דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים להצגות תיאטרון
כרטיסים להצגות תיאטרון באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים", מסודרים לפי סדר כרונולוגי...
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"
 

 •  
  מנוי לתיאטרון הלאומי הבימהמנוי לתיאטרון הלאומי הבימה
  מנוי ליחיד ל-2, 4 או 6 הצגות לבחירה מהרפרטואר המצוין של התיאטרון הלאומי הבימה בלב תל אביב. בין ההצגות הכלולות במנוי: זרים מושלמים, מאמא מיה, עוד חוזר הניגון, הנוקמים סיפור אהבה, מלון סוף העולם, דבר על מקום הימצאם, זאקופנה שלי, בוסתן ספרדי 2021, אני לא רפפורט, סימני דרך, את שאהבה נפשי, אללה כרים, וכי מהו טיול, המלט 2021, הכבש השישה עשר, קב"ן, מפלצת הזיכרון, זורבה היווני, סיבת המוות אינה ידועה, הרובוטית, מצדה 1942, ראש המועצה, עקומים.
  תאריכים: המנוי תקף לשנה ממועד רכישתו. ניתן לרכוש את המנוי עד 30/6/22.
  מקום: תיאטרון הבימה
  מחיר: 129 - 326 ₪
   

 •  
  מנוי ל-4 או 6 הצגות בתיאטרון הקאמרימנוי ל-4 או 6 הצגות בתיאטרון הקאמרי
  ההצגה חייבת להימשך: מנוי ל-4 או 6 הצגות עם תוקף לשנה לתיאטרון הקאמרי, שמזמין אתכם ליהנות, להתרגש ולצחוק מההצגות הכי טובות! ברפרטואר המגוון של התיאטרון תמצאו קומדיות, דרמות, קלאסיקות, מחזאות ישראלית ועוד. בין ההצגות הכלולות במנוי: סוס אחד נכנס לבר, אלוהי הקטל, עד קצה הקשת, הטנק, מחוברים לחיים, גרושים, תחושת בטן ועוד.
  תאריכים: המנוי תקף לשנה ממועד רכישתו
  מקום: תיאטרון הקאמרי
  מחיר: 199 - 439 ₪
   

 •  
  כרטיסייה לתיאטרון הסימטה, תל אביב - כולל קפה בכל הצגהכרטיסייה לתיאטרון הסימטה, תל אביב - כולל קפה בכל הצגה
  תרצו להתרגש, לצחוק או לשמוח? בתיאטרון הסימטה יש הצגה לכל חוויה. בואו לראות לפני כולם את כל ההצגות הייחודיות של תיאטרון הסימטה, ותיהנו גם מכוס קפה בכל הצגה. כרטיסייה ליחיד כוללת: 5/8 הצגות בתיאטרון הסימטה - בהתאם לשובר הנרכש + כוס קפה לבחירה בקפיטריה בכל הצגה.
  תאריכים: הכרטיסייה תקפה לשנה ממועד רכישתה
  מקום: תיאטרון הסימטה
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 188 - 289 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יארתיאטרון יידישפיל - יעקב בודו - עד 120 - ביז הונדערט און צוואנציק יאר
  הצגת בידור מוסיקלית אקטואלית. ההצגה מוקדשת באהבה לבודו, בכיר שחקני יידישפיל, לציון יום הולדת 90 ו-70 שנות במה. יעקב בודו, גדול שחקני ישראל, בשיתוף שחקני תיאטרון יידישפיל, מציגים על הבמה תשובה הולמת למגיפת הקורונה, בהומור ובזמר, עם מיטב המערכונים והשירים שכל כך נדרשים היום בכדי להרים את המורל וכל זאת בהרבה אהבה לתרבות היידיש..... הרבה בריאות! בליווי תרגום לעברית ולרוסית.
  תאריכים: 27 ביוני - 18 ביולי 2022
  מקום: נתניה 27/6 (בית יוחנן), קיבוץ יגור 18/7 (יד למגינים)
  כתובת: רזיאל 4, נתניה || קיבוץ יגור

  מחיר: 136 ₪
   

 •  
  תיאטרון תמונע - הכובשים פינת אלנבי هكوفشيم تفرع اللنبيתיאטרון תמונע - הכובשים פינת אלנבי هكوفشيم تفرع اللنبي
  בתוך חברה זרה על אדמה מוכרת, נור נקלעת לתפר שבין הזהויות הערבית-פלסטינית והיהודית-ישראלית. היא מתחילה את מסעה בהיטלטלות בין אותיות ומילים לשפה הזו ולשפה הזו למבטא הזה או למבטא הזה, גם המילים כמוה רודפות אחר זהותן שאבדה.
  היא המחנכת, הקהל הם התלמידים וזה שיעור ערבית. חמש יחידות לפחות למרות שהיא עצמה עשתה רק שלוש.

