת השחרור ושנותיה הראשונות של המדינה, וחווה את המאורעות הגדולים של תקופתה. עמוס הסופר, צולל אל תוך זיכרונותיו מימי ילדותו בירושלים, כדי לנסות ולהבין מדוע התאבדה אמו, פניה.
  תאריכים: 26 במאי 2022
  מקום: היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות
  כתובת: ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון מלנקי - אמוקתיאטרון מלנקי - אמוק
  שני גברים נפגשים על ספינה מפליגה לאירופה. אחד מהם הוא רופא שחוזר ממלזיה שם הוא נאלץ לעבוד. המפגש חושף את סיפורו של הרופא שחייו המקצועיים שלו היו די מספקים, החיים במלזיה שקטים, מבודדים ומשעממים עד הרגע שבחדר שלו מופיעה אישה - אישה לבנה, יפה, אצילית. אך גם האישה זקוקה לעזרתו. מאותו הרגע חייו הרגועים, המדודים של הרופא הפכו לאמוק...
  תאריכים: 26-28 במאי 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי
  כתובת: חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב
  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - בואו נפתח את זהתיאטרון הקאמרי - בואו נפתח את זה
  מה אנחנו באמת יודעים על החיים של ההורים שלנו? מה אנחנו באמת יודעים על החיים של הילדים שלנו? ואיזה סוד הייתם מעדיפים לא לדעת לעולם?
  ארוחת ערב אחת, שני זוגות, הורים וילדים, סודות ושקרים על הריון לא רצוי, בגידות ויחסים פתוחים שמעמידים את הקשר המשפחתי במבחן.
  משתתפים: שרה פון שוורצה/ עירית קפלן, מוטי כץ, אביגיל הררי, גלעד שמואלי.

  תאריכים: 26-30 במאי 2022
  מקום: תל אביב - 26 עד 28 במאי (תיאטרון הקאמרי - החדש 1), ראשון לציון 30/5 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות)
  מחיר: 81 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - שלום לך ארץתיאטרון הקאמרי - שלום לך ארץ
  קומדיה על אלה שעזבו. ארבעה סיפורים קצרים על ישראלים וישראליות שירדו מהארץ. זוג שעבר לברלין לפתוח חומוסיה, בחורה צעירה שחלמה לגור בפריז, הייטקיסטים בדובאי בדרך לעשות אקזיט וארבע חברות ילדות שעובדות בעגלות באטלנטה. מבט הומוריסטי על דור ה-Y, שבוחר להרים מחדש את מקל הנדודים ומגלה בדרך שישראל היא לא רק מדינה, היא מנטליות.
  תאריכים: 26 במאי - 25 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - השחףתיאטרון גשר - השחף
  יצירת המופת של גדול המחזאים הרוסים נכתבה בשנת 1895. שחקנית וותיקה, שחקנית צעירה, סופר מפורסם, מחזאי מתחיל, מורה מדוכדך, ואחת שתמיד לובשת שחור, נפגשים בבית קיץ ומתפלספים על אמנות, שעמום ומשמעות החיים. כולם מאוהבים, כמובן, אבל דווקא במי שלא מחזיר להם אהבה. בגידות רומנטיות ובגידות אמנותיות, חלומות על תהילה והרס עצמי – השחף מעולם לא היה כה רלוונטי.
  תאריכים: 26 במאי - 21 ביולי 2022
  מקום: יפו - עד 21 ביוני, 20-21 ביולי (תיאטרון גשר - אולם נגה), חיפה - 17-18 ביולי (מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום) 
  מחיר: 116 - 131 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021
  גרסה חדשה למחזה הוותיק שהוצג למעלה מ-20 שנה בכיכובם של רוני דלומי, טל מוסרי, חני נחמיאס ועוד. המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת, משפחת קסטל. דברים שבינו לבינה. המחזה בנוי כקולאז' המשלב סיפורים משנות ה-30 של המאה הקודמת בשכונה הספרדית אוהל משה בירושלים לבין שירי קודש וחול, הלקוחים מתוך "ספר הרומנסות" ומ"האנתולוגיה לחזנות ספרדית"...
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - היער של סיביליה - מותחן פסיכולוגיתיאטרון קרוב - היער של סיביליה - מותחן פסיכולוגי
  ליה ואורי הם זוג בהריון העובר טיפול פסיכולוגי. ליה כותבת את המחזה החדש שלה, החיים מתערבבים עם הדמיון והיא נסחפת אל עולם נסתר מלא בדמויות צבעוניות והומור, ההופך את תפיסת המציאות שלה. ההצגה חושפת את השיגעון בתהליך יצירה אל מול הרצון התמידי שלנו לשקם את חיינו.

