דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים להצגות תיאטרון
כרטיסים להצגות תיאטרון באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים"
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"


 • תיאטרון הקאמרי - גאון בכלובתיאטרון הקאמרי - גאון בכלוב
  יורם גרניט, כוכב טלויזיה ענק עם "פה גדול" נמצא בשפל של חייו: אשתו זרקה אותו מהבית משום שמאסה בבגידות שלו ותעשיית הבידור זרקה אותו משום שמאסה בקפריזות שלו. מפגש מפתיע עם ויקי, מעריצה נלהבת שמזמינה אותו לביתה, ועם יונתן, אחיה הגאון שנמצא על הספקטרום, מוליד במוחו של יורם רעיון גדול לשעשועון מטורף שיחזיר אותו אל המסך.

  תאריכים: 5 במאי - 19 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי, היכל התרבות איירפורט סיטי, מרכז הבמה
  כתובת: תל אביב, קרית שדה התעופה, גני תקווה
  מחיר: 81-99 ₪ • תיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנושתיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנוש
  כשאחד הסרטים הישראליים המצליחים והאהובים בכל הזמנים הופך למחזה מוזיקלי, הציפיות הן ללא ספק גבוהות. הפעם מדובר בקומדיה עטורת הפרסים של טליה לביא, "אפס ביחסי אנוש", שעובדה לבמה בידי אורן יעקובי ומבוימת בידי עידו רוזנברג.

  תאריכים: 5 במאי - 30 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 125-175 ₪ • תיאטרון הקאמרי - תחושת בטןתיאטרון הקאמרי - תחושת בטן
  המחזאי עמית גור והבמאי ניר ארז מעמתים את הקהל עם שאלה שאולי נשמעת קצת מוזרה, אבל היא הופכת אקטואלית יותר ויותר בעולם העכשווי (ובעצם מוכרת לנו עוד מסיפורה של שרה בתנ"ך): מה קורה לאישה (ולבני משפחתה) אם היא נכנסת להריון בגיל מבוגר? מבוגר מאוד? טרום פנסיה?

  תאריכים: 6 במאי - 19 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: ליאונרדו דה וינצ'י 30 - פינת שד' שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 81-99 ₪ • תיאטרון הקאמרי - מחוברים לחייםתיאטרון הקאמרי - מחוברים לחיים
  שובר הקופות הצרפתי על האלמן האמיד המשותק בכל גופו בעקבות תאונה ושוכר את שירותיו של מטפל שחור, אסיר משוחרר משכונת מהגרים, שיסעד אותו לאורך כל שעות היום – מגיע אל הבמה בעיבודו של אלי ביז'אווי – בשילוב עם הקאסט, הצמד של שמואל וילוז'ני ושון מונגוזה ורבים אחרים מבטיח לקהל הנאה צרופה וצחוק מעורב בדמעות של התרגשות.

  תאריכים: 9 במאי - 5 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: ליאונרדו דה וינצ'י 30 - פינת שד' שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 81-99 ₪ • תיאטרון בית ליסין - בין המיליםתיאטרון בית ליסין - בין המילים
  זוג בורגנים פריזאים מזמינים לארוחת ערב את ידידם הוותיק, שאיתו לא התראו זה מכבר. למגינת ליבם, הוא נפרד לאחרונה מאשתו, חברתה הטובה של המארחת. המתח לקראת בואו גדול, ומתפוצץ כשהוא מגיע עם חברתו החדשה, צעירה יפה ופיקחית. הגבר המארח מיד מתחיל לחזר אחריה, אשתו מרגישה את האיום ופותחת במערכה להצלת נישואיהם.

  תאריכים: 12-19 במאי 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪ • תיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץתיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץ
  כששני ענקי קומדיה כמו ענת וקסמן ואבי קושניר נפגשים, זה עלול להיגמר בפיצוץ. וזה אכן מה שתיאטרון בית ליסין מבטיח לצופיו הפעם – קומדיה סופר-אקטואלית שתגרום לכם להתפוצץ מצחוק ועלילה פרועה ומטורפת שלא תפסיק להפתיע.