  תאריכים: 27 ביוני - 10 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון תמונע - אולם האמפי
  כתובת: שונצינו 8, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - זרים מושלמיםתיאטרון הבימה - זרים מושלמים
  7 חברים ותיקים– 3 זוגות ורווק, ארוחת ערב ביתית, אווירה נינוחה, צחוקים. מה כבר יכול להשתבש? מי שצפה בסרט המצליח של הבמאי האיטלקי פאולו ז'נובזה (2016) יודע היטב שהתשובה היא: הכל. החבורה מחליטה לשחק במין גרסה מודרנית ונועזת של "אמת או חובה" – התוצאות מפתיעות עד כדי כך שבני זוג והחברים הקרובים ביותר מגלים שמרוב השלדים שהם מסתירים בארון הם למעשה לא יודעים כמעט דבר אחד על השני.
  תאריכים: 27 ביוני - 22 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא/אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 71 - 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון יידישפיל - רחלע'ס חתן - החתן המושלם של רוחל'ה - מלודרמה על סיפור אהבהתיאטרון יידישפיל- רחלע'ס חתן - החתן המושלם של רוחל'ה - מלודרמה על סיפור אהבה
  רוחל'ה היפה והחכמה מוצאת סוף סוף חתן בסוף שנות ה-30 לחייה. שלוימ'ה, אביה, אלמן ניצול שואה, יוצא מגדרו מרוב התרגשות ואולם בעקבות הפגישה עם החתן המושלם, נחשפים זיכרונות כואבים מתקופת המלחמה בפולין. בעקבות התעוררות הזיכרון מאירוע שהודחק ע"י שלוימ'ה הוא מחליט לבטל את החתונה. באותו הזמן, נחשפת מערכת היחסים הכואבת בין רוחל'ה ללאה, אחותה הצעירה והגרושה ומתגלה סיפור ידידותם של שלוימה וסטאשק, שעברו יחד את המלחמה וחלקו אהבה גדולה לאמה של רוחל'ה...
  תאריכים: 28 ביוני - 11 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, חולון, בת ים, רחובות
  מחיר: 166 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - לילה לבןתיאטרון הקאמרי - לילה לבן
  לילה אחד בתחנת משטרה בישראל. אמא שחורה מחפשת את הבן שלה, שנעדר שעות ארוכות. מול חומת הבירוקרטיה, היא מנסה לאסוף פיסות אינפורמציה מתוך שמועות אינטרנטיות, פרופילים, ותיאוריות משטרתיות, שמתחברים לכדי תמונת מצב נוקבת של המציאות בישראל 2020 למי שנולד בצבע הלא נכון. דעות קדומות, גזענות, ומושגים כמו 'שיטור- יתר' ו'אכיפה סלקטיבית', המוכרים היטב ליוצאי אתיופיה, מתנקזים ללילה לבן...
  תאריכים: 28 ביוני - 3 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - ג'רוזלםתיאטרון הסימטה - ג'רוזלם
  מנחה אחד ושני משתתפים – גבר ואשה, בסדנת העצמה אישית. לאט לאט נושרות המסכות ומתגלים עוד ועוד סודות מהעבר. כל משתתף חייב להישיר מבט ולגלות מה הדברים שמעיקים עליו ומפריעים לו להתקדם במסלול חייו, אבל לאט לאט אנחנו מגלים שגם מנחה הסדנה עצמה מסתיר מאיתנו סודות, ובכלל לא ברור אם הסדנה הזאת התקיימה כבר כמה פעמים בעבר. מעל הכל מרחפת העיר ירושלים, שהקדושה שסובבת אותה (ולפעמים גם השיגעון והטירוף) משפיעים מאוד על כל מי שחי כאן.
  תאריכים: 28 ביוני - 4 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם מאיר (מזל דגים 8, יפו העתיקה)
  מחיר: 41 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - לעבור את הקירתיאטרון בית ליסין - לעבור את הקיר
  רגע לפני התאריך המיועד, מיכל מגלה שהארוס שלה ביטל את החתונה. אחרי שברון הלב המתבקש היא מודיעה לתדהמת חברותיה, אחותה ואמה שהיא לא משנה את התוכניות: תהיה חתונה! "יש לי אולם, יש לי שמלה, קטן על אלוקים להמציא לי חתן". מרגע זה היא יוצאת למסע מטלטל, מצחיק ומרגש בין אמונה לאהבה, מסע שכולל דייטים הזויים, נסיעה לאומן, אימא מודאגת, חברות במבחן, כוכב ידוע, חבר ילדות ומעל לכל שאלה אחת גדולה: האם כאשר מיכל תעמוד ביום החתונה מתחת לחופה, יעמוד לצידה החתן שנשלח אליה? 
  תאריכים: 28 ביוני - 8 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1 || היכל התרבות איירפורט סיטי
  מחיר: 105 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - פיקוח נפשתיאטרון הקאמרי - פיקוח נפש
  בעוד שבועיים וחצי עזריאל בן ה-18 עתיד להתחיל את לימודיו בישיבת הסדר יוקרתית, אבל דווקא עכשיו, כשנראה שהוא מגשים את פסגת שאיפותיו, הוא מתוודע לחבורת משוררים תל אביבית, שגורמת לו לחשב את מסלול חייו מחדש. למרות משיכתו העזה לעולם השירה ולעטרה, משוררת צעירה ונועזת, עזריאל חושש שאם יבחר לנטוש את עולם התורה, יפגע בהוריו ובעיקר באביו המועמד לראשות הישיבה המקומית. עזריאל הקרוע בין עולם התורה לעולם השירה, מנסה לתמרן בסתר בין העולמות, ניסיון שמביא לחשיפת סוד משפחתי...
  תאריכים: 28 ביוני - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1/החדש 2 
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - המחליפהתיאטרון בית ליסין - המחליפה
  עודד פסטרנק, סוכן ביטוח מסור, מגלה יום אחד שאשתו הוחלפה במישהי אחרת. האם הוא יכול להרשות לעצמו לזרום עם המציאות החדשה? לאן נעלמה אשתו המקורית? ומה באמת מסתתר מאחורי החילוף הזה? באמצעות שחזורים ממערכת היחסים שניהל עם אשתו, עודד מנסה להתחקות אחר מה שיוביל לשינוי המשמעותי ביותר בחייו. וכמו תמיד - המציאות עולה על דמיון. קומדיה רומנטית עם שירים.
  משתתפים: עידן אלתרמן, חי מאור, נתי קלוגר, הילה סורג'ון-פישר.