  תאריכים: 28 במאי - 27 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון אלפא
  כתובת: בית אלפא 13, תל אביב
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - שיפוציםתיאטרון בית ליסין - שיפוצים
  זוג (לא צעיר) מכיר בטינדר בימי הקורונה, מבלה ביחד את כל הסגר, ומחליט לעבור לגור ביחד בדירה חדשה. נשמע כמו התחלה טובה, לא? אלא שכשמתברר שהדירה רחוקה מלהיות חדשה, הזוג מזמין קבלן שיפוצים בשם האחים חג'ג', ומשם העניינים רק מסתבכים. כמו כל אחד בישראל שרצה פעם לתקן סדק בקיר ולמד דבר פשוט: אתה יודע איך אתה נכנס לשיפוצים, אתה אף פעם לא יודע איך תצא מהם. קומדיה ישראלית על הנושא הכי ישראלי שיש. משתתפים: מיה דגן, שלומי טפאירו, אודי ואביעד (אודי גוטשלק, אביעד בנטוב).
  תאריכים: 28 במאי - 30 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - זאקופנה שליתיאטרון הבימה - זאקופנה שלי
  בהשראת סיפורי שלום עליכם. 1911. זאקופנה. עיירת מרפא קסומה. שרק מלשמוע את הצליל כבר מדמיינים אגמים, הרים, יערות וטיפולי פנים ובוקר אחד – גם שלוש נשים. ואף אחת לא ציפתה לראות שם את האחרת, ובטח שלא להפתעות שהיא לא מאחלת שיהיו לשונאים שלה. אלא שבינתיים, בין ואלסים זוהרים למכתבים הביתה לבעלים, נחשפים הסודות שאסור לגלות. כי באמת מה צריך סך הכל בנאדם חוץ ממה שחושבים עליו?
  תאריכים: 29-30 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב

  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - במנהרהתיאטרון גשר - במנהרה
  מהי המציאות הישראלית אם לא מנהרה תת-קרקעית ממולכדת עם פתחים חסומים שבה תקועים הישראלים והפלסטינים אלה לצד אלה? הכל יכול להתפוצץ בכל רגע ואין דרך מילוט. האופציה היחידה להסתדר, או שלא. הסאטירה הפוליטית-חברתית שכתב רועי חן על פי תסריט מאת דניס טנוביץ' וביים עירד רובינשטיין מצחיקה עד דמעות ומרגשת עד דמעות. זאת עוד הזדמנות לדבר, לדון, לחשוב ולצחוק על מה שכואב לכולנו בין הירדן לים...
  תאריכים: 30 במאי 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - הבןתיאטרון הקאמרי - הבן
  המחזה השלישי בטרילוגיה המשפחתית המטלטלת של המחזאי הצרפתי הצעיר פלוריאן זלר עוסק בדיכאון נעורים. זאת אחרי ששתי הקודמות עסקו בדמנציה ובמשבר גיל המעבר. ניקולא, ילד מתבגר להורים גרושים, נמצא במצב לא טוב. ההורים רואים זאת, אך אינם יודעים כיצד לעזור לו. הוא עוזב את בית אמו ועובר להתגורר עם אביו וזוגתו החדשה...