  תאריכים: 12 במאי - 13 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 81-116 ₪ • תיאטרון גשר - רווקים ורווקותתיאטרון גשר - רווקים ורווקות
  המחזה שנכתב ע"י חנוך לוין המנוח נוגע בדילמות העכשוויות (ואולי בעצם הנצחיות) - המצחיקות והמייאשות בו זמנית - של בני 30 פלוס: כיצד לא להישאר בודדים אך גם לא לוותר על החיפוש המתמיד אחר הטוב יותר. בסוף, אף אחד במחזה הזה לא משיג את מבוקשו וגם אף חתונה אינה יוצאת לפועל, למרות התכנונים, התככים והאינטריגות.

  תאריכים: 13 במאי - 31 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 86-126 ₪ • הצגת שחף מאת אנטון צ'כובהצגת שחף מאת אנטון צ'כוב
  שחקנית מפורסמת מעבירה קיץ באחוזת אחיה מחוץ לעיר יחד עם משפחתה ומקורביה. בנה, מחזאי צעיר, מעלה מחזה שכתב עם אהובת ליבו בתפקיד ראשי. ההצגה נכשלת, יותר מזה, אהובתו ובן זוגה של האם מביעים התעניינות רומנטית הדדית. מערכת חושים של הגבר הצעיר קורסת והוא מנסה להרוג את עצמו. אמו מפסיקה את החופשה ומורה לכולם לחזור לעיר אחריה. כעבור שנתיים הגיבורים מוצאים את עצמם שוב באותו המקום ביחד.
  תאריכים: 15 במאי 2021
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מרתה
  כתובת: דניאל פריש 1 - פינת אבן גבירול 26, תל אביב
  מחיר: 86-96 ₪ • תיאטרון הקאמרי - הבןתיאטרון הקאמרי - הבן
  המחזה השלישי בטרילוגיה המשפחתית המטלטלת של המחזאי הצרפתי הצעיר פלוריאן זלר עוסק בדיכאון נעורים. זאת אחרי ששתי הקודמות עסקו בדמנציה ובמשבר גיל המעבר. ניקולא, ילד מתבגר להורים גרושים, נמצא במצב לא טוב. ההורים רואים זאת, אך אינם יודעים כיצד לעזור לו. הוא עוזב את בית אמו ועובר להתגורר עם אביו וזוגתו החדשה...

  תאריכים: 18 במאי - 12 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: ליאונרדו דה וינצ'י 30 - פינת שד' שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 81-99 ₪ • תיאטרון הבימה - זרים מושלמיםתיאטרון הבימה - זרים מושלמים
  7 חברים ותיקים– 3 זוגות ורווק, ארוחת ערב ביתית, אווירה נינוחה, צחוקים. מה כבר יכול להשתבש? מי שצפה בסרט המצליח של הבמאי האיטלקי פאולו ז'נובזה (2016) יודע היטב שהתשובה היא: הכל. החבורה מחליטה לשחק במין גרסה מודרנית ונועזת של "אמת או חובה" – התוצאות מפתיעות עד כדי כך שבני זוג והחברים הקרובים ביותר מגלים שמרוב השלדים שהם מסתירים בארון הם למעשה לא יודעים כמעט דבר אחד על השני.
  תאריכים: 19 במאי - 12 ביוני 2021
  מקום: מרכז דוהל (19/5), תיאטרון הבימה - אולם רובינא (10/6, 12/6)
  כתובת: התקווה 76, שכונת התקווה, ת"א (19/5), שדרות תרס"ט 2, ת"א (10/6, 12/6)
  מחיר: 76-81 ₪ • תיאטרון בית ליסין - הגלולהתיאטרון בית ליסין - הגלולה
  האם היית מסכימים לשוב לימי נעוריכם אם היתה נקרית בפניכם הזדמנות פז כזאת? אבל האם התשובה תישאר חיובית אם יגידו לכם שהשיבה לנעורים, בעזרת גלולה פלאית, תימשך רק 20 דקות? ואחר כך, כמו בסיפור סינדרלה, תחזרו לגילכם הטבעי? את השאלות הללו מציב בפני הצופים והשחקנים המחזאי רוני סיני בקומדיה החדשה שלו, "הגלולה.