  תאריכים: 28 ביוני - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רודף העפיפוניםתיאטרון גשר - רודף העפיפונים
  רב המכר "רודף העפיפונים" פתח לקוראים מכל העולם צוהר אל החיים בקאבול בירת אפגניסטאן. הוא מלווה את הגיבורים משנות ה-60 ועד להשתלטות הטליבאן על המדינה בשנות ה-90. בתווך – שנים של חוסר יציבות ואיבה מרה בין העדות והמעמדות השונים באפגניסטאן. על רקע הדרמה החברתית-פוליטית מתרחשת הדרמה האישית של אמיר, בן לאליטה הפשטונית החילונית, ושל חסן – בנו של משרת בבית אביו של אמיר המשתייך למיעוט אתני נדכא. השניים הופכים לחברים, אבל בעוד שחסן נאמן, אמיר בוגד בחברותם... 
  תאריכים: 28 ביוני - 1 בנובמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 100 - 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון תמונע - הרופא וגרושתותיאטרון תמונע - הרופא וגרושתו
  סיפורו של ש"י עגנון על אהבה עזה, הופך לדרמה מטלטלת, אקטואלית, חדשנית ואינטימית ביותר. רופא ואחות נפגשים בבית חולים בוינה, מיד לאחר מלחמת העולם הראשונה, מתאהבים, נישאים ומממשים את אהבתם. אירוע מן העבר מתחיל לרחוש מתחת לפני השטח, ומאיים להרוס את נישואיהם ושפיותם. הנאהבים נלחמים בו ביחד ולחוד. האם יצליחו להציל את אהבתם? מה כוחה של אהבה מול הכוחות התוקפים אותה? עד כמה יש לאדם בחירה חופשית מול סערות הנפש והכאוס?
  תאריכים: 29 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון תמונע - אולם החניה (שונצינו 8, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - תיאטרון האומות - הכנס האיראניJaffa Fest - תיאטרון האומות - הכנס האיראני
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. נציגי האליטה האינטלקטואלית מכל העולם מתכנסים בקופנהגן לוועידה מיוחדת בנושא "הבעיה האיראנית" – הפרות זכויות אדם, עינויים והוצאות להורג, סכסוכים אלימים במזרח התיכון. לבמה עולים בזה אחר זה: מזרחן, תיאולוג, כתב צבאי, סופר, כומר, מוזיקאי, משוררת איראנית ועוד. אט-אט הופך החיפוש אחר האשם במצב השורר בעולם לתהיות על טבעו של האדם ועל משמעות החיים. הדיון הגדול על הטרגדיות במזרח התיכון הופך לשיח אישי ואינטימי.
  תאריכים: 29-30 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 406 - 506 ₪
   

 •  
  תיאטרון תמונע - היומנים של אמאתיאטרון תמונע - היומנים של אמא
  ביום ההלוויה של אמא שלי, מצאתי בתוך קופסת נעליים, יומנים שהיא כתבה לאורך השנים ולידם מכתב. אני בנה היחיד. עברו כ- 25 שנה ומאז היומנים איתי, לא עוזבים אותי ומבקשים שאתן בהם חיים. היומנים שופכים אור על ילדותי, על יחסי אם ובנה ב-2 עולמות מקבילים בהם היא חיה: עולם המציאות ועולם הפנטזיה – עולם ייסוריי הנפש והאשליה, הרווי בתעתועי שווא. הזדמנות נדירה להיחשף לעולמה הפנימי של אישה, אמא, המתמודדת עם מחלה נפשית קשה ואשר תיעדה את תחושותיה וחוויותיה בזמן אמת... 
  תאריכים: 29 ביוני - 7 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון תמונע - אולם האמפי/אולם הסייקל (שונצינו 8, תל אביב)
  מחיר: 51 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - שיפוציםתיאטרון בית ליסין - שיפוצים
  זוג (לא צעיר) מכיר בטינדר בימי הקורונה, מבלה ביחד את כל הסגר, ומחליט לעבור לגור ביחד בדירה חדשה. נשמע כמו התחלה טובה, לא? אלא שכשמתברר שהדירה רחוקה מלהיות חדשה, הזוג מזמין קבלן שיפוצים בשם האחים חג'ג', ומשם העניינים רק מסתבכים. כמו כל אחד בישראל שרצה פעם לתקן סדק בקיר ולמד דבר פשוט: אתה יודע איך אתה נכנס לשיפוצים, אתה אף פעם לא יודע איך תצא מהם. קומדיה ישראלית על הנושא הכי ישראלי שיש. משתתפים: מיה דגן, שלומי טפאירו, אודי ואביעד (אודי גוטשלק, אביעד בנטוב).
  תאריכים: 29 ביוני - 17 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2/אולם דיזנגוף 1 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - אונייגין - הערות שולייםתיאטרון גשר - אונייגין - הערות שוליים
  משתתפים: עידו מוסרי, שלומי ברטונוב, פיראס נסאר, לנה פרייפלד, נעמה מנור.
  היצירה החשובה ביותר של השירה הרוסית בעיבוד חדש שזכה לתשואות בתיאטראות המובילים באירופה. סיפור על אהבה, הוללות, אכזבות, יצרים והתבגרות של צעיר בן אצולה ברוסיה של המאה ה-19.


  תאריכים: 29 ביוני - 2 בנובמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 156 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - שומו שמייםתיאטרון הסימטה - שומו שמיים
  "אם הייתם יכולים, הייתם בוחרים לשכוח? בערב שבת משפחתי רינה מוצאת את עצמה מארחת את שיר, חברתו החדשה של בנה הצעיר שאינה זוכרת את ילדותה.
  סעודת השבת השגרתית הופכת להיות שדה מוקשים של זיכרונות כואבים וסודות משפחתיים שמאיימים לקרוע את משפחתה.