  תאריכים: 30-31 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - מכתב אבודתיאטרון קרוב - מכתב אבוד
  מחזה גרוטסקי ומצחיק עד דמעות, אשר חושף באופן נוקב את מאחורי הקלעים של מערכת בחירות. אירועי העלילה כוללים התנגשויות בין שתי מפלגות גדולות המתחרות זו בזו כשלמפלגת השלטון הנוכחית יש את רוב הסיכויים לזכות בכיסא הנכסף. אבל מכתב אחד לא כל כך תמים גורם לתהפוכות ומסכן את הזכייה המובטחת. הגיחוך והאבסורד של אמרות גבוהות שמאחוריהן מסתתרים החישובים הקטנוניים של כל צד. קרקס שלם של תככים... 
  תאריכים: 30 במאי - 10 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון החנות
  כתובת: תל גיבורים 5, תל אביב
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - שלישייה במי במול - קונצרט תיאטרוןתיאטרון קרוב - שלישייה במי במול - קונצרט תיאטרון
  הפסנתרן אור יששכר חובר לתיאטרון קרוב עם קטעי פסנתר ממיטב היצירות הקלאסיות של מוצארט לצד בטהובן, באך, שופן ואחרות השזורות ביצירה הקסומה של אריק רומהר 'שלישייה במי במול'. זו היא קומדיה רומנטית המתארת עליות ומורדות של מערכת יחסים זוגית ב-7 מפגשים. סודות וקשיים מעיבים על הקשר ומקור החיבור שלו מתגלה דרך המוסיקה, ובפרט ביצירה של מוצארט 'שלישיה במי במול'.
  תאריכים: 31 במאי - 22 ביוני 2022
  מקום: סטודיו אנט
  כתובת: שביל המרץ 2, תל אביב
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון נא לגעת - עד שייקטף התפוחתיאטרון נא לגעת - עד שייקטף התפוח
  בחוף זה המוכה מלחמה, האם מאבדת את בתה. זו נאספת על ידי קבוצת פליטים, המרכיבה יחד מעין להקת קרקס קטנה: מוזיקאי עיוור, חירשת פעלתנית ונער לוליין שומע ורואה. הופעתה של הילדה בחייהם תחולל שינויים שיטלטלו את עולמם של כל חברי הלהקה וישנו את גורלם. בעוד הילדה גדלה ומתפתחת, ממשיכה האם החירשת לחפש אותה ולנוע במעגלים אין סופיים של ייאוש נצחי. בעולם זה, של מלחמה, פליטות וחוסר, מתפקדת אסופת האנשים הזו כמשפחה חלופית. סיפור בתשע תמונות על פליטות והגירה, שייכות... 
  תאריכים: 31 במאי - 23 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון נא לגעת (רציף העלייה השנייה, ליד בית מיומנה, נמל יפו)
  מחיר: 51 - 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - הדיבוקתיאטרון גשר - הדיבוק
  הבמאי יבגני אריה והמחזאי רועי חן חוזרים לקלאסיקה של התיאטרון היהודי/העברי ומצליחים להפוך את הדיבוק החדש ליצירת מופת המשתווה לדיבוק האגדי של "הבימה". רק שלפי מבקר התיאטרון של "הארץ", הדיבוק לא אוחז בגיבורה הראשית, לאה, שמתנגדת בכל כוחה לניסיון להשיא אותה לבנו של חברו של אביה, אלא היא אוחזת בו: "דבקותה בנאמנותה ל(אהובה) המת משמשת אותה במאבקה בחברה הכופה אותה להינשא נגד רצונה..."
  תאריכים: 2 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גדר חיהתיאטרון הקאמרי - גדר חיה
  זהו סיפור אהבה שמתרחש בניו יורק, בזמן שהרחק, אי שם במזרח התיכון, משתוללת האינתיפאדה השנייה. ליאת, ישראלית בת לעולים מאיראן, פוגשת את חילמי, פלסטיני בן לפליטי 1948. היא באה לשהות בעיר במסגרת מלגה, הוא מתגורר בברוקלין. החיבור ביניהם הוא מיידי, אבל האם הוא יכול להימשך בהתחשב במה שקורה במולדת המשותפת שלהם, שמפרידה ביניהם? הצגה על אהבה בלתי אפשרית, על הסכסוך ארוך השנים...
  תאריכים: 9-11 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - המרכז לבימוי ודרמטורגיה - הדבJaffa Fest - המרכז לבימוי ודרמטורגיה - הדב
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. הדוב הוא מחזהו הידוע של צ'כוב על המאבק בין גבר ואישה. סיפור אהבה יוצא דופן ובו בזמן קומדיה פרועה הבוחנת את גבולות הנאמנות, תאוות הבצע ומאבק המינים. שנאה יוקדת בין גבר לאשה מן הפרובינציה הופכת לבסוף לאהבה עזה ובוערת. עיצוב הבמה בהצגה זו בנוי כשילוב מיוחד בין האופרה לתיאטרון. אריות באיטלקית, צרפתית וגרמנית מתחברות לביצוע הקלאסי של המחזה של צ'כוב.
  תאריכים: 16-17 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 406 - 506 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווניתיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווני
  אחת הדמויות האהובות והכריזמתיות של הספרות והקולנוע העולמיים מגיעה לבמה בשיתוף פעולה של תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה. הפועל אלכסיס זורבה ישתף את הסופר, האינטלקטואל ואיש העסקים המעונה שפוגש אותו באי כרתים בניסיון חייו ובחוכמות החיים שלו, שמתבססת על התובנה הפשוטה שיש ליהנות ממה שיש כל עוד זה ישנו. יין, אוכל, נשים – מה שבא ברוך הבא. שחקנים: נורמן עיסא, תום אבני, ידידיה ויטל, סנדרה שדה... 
  תאריכים: 18-25 ביוני 2022
  מקום: מרכז הבמה - אולם אודיטוריום
  כתובת: הכרמל 20, גני תקווה
  מחיר: 91 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - תיאטרון האומות - הכנס האיראניJaffa Fest - תיאטרון האומות - הכנס האיראני
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. נציגי האליטה האינטלקטואלית מכל העולם מתכנסים בקופנהגן לוועידה מיוחדת בנושא "הבעיה האיראנית" – הפרות זכויות אדם, עינויים והוצאות להורג, סכסוכים אלימים במזרח התיכון. לבמה עולים בזה אחר זה: מזרחן, תיאולוג, כתב צבאי, סופר, כומר, מוזיקאי, משוררת איראנית ועוד. אט-אט הופך החיפוש אחר האשם במצב השורר בעולם לתהיות על טבעו של האדם ועל משמעות החיים. הדיון הגדול על הטרגדיות במזרח התיכון הופך לשיח אישי ואינטימי.
  תאריכים: 29-30 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 406 - 506 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יארתיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יאר
  הצגת בידור מוסיקלית אקטואלית. ההצגה מוקדשת באהבה לבודו, בכיר שחקני יידישפיל, לציון יום הולדת 90 ו-70 שנות במה. יעקב בודו, גדול שחקני ישראל, בשיתוף שחקני תיאטרון יידישפיל, מציגים על הבמה תשובה הולמת למגיפת הקורונה, בהומור ובזמר, עם מיטב המערכונים והשירים שכל כך נדרשים היום בכדי להרים את המורל וכל זאת בהרבה אהבה לתרבות היידיש..... הרבה בריאות! בליווי תרגום לעברית ולרוסית.
  תאריכים: 18 ביולי 2022
  מקום: יד למגינים
  כתובת: קיבוץ יגור
  מחיר: 136 ₪
   