  תאריכים: 20-22 במאי 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 75-116 ₪ • תיאטרון מלנקי - לחן ורשאי
תיאטרון מלנקי - לחן ורשאי
  אגדה אורבנית על שני אנשים שנפגשו במקרה ונפרדו בנסיבות כואבות. בעיבוד של תיאטרון מלנקי, העלילה מתרחשת בישראל של 1991, מלחמת לבנון הראשונה. היא צעירה מפולין, זמרת אופרה מתחילה. הוא ישראלי, יינן מתחיל, בחור "מלח הארץ". חיברה ביניהם פגישה מקרית אשר הובילה להתאהבות מסחררת אך הגורל טרף את כל הקלפים: היא נאלצת לחזור הביתה מכיוון שאשרת השהיה שלה פג תוקפה, והוא מתגייס בצו חירום.
  תאריכים: 20-29 במאי 2021
  מקום: תיאטרון מלנקי
  כתובת: חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב
  מחיר: 86 ₪ • תיאטרון הבימה - ראש המועצהתיאטרון הבימה - ראש המועצה
  לראשונה בישראל ממונה באופן זמני ראש מועצה ערבי בישוב יהודי. 10 דקות אחרי תחילת המחזה הוא כבר יהיה חשוד ברצח ראש המועצה הקודם, יתברר גם שהאירוע הראשון בו עליו לנאום הוא טקס חניכת גשר על שם גנדי ובעיקר מתברר, שבגלל שחיתות, את הגשר בנו בזול מדי והוא יתמוטט כשעליו יהיו ראש הממשלה וכל ראשי המדינה שמגיעים לאירוע.

  תאריכים: 22 במאי 2021
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 81 ₪ • תיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליךתיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליך
  שנים אחרי שנטשה את משפחתה המסוכסכת, מירי חוזרת כדי למכור את הדירה שבה גדלה. היא נזכרת באנשים שעיצבו את חייה: הוריה ניצולי השואה ודודתה הססגונית, שלימדה אותה על נשיות ורומנטיקה. ילדות טיפוסית בישראל התמימה של סוף שנות ה- 60. בדירה היא פוגשת את מתווך הנדל"ן, בן השכנים שהיה מאוהב בה בסתר. כשסודו מתגלה, הדרמה מגיעה לשיאה.
  תאריכים: 23 במאי - 10 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1 או 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 81-116 ₪ • תיאטרון הקאמרי - הנכדתיאטרון הקאמרי - הנכד
  ההצגה "הנכד" היא עיבוד של מחזה מאת המשורר והמחזאי הספרדי אלחנדרו קאסונה "העצים מתים זקופים". גור קורן ועירד רובינשטיין הפכו את המחזה לקומדיה מרגשת שעוסקת בין היתר בתקוות ובציפיות שאנו תולים ביקירינו (ושלעתים קרובות מתגלות כלא תואמות את המציאות לחלוטין), בבדידות וכמובן בשקרים שאנחנו מספרים לעצמנו ולסביבה.

  תאריכים: 24 במאי - 5 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי, היכל התרבות איירפורט סיטי, היכל התרבות ע"ש נרקן
  כתובת: תל אביב, קרית שדה התעופה, כרמיאל
  מחיר: 81-101 ₪ • תיאטרון גשר - מי כמוניתיאטרון גשר - מי כמוני
  רועי חן, הדרמטורג של תיאטרון גשר, כתב מחזה על בני נוער המאושפזים במרכז לבריאות הנפש. המחזה נכתב אחרי ביקורים חוזרים ונשנים במרכז לבריאות הנפש אברבנאל ובבית הספר לחינוך מיוחד "שחף", אך הוא מדגיש כי כל קשר בין הדמויות וההתרחשויות לבין המציאות מקרי בהחלט. זהו סיפור של בני נוער – המשברים, הריבים, הקטסטרופות.