  תאריכים: 30 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון מיקרו - המלאכים של יהודיתתיאטרון מיקרו - המלאכים של יהודית
  ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית. קדושה מעונה או סתם אישה? גיבורה לאומית או רוצחת בדם קר? סיפור פנטזיה על כוחה של אישה בעולם של גברים. שני מלאכים נלחמים על נשמתה של אשה אחת שמתה מות קדושים לפני יותר מאלפיים שנה ועד היום לא ברור לאיזה עולם הבא היא תיכנס: הנוצרי או היהודי? לכל אחד מהמלאכים יש גרסה משלו. האחד טוען שמדובר בקדושה השני טוען שמדובר בקורבן, אבל מה חושבת האישה עצמה?
  תאריכים: 30 ביוני - 2 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון ירושלים - אולם מיקרו 
  כתובת: מרכוס 20, ירושלים
  מחיר: 60 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קומי - פמילי הסביטה של פרזידנטתיאטרון קומי - פמילי הסביטה של פרזידנט
  הצגה קומית בשפה הרוסית.

  תאריכים: 30 ביוני - 16 ביולי 2022
  מקום: באר שבע 30/6 (בית יד לבנים), תל אביב 16/7 (סטודיו למשחק)
  כתובת: שדרות יצחק רגר 2, ליד הכיכר, באר שבע || דרך מנחם בגין 98, קומה 3, תל אביב

  מחיר: 86 - 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - אהבה ומגיפהתיאטרון הקאמרי - אהבה ומגיפה
  ארבעה זוגות מבודדים במלון קורונה. ארבעה סיפורי אהבה בצל מגיפה עולמית. ארבעה מחזות קצרים, מרגשים, מצחיקים ופרועים שנכתבו בתקופה מטורפת-על תקופה מטורפת. ארבעה שחקנים, שמונה דמויות, חמישה מחזאים, שבעה יוצרים, במה אחת.
  משתתפים: קרן מור/כינרת לימוני, נטע גרטי, נדב אסולין ונדב נייטס.