 •  
  תיאטרון חיפה - קומדיה - צניחה חופשיתתיאטרון חיפה - קומדיה - צניחה חופשית
  במשך 4 שנים הצליחה אבי (לאורה ריבלין) לחיות בגפה להנאתה בחדר שטוף שמש בקומה העליונה של הדיור המוגן היוקרתי ה"בריסטול פלייס", עד שיום אחד היא נאלצת בעל כורחה לחלוק את חדרה עם מרילין, שותפתה החדשה והעליזה (ציפי שביט). היא מרגישה שהיא מוכרחה להבריח את המטרד החדש בכל דרך וכל האמצעים כשרים. מרילין מצדה לא מאבדת את העשתונות ואפילו מוצאת בכך אתגר. וכך מפגש בלתי מזיק לכאורה בין השתיים מתגלגל במהירות למשחק מסוכן, החושף סודות כמוסים של כל אחת מהן.
  תאריכים: 21-23 ביולי 2022
  מקום: היכל התרבות איירפורט סיטי (הגלבוע 4, קרית שדה התעופה)
  מחיר: 125 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - תיאטרון על שם פושקין - קוסטיהJaffa Fest - תיאטרון ע"ש פושקין - קוסטיה
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. קוסטיק הוא שם החיבה של קונסטנטין (קוסטיה) גברילוביץ' טרפלב. יום בהיר אחד, בבית הקיץ, הוא חיבר מחזה על אנשים, אריות, נשרים וחוגלות. הוא בסך הכל רצה לשמח את אימו, אבל השחקנית המפורסמת ארקדינה פחות התחברה.

  תאריכים: 25-26 באוגוסט 2022
  מקום: בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  כתובת: שדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 506 ₪
   


לייבסיטי - בניית אתרים