  תאריכים: 24 במאי - 31 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר
  כתובת: אילת 11, תל אביב
  מחיר: 126 ₪ • תיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורותתיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורות
  בעקבות ההצלחה של "רודף העפיפונים" תיאטרון גשר יציג, בבכורה ישראלית, עיבוד בימתי לספרו המרגש והמסעיר של חאלד חוסייני - "אלף שמשות זוהרות". כמו שמחט של מצפן תמיד תמצא את הצפון, ככה אצבע מאשימה של גבר תמיד תמצא את האישה. זהו סיפור על חברות אמיצה בין שתי נשים כאשר ברקע מתרחשת מלחמת האזרחים באפגניסטן.

  תאריכים: 27 במאי - 6 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 96-126 ₪ • תיאטרון הבימה - מקווהתיאטרון הבימה - מקווה
  תיאטרון "הבימה" חוזר למחזה המצליח של הדר גלרון, שזיכה את תיאטרון בית ליסין בפרס "הצגת השנה" לשנת 2004. גיבורות המחזה הן שמונה נשים שלכל אחת מהן סודות משלה – חרדיות, מסורתיות וחילונית אחת. הן נפגשות מדי חודש במקווה השכונתי, שם הן עוברות את טקס ההיטהרות אחרי נידה – ובד בבד מתחברות זו לזו.

  תאריכים: 29 במאי 2021
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 81 ₪ • תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021
  גרסה חדשה למחזה הוותיק ששיחק למעלה מ-20 שנה בכיכובם של רוני דלומי, טל מוסרי, חני נחמיאס ועוד. המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת, משפחת קסטל. דברים שבינו לבינה. המחזמר מבוסס על לחנים מתוך אנתולוגיה לחזנות ספרדית וספר הרומנסות של יצחק לוי.

  תאריכים: 30 במאי - 5 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 91 ₪ • תיאטרון גשר - בכל שעה עגולהתיאטרון גשר - בכל שעה עגולה
  'חדשות טובות' הוא סיפור על שנים אבודות, בגידה ואובדן אמון, על רקע ההידרדרות החברתית במדינה מאז רצח רבין ועד ימינו. בין קלאב מד קריביים, לאולפן חדשות רדיו בישראל, מתרחשת "אגדה רדיופונית" העוקבת אחר דמותה של בתיה כץ בשתי תקופות שונות, לפני כניסתה לכלא ועם יציאתה לחופשי.

  תאריכים: 1 ביוני - 10 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪ • תיאטרון בית ליסין – שיעור ריקודתיאטרון בית ליסין – שיעור ריקוד
  מעשה בשני שכנים, סנגא, רקדנית בלט פצועה (מירב שירום), עם סד לרגלה, ואבר, מדען מוערך על הרצף האוטיסטי (תום חגי). הוא נדרש לבצע ריקוד באירוע במקום עבודתו ומבקש ממנה לסייע לו תמורת תשלום נדיב. מכאן מתחיל הריקוד של השניים – שצריכים להתגבר לא רק על הקשיים הטכניים שבנכות, אלא גם על הקשיים הנפשיים שבהתקרבות.

  תאריכים: 10-12 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪ • תיאטרון הקאמרי - עד קצה הקשתתיאטרון הקאמרי - עד קצה הקשת
  חורף 1968, לונדון. אחד ממועדוני הקברט המפורסמים ביותר גאה להציג - לסדרת הופעות בת ששה שבועות - את הקאמבק הגדול של הכוכבת ג'ודי גארלנד! היא חוזרת, והכל מאחוריה: ארבע "מערכות יחסים" כושלות, ניסיונות התאבדות, התמכרויות לסמים ואלכוהול. זה נגמר, והיא נחושה בגיל 46, ועם ארוס חדש וצעיר - להחזיר לעצמה את הכתר והקהל.