  תאריכים: 30 ביוני - 13 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב 
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה בהשתתפות תיאטרון חיפה - משוגע עליהתיאטרון הבימה בהשתתפות תיאטרון חיפה - משוגע עליה
  אדר מבלה לילה סוחף ופרוע עם דניאל, בחורה שפגש לראשונה בחייו. בסוף הבילוי היא נעלמת והוא מבין שכדי לפגוש אותה שוב הוא חייב להתאשפז במוסד הפסיכיאטרי שבו היא שוהה. להפתעתו, הוא מגלה שהמוסד הפרטי והיוקרתי מטפל בחולים בשיטות פורצות דרך. בסדרת מפגשים מצחיקים ונוגעים ללב מתגלה הקו הדק שבין שפיות לשיגעון. האם אדר יצליח להציל את דניאל? האם דניאל תצליח לתקן את אדר?
  תאריכים: 30 ביוני - 8 בספטמבר 2022
  מקום: תל אביב - עד 2 באוגוסט (תיאטרון הבימה - אולם רובינא), חיפה - 15-17 באוגוסט (תיאטרון חיפה), גני תקווה - 7-8 בספטמבר (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום)
  מחיר: 91 - 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רומיאו ויוליהתיאטרון גשר - רומיאו ויוליה
  רומיאו ויוליה, הקלאסיקה הנצחית של ויליאם שייקספיר מוגשת לראשונה בעיבוד עכשווי. ההצגה מיועדת לצעירים בלבם, ולכל מי שחווה אהבה ראשונה. גיל ההתבגרות זו טרגדיה שייקספירית... במיוחד בשביל רומיאו בן ה-15, נער רחוב יתום שמחשבות על אהבה הן המפלט היחיד שלו ממציאות יומיומית של אלימות ופשע. גם ליוליה בת ה-14 קשה, אפילו שהיא באה מבית אמיד... ההורים שלה לא מבינים אותה, ורוצים לשדך אותה לפאריס, ידיד המשפחה... פגישה מקרית אחת בנשף מסיכות חורצת את גורלם...
  תאריכים: 1-2 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר (אילת 11, תל אביב)
  מחיר: 131 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליךתיאטרון בית ליסין - סינית אני מדברת אליך
  שנים אחרי שנטשה את משפחתה המסוכסכת, מירי חוזרת כדי למכור את הדירה שבה גדלה. היא נזכרת באנשים שעיצבו את חייה: הוריה ניצולי השואה ודודתה הססגונית, שלימדה אותה על נשיות ורומנטיקה. ילדות טיפוסית בישראל התמימה של סוף שנות ה- 60. בדירה היא פוגשת את מתווך הנדל"ן, בן השכנים שהיה מאוהב בה בסתר. כשסודו מתגלה, הדרמה מגיעה לשיאה.
  תאריכים: 1 ביולי - 17 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - רינגותיאטרון הקאמרי - רינגו
  דקות ספורות לאחר שדני דינגוט מציע נישואים למיקה הוא מגלה שאיבר המין שלו נעלם. באותה העת, האיבר שלו – ''רינגו'' - כבר חוגג את עצמאותו ברחבי העיר. מיקה נסחפת לרומן עם רינגו, משטרת ישראל פותחת בחקירה, שלמה ארצי נרתם לעזור, והכל הולך ומסתבך כשרינגו מתגייס לצה"ל ונחטף על ידי החמאס. מחזמר קומי פרוע על אהבה ואינטימיות, על המאבק הנצחי בין היגיון לתשוקה ועל התגנבות הפוליטיקה לתוך התחתונים.
  תאריכים: 1 ביולי - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווניתיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע - זורבה היווני
  אחת הדמויות האהובות והכריזמתיות של הספרות והקולנוע העולמיים מגיעה לבמה בשיתוף פעולה של תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה. הפועל אלכסיס זורבה ישתף את הסופר, האינטלקטואל ואיש העסקים המעונה שפוגש אותו באי כרתים, בניסיון חייו ובחוכמות החיים שלו, שמתבססת על התובנה הפשוטה שיש ליהנות ממה שיש כל עוד זה ישנו. יין, אוכל, נשים – מה שבא ברוך הבא. שחקנים: נורמן עיסא, תום אבני, ידידיה ויטל, סנדרה שדה... 
  תאריכים: 1 ביולי - 31 באוגוסט 2022
  מקום: תל אביב - 1-2 ביולי, 30-31 באוגוסט (תיאטרון הבימה - אולם מסקין/רובינא), קרית מוצקין 23/7 (היכל התיאטרון)
  מחיר: 81 - 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנושתיאטרון בית ליסין - אפס ביחסי אנוש
  כשאחד הסרטים הישראליים המצליחים והאהובים בכל הזמנים הופך למחזה מוזיקלי, הציפיות הן ללא ספק גבוהות. הפעם מדובר בקומדיה עטורת הפרסים של טליה לביא, "אפס ביחסי אנוש", שעובדה לבמה בידי אורן יעקובי ומבוימת בידי עידו רוזנברג. בתפקיד הראשי – משי קליינשטיין הנוחתת בנעליה של נלי תגר, ששיחקה בסרט את דפי – מש"קית נייר וגריסה המפונקת שמוכנה לעשות הכל כדי לעבור מהבסיס הנידח שבו היא תקועה לקריה...
  תאריכים: 1 ביולי - 13 בספטמבר 2022