  תאריכים: 14-15 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: ליאונרדו דה וינצ'י 30 - פינת שד' שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 86-109 ₪ • תיאטרון גשר - הכלה וצייד הפרפריםתיאטרון גשר - הכלה וצייד הפרפרים
  בפינה מרוחקת בגן נפגשים שניים: מי וגץ. היא, כלה שברחה מטקס נישואיה, הוא, פקיד בחברת ביטוח שמקדיש אחר צהריים אחד בשבוע לציד פרפרים. ברקע נשמע קולו של קריין הגן הפוקד על המטיילים היתרים ואיסורים. זוהי קומדיה קטנה, פיוטית ונוגעת ללב, על שתי בדידויות בגן אחד, ועל קריין המאיים לגרש אותן מהגן.

  תאריכים: 21 ביוני - 24 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 131 ₪ • תיאטרון בית ליסין - אינטימיותתיאטרון בית ליסין - אינטימיות
  אבל, קריירה, יחסי אם ובנותיה – כל זה נסוג לאחור כאשר גבר צעיר, יפה תואר ומלא בכוונות טובות מגיע אל בית משפחת קפלן, שבה 4 נשים, כולן צמאות לאהבה ולאינטימיות. מחזהו של רוני קובן נוגע, כמו תמיד, בעצבים החשופים של החברה הישראלית העכשווית. סיפור המסגרת של כולנו – מדינה שחיה ממלחמה למלחמה – משתלב במחזה עם הסיפור הקטן, הפרטי והאינטימי של 4 נשים בגילים שונים, שכל אחת מהן משוועת לאושר בדרכה.
  תאריכים: 25 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪ • תיאטרון בית ליסין - ארבע אימהותתיאטרון בית ליסין - ארבע אימהות
  הילה היא צעירה שגדלה בבית דתי לאומי, אך הסתירה זאת מיונתן, אהובה. כעת, כשהם עומדים להינשא, היא מבינה שהסוד עתיד להתגלות וחוששת שהוא יהרוס את עתידם המשותף. מה שהילה לא יודעת זה שגם ליונתן יש סוד קטן. יונתן נולד לזוג נשים, שנפרדו כשהיה בן שנה, והתחתנו כעבור זמן קצר עם בנות זוג אחרות, וכך יצא שיונתן הוא בעצם בן לארבע אימהות. איך יצלחו השניים את המפגש הרב-משפחתי הראשון?
  תאריכים: 25-26 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪ • תיאטרון הבימה - גבעת חלפון אינה עונהתיאטרון הבימה - גבעת חלפון אינה עונה
  ג'ינג'י רק רצה למלא את הפקודה שניתנה לו ולגייס את המשתמט סרג'יו קוסטנזה למילואים. בדרך הוא גם קיווה לבקש את ידה של יעלי אהובתו. אלא שאביה של יעלי, ויקטור חסון, היה מוכן לעשות הכל כדי שבתו הצעירה לא תתחתן לפני בתו הבכורה, שפרה. וסרג'יו קוסטנזה, כמו תמיד, רק סיבך עניינים. השאר – היסטוריה שקרתה אי שם בין הדיונות ונצרבה בתודעה הישראלית לשנים ארוכות – משנת 1976 ועד היום.
  תאריכים: 28 ביוני 2021
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 95 ₪ • תיאטרון גשר - רודף העפיפוניםתיאטרון גשר - רודף העפיפונים
  רב המכר של חאלד חוסייני "רודף העפיפונים" פתח לקוראים מכל העולם צוהר אל החיים בקאבול בירת אפגניסטאן. הוא מלווה את הגיבורים משנות ה-60 של המאה ה-20 ועד להשתלטות הטליבאן על המדינה בשנות ה-90. בתווך – שנים של חוסר יציבות ואיבה מרה בין העדות והמעמדות השונים באפגניסטאן. שנים שבהן משפחות נקרעות וחברים מתרחקים זה מזה...
  תאריכים: 26 ביולי 2021
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪לייבסיטי - בניית אתרים