  מקום: תל אביב - עד 27 באוגוסט (תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1), כרמיאל - 12/9, 13/9 (היכל התרבות ע"ש נרקין)
  מחיר: 125 - 175 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - חדשות אחרונות - קומדיה שנונהתיאטרון קרוב - חדשות אחרונות - קומדיה שנונה
  עיתון כושל נאבק על קיומו ומפרסם בעיקר ידיעות צהובות, אבל אז למערכת מתגלגל בטעות מאמר אקדמי שעוסק בכלל באלכסנדר מוקדון. אלא ששורה של טעויות אנוש (ובכלל זה טעויות כתיב) גורמת למהומה רבתי, כיוון שאלה שרגילים לקרוא בין השורות רואים במאמר מזימה פוליטית, לא פחות (שזה הדבר האחרון שעובדי העיתון ועורכיו העסוקים בהישרדות היו חושבים עליו). הקשר הקלוקל של הון-שלטון-עיתון, מצבה העגום של עיתונות בקריסה – כל זה מקבל פרשנות אקטואלית ובועטת במחזה של המחזאי היהודי-רומני מיכאיל סבסטיאן.
  תאריכים: 2 ביולי - 7 בספטמבר 2022
  מקום: תיאטרון החנות (תל גיבורים 5, תל אביב)
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון באר שבע - הדירה של רוזהתיאטרון באר שבע - הדירה של רוזה
  רוזה בת ה-80 חושדת שדברים לא טובים מתרחשים מאחורי גבה. בנה הבכור, גדי, מנסה נואשות לשכנע אותה למכור את הדירה ולעבור לבית אבות. כלתה אורלי מתחמקת שוב ושוב מלהביא לביקור את הנכד יונתן, וסוד גדול אופף את בנה הצעיר רון - סוד שנראה כי כולם מודעים אליו חוץ ממנה. אבל מהו אותו סוד? דרמה משפחתית מקורית, מסעירה ומרגשת על אובדן, על הורות ועל זקנה. בהשתתפות: רבקה מיכאלי/ סנדרה שדה, מולי שולמן, טלי שרון, רון ביטרמן, אדוה עדני ונוספים. 
  תאריכים: 3 ביולי 2022
  מקום: היכל התיאטרון (החשמונאים 77, קרית מוצקין)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - הטנקתיאטרון הקאמרי - הטנק
  אירוע תיאטרלי חד פעמי, לקראת 50 שנה למלחמת יום כיפור. מי היה הגיבור שעצר את הטנק הסורי בשערי דגניה, ובכך הכריע את מלחמת העצמאות? סיפורם האמיתי של חמישה טוענים לכתר - כל אחד מהם משוכנע שהוא זה שעצר את הטנק. הקרב על הקרדיט בין 5 הגיבורים, המגיעים מ-5 קצוות של החברה הישראלית, הופך למאבק גדול יותר על המיתוס שעליו קמה המדינה. אלא ש-25 שנה מאוחר יותר, במלחמת יום כיפור, המיתוס מתנפץ...
  תאריכים: 3 ביולי - 24 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1/החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - שדיםתיאטרון אלפא - שדים
  משפחת ברנס עלתה מצרפת לישראל ואיתם גם כל הקשיים הכרוכים בכך. גם לאחר 20  שנים של מגורים בארץ הם עדיין מחפשים את זהותם הישראלית. בכל שנה מגיע רפאל מצרפת לחגוג עם משפחתו את ליל הסדר בישראל. בכל שנה, כולם מצפים שהוא יישאר ויחזור לחיות עם משפחתו ובמיוחד מצפה לכך אשתו ג'רמן, שעלתה לישראל לבדה עם ילדיה ושבריאותה הנפשית הולכת ומדרדרת. היחידה שלא מצפה לבואו ורוצה לנפץ את התקווה המשפחתית היא רוז שצריכה להחליט האם להתמודד עם שדי העבר או לחשוף את העבר...
  תאריכים: 4 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - ג'יספוטינגתיאטרון הסימטה - ג'יספוטינג
  רננה היא בחורה בשנות ה-20 המאוחרות לחייה שמכורה להרואין ולראשונה בחייה היא בוחרת להיגמל. מכאן ואילך, היא תתמודד עם מאבק בלתי פוסק בין הרצון לבחור בחיים הנורמטיביים על פי תכתיביה של החברה, לבין הצורך לאסקפיזם בלתי נדלה בו סף הריגושים רק הולך וגדל. לצידן של סופי, בת חן ותמר, היא תעבור מסע הזייתי ללא מעצורים וללא גבולות עד שהן יתחילו לאבד צלם אנוש ויאלצו להתמודד עם שאלות מוסר חברתיות. ההצגה משלבת בתוכה קטעי וידאו ארט ומוזיקת טכנו שתתנגן בלייב לאורך כל ההצגה.
  תאריכים: 4 ביולי - 1 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון (מזל דגים 8, יפו העתיקה)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - הבןתיאטרון הקאמרי - הבן
  המחזה השלישי בטרילוגיה המשפחתית המטלטלת של המחזאי הצרפתי הצעיר פלוריאן זלר עוסק בדיכאון נעורים. זאת אחרי ששתי הקודמות עסקו בדמנציה ובמשבר גיל המעבר. ניקולא, ילד מתבגר להורים גרושים, נמצא במצב לא טוב. ההורים רואים זאת, אך אינם יודעים כיצד לעזור לו. הוא עוזב את בית אמו ועובר להתגורר עם אביו וזוגתו החדשה...

  תאריכים: 4 ביולי - 29 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - לעוף אל החופש - קומדיה מטורפתתיאטרון קרוב - לעוף אל החופש - קומדיה מטורפת
  האם אפשר לשמור על שפיות כשהעולם מסביב השתגע? או שמא בעולם משוגע המשוגעים הם דווקא השפויים היחידים? עלילת המחזה מתחילה במנזר שכוח אל בהרי הבלקן. כל העולם שכח מקיומם של דיירי המנזר, קבוצה של אנשים שלכל אחד מהם שברון לב ומחלת נפש משלו. הסיבה – המלחמה שמשתוללת באזור. הם נותרו לבדם בחולשתם, אלא שדווקא הבדידות הזו הופכת באופן מפתיע לעוצמה כשמשלוח של האו"ם נוחת על ראשם. הקבוצה המוזרה והמצחיקה מחליטה להתחפש לחיילי האו"ם וללכת כל הדרך אל הפרלמנט האירופי. 
  תאריכים: 5 ביולי - 13 בספטמבר 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון מיקרו - מטומטם כמו המלטתיאטרון מיקרו - מטומטם כמו המלט
  הצגה טרגית קומית חדשה המבוססת על יצירתו של רובן גונזלס גלגו. גלגו, המשותק בכל גופו, שרד את גיהינום ההתבגרות בבית יתומים סובייטי לנכים ויצר יצירה אוטוביוגרפית מבריקה שהדהדה בעולם ותורגמה לשפות רבות. ההצגה עוקבת אחר תהליך גדילת אישיותו ורוחו העזה של גלגו ולוקחת אותנו לעולם אפל ומצחיק, טראגי ומגוחך, מייאש ומלא תקווה. תיאטרון פסיכולוגי המשתלב עם תיאטרון בובות, עם המלט (שנכנס בהמנון הסובייטי) ועוד דברים בלתי אפשריים בהצגה על אדם שעשה את הבלתי אפשרי.
  תאריכים: 6-7 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון ירושלים - אולם מיקרו (מרכוס 20, ירושלים)
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון מלנקי - סיפור וחציתיאטרון מלנקי - סיפור וחצי
  סיפורם האמיתי של ילדים ובני נוער שעלו ארצה בתחילת שנות ה-90 קורם עור וגידים ומציג דרך עיניהם וזכרונותיהם של העולים את הארץ החדשה ואת החברה הישראלית. הצגה דוקומנטרית חדשה מתעדת ומשקפת על הבמה את חוויותיהם של ילדים ובני נוער שעלו מברה"מ לשעבר. אותו דור צעירים שנולדו שם אך גדלו ונטמעו פה, המכונה דור 1.5, מספרים במילותיהם שלהם על חבלי הקליטה בארץ וההשתלבות בחברה הישראלית...
  תאריכים: 6-15 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי
  כתובת: חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב
  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - לא לריבתיאטרון הקאמרי - לא לריב
  שלושה אחים יוצאים בעקבות דירת ארבעה חדרים שאביהם המנוח הוריש לנערת ליווי. סלע חסר הפרוטה, איילת מורה ואם חד הורית וגור כוכב הילדים הקמצן, לא מוכנים לוותר על הירושה שמגיעה להם אבל הם צריכים להלחם בנערת ליווי שלא מבינה למה נפלה עליה דירה באמצע החיים. מה שבטוח זה שהיא לא מוכנה לוותר עליה. שלושת האחים שמורגלים לריב אחד עם השני כבר 40 שנה צריכים להחזיר לעצמם את הבית בו גדלו.
  תאריכים: 6 ביולי - 31 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  חברים גדולים של תיאטרון קטן - פסטיבל התיאטרון הבינלאומי תל אביב - מען לא ידוע - תיאטרון MA צ'כיהחברים גדולים של תיאטרון קטן - פסטיבל התיאטרון הבינלאומי תל אביב - מען לא ידוע - תיאטרון MA צ'כיה
  הצגה בשפה הצ'כית עם כתוביות בעברית. סיפור על ידידות עם סוף בלתי צפוי. זה סיפור שהפך לסנסציה ספרותית בארה"ב ב-1939 והגיע באותה שנה לרשימת הספרים האסורים ע"י נציב הרייך הגרמני. למה יכולים להפוך חיים של בני אדם כשהם נחשפים לאידיאולוגיה מעוותת? הסופר היה מושפע מאוד מהעובדה שאיש באמריקה לא היה מודע למה שהתרחש בגרמניה ב-1938, ואף אחד גם לא התעניין.
  תאריכים: 7 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי (חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב)
  מחיר: 106 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - הרטיטי את ליביתיאטרון הבימה - הרטיטי את ליבי
  קומדיה משעשעת, מרגשת וקצבית, עם דיאלוגים במיטב הברק החנוך לויני, עטורה בשירים, במוסיקה ובריקודים. המחזה פרי עטו של גדול מחזאי ישראל, מביא את סיפורו של "השופט" למקה (שופט בתחרות מלכת היופי השכונתית) המתאהב עד טירוף בבת השכונה ומאמין שהגברת היא זמרת מהוללת המופיעה בריביירה הצרפתית, אך ייתכן שמדובר במלצרית בבית קפה בריביירה אחרת, זו של בת-ים... את המחזרים הרבים המבקרים אותה, דמויות ססגוניות בפני עצמן, היא מציגה כפדיקוריסט צרפתי, פסנתרן ספרדי ושומר ראש טורקי...
  תאריכים: 7 ביולי - 2 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין (שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב)
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - סוס אחד נכנס לברתיאטרון הקאמרי - סוס אחד נכנס לבר
  דרור קרן, סטנדאפיסט בעצמו, ביים את ההצגה בהשראת מיכה לבינסון שנפטר כמה שבועות אחרי תחילת החזרות. הוא קפץ ראש אל תוך התפקיד הראשי של הסטנדאפיסט דובלה ג'י – ולפי מבקר התיאטרון של "ידיעות אחרונות" שי בר יעקב, הוא עושה כאן את תפקיד חייו. ההצגה מדמה מופע סטנדאפ... וחבריו של דובלה – הדמויות מהעבר שאיתן הוא מתעמת במהלך הערב המטורף שעובר עליו (איה גרניט-שבא ויגאל זקס) – יושבות בקהל, מה שמחזק את תחושת המעורבות והנוכחות של הצופים.
  תאריכים: 7 ביולי - 7 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - הר תפארתתיאטרון אלפא - הר תפארת
  במרכז המחזה עומדת פרשת חייו של יוסף פיינברג, דודו של אבשלום פיינברג הידוע, ואביה של דורה בלוך שנספתה בפרשת אנטבה. פיינברג היה דמות טראגית, איש העליה הראשונה וממייסדי המושבה ראשון לציון, מי ששכנע את הברון רוטשילד בפריז לתמוך בהקמת המושבות היהודיות בפלשתינה, ולאחר כעשור הפך לאחד ממנהיגי המרד כנגד פקידי הברון, ורוטשילד דרש את סילוקו מן המושבה - אחרת יסיר את תמיכתו במפעל ההתיישבות היהודית. לאחר מכן ניהל בית בד בלוד, פתח בית מרקחת ביפו, ומת כשנסע לנוח ביריחו... 
  תאריכים: 7 ביולי - 11 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 86 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - (ר)אבולוציה - מדריך להישרדות במאה ה-21 בהשראת ספרו של יובל נח הרריתיאטרון גשר - (ר)אבולוציה - מדריך להישרדות במאה ה-21 בהשראת ספרו של יובל נח הררי
  סאטירה בדיונית-עתידנית הבוחנת את האתגרים שמציבה בפנינו הקדמה. השנה היא 2040. כיצד יראו חיינו תחת שליטה של מכונות? האם נהנדס תינוקות משודרגים היפר-אינטליגנטים ? האם נתחיל לשוחח עם שואבי אבק ומקררים? ומה נעשה כשהבינה המלאכותית תכיר אותנו טוב יותר מעצמנו? הסכנות של דיקטטורה דיגיטלית ותהליך מחיקת הפרט והגדרתו העצמית, מוצגים בהומור שחור, שנון ומושחז שלוקח אותנו למסע במכונת הזמן אל העתיד.
  תאריכים: 7 ביולי - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - ינטלתיאטרון הבימה - ינטל
  ינטל, נערה צעירה, בתו היחידה של הרב טודרוס, רב ומלמד בעל עמדה בעיירה היהודית יענאב, מתקוממת כנגד ייעודן וגורלן של נשים בחברה המסורתית. היא חשה שיכולתה השכלית אינה נופלת מזו של גברים ומפצירה באביה שילמד אותה תורה. הרב נעתר להפצרותיה של בתו ומעניק לה בסתר השכלה ודעת. כאשר הולך הרב לעולמו, גוזזת ינטל את שיערה, עוזבת את העיירה שבה נולדה וגדלה, ויוצאת להגשים את חלומה בתור גבר...
  תאריכים: 7 ביולי - 22 בנובמבר 2022
  מקום: תל אביב - עד 13 באוגוסט (תיאטרון הבימה - אולם רובינא), גני תקווה - 21-22 בנובמבר (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום) 
  מחיר: 100 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - משחקים בחצר האחוריתתיאטרון בית ליסין - משחקים בחצר האחורית
  קבוצת נערים מזמינה נערה למשחקים אסורים בגן שבקצה הקיבוץ. הדינמיקה הקבוצתית הופכת את מפגש הנעורים התמים, לכאורה, לזירה של השפלה ולאונס קבוצתי. במרכז המחזה של עדנה מזי"א, שהפך לא מכבר לקלאסיקה ישראלית מכוננת, מתקיים משפט האונס, שבו דמות הקרבן הופכת לתובעת והנערים נאלצים להגן על עצמם. כמו בתצלום רנטגן רגיש, מתבצע שחזור של היום הגורלי ההוא...
  תאריכים: 8 ביולי - 14 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1/אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - אנסמבל - אלתרמן פינת מזל דגיםתיאטרון הסימטה - אנסמבל - אלתרמן פינת מזל דגים
  היצירות: 'שיר ערש', 'פונדק הרוחות' ו'מגש הכסף' התקבצו יחד לפרויקט משותף של דו שיח על יצירותיו של נתן אלתרמן. כל במאי בחר את היצירה של אלתרמן שממנו ראה השראה ועל פיה יצר. היצירות נבחרו בקפידה ולאו דווקא מהיצירות הידועות של אלתרמן. היצירה מתרחשת על גג התיאטרון ב-3 חלקים שונים, כשהקהל עובר בין האירועים. במהלך האירוע מוגש כיבוד קל כחלק מקונספט המשוייך ליצירה ובשיתוף הקהל בהתרחשויות השונות.
  תאריכים: 9 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם עליון
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - ברוכים הבאים לגיהנוםתיאטרון בית ליסין - ברוכים הבאים לגיהנום
  אבי בן חיים, גיבור הקומדיה החדשה של רמי ורד ("עבדאללה שוורץ"), נמצא בנקודת שפל בחייו. בניסיון נואש לשנות את מזלו הרע, הוא ממלא טופס לוטו, מגלה שהוא זכה ב-120 מיליון ₪, קופץ משמחה... ומת מהתקף לב. הוא נוחת במחלקת "קדם גיהינום", ומצטרף לשורה של דמויות צבעוניות שמחכות לשיבוץ הסופי שלהם בעולם הבא. כמו כל ישראלי, אבי לא מוכן לקבל את הדין, בטוח שהמוות שלו הוא טעות, ומנסה לשכנע את השטן להחזיר אותו לחיים... אלא שלשטן יש תוכניות אחרות בשבילו, והוא מכריח את אבי להתעמת עם עברו... 
  תאריכים: 9 ביולי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2/אולם דיזנגוף 1 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - שלום לך ארץתיאטרון הקאמרי - שלום לך ארץ
  קומדיה על אלה שעזבו. ארבעה סיפורים קצרים על ישראלים וישראליות שירדו מהארץ. זוג שעבר לברלין לפתוח חומוסיה, בחורה צעירה שחלמה לגור בפריז, הייטקיסטים בדובאי בדרך לעשות אקזיט וארבע חברות ילדות שעובדות בעגלות באטלנטה. מבט הומוריסטי על דור ה-Y, שבוחר להרים מחדש את מקל הנדודים ומגלה בדרך שישראל היא לא רק מדינה, היא מנטליות.
  תאריכים: 10 ביולי - 7 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגוןתיאטרון הבימה - עוד חוזר הניגון
  דמותו של נתן אלתרמן מוכרת היטב לכל ישראלי. המחזה חושף את הדרמה הסוערת של מאבקו על מעמדו כמשורר הלאומי שלנו, על רקע יחסיו ההפכפכים עם בן גוריון ותנועת העבודה, ובעיקר על רקע יחסיו עם אשתו, השחקנית רחל מרכוס, אהובתו הציירת צילה בינדר, ובתו המשוררת תרצה אתר. המחזה המוסיקלי משלב את שיריו ושיריה של בתו תרצה אתר ובהם: פגישה לאין קץ, רינה, אליפלט, זמר שלוש התשובות, אהבתיה ועוד.
  תאריכים: 10 ביולי - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 125 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - בואו נפתח את זהתיאטרון הקאמרי - בואו נפתח את זה
  מה אנחנו באמת יודעים על החיים של ההורים שלנו? מה אנחנו באמת יודעים על החיים של הילדים שלנו? ואיזה סוד הייתם מעדיפים לא לדעת לעולם?
  ארוחת ערב אחת, שני זוגות, הורים וילדים, סודות ושקרים על הריון לא רצוי, בגידות ויחסים פתוחים שמעמידים את הקשר המשפחתי במבחן.
  משתתפים: שרה פון שוורצה/ עירית קפלן, מוטי כץ, אביגיל הררי, גלעד שמואלי.

  תאריכים: 10 ביולי - 29 באוקטובר 2022
  מקום: תל אביב (תיאטרון הקאמרי - החדש 1), חיפה (תיאטרון חיפה), איירפורט סיטי (היכל התרבות), גני תקווה (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום)
  מחיר: 86 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - אני לא רפפורטתיאטרון הבימה - אני לא רפפורט
  קומדיה אנושית חכמה ונוקבת. על ספסל אחד בפארק נפגשים שני זקנים. האחד יהודי קולני ופנטזיונר, האחר שחור, חששן ועצבני. החיבור בין השניים מייצר מפגש בלתי נשכח בין שני אנשים שמתעקשים להמשיך להרגיש חיים ומסרבים לאפשר לחברה לקחת מהם את הכבוד העצמי ולבטל את קיומם רק בשל גילם. משתתפים: נתן דטנר, נורמן עיסא, ריקי בליך, שחר רז, ניל משען, שלומי יפרח, רונית אפל.
  תאריכים: 11 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב

  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - מכתב אבוד - קומדיה של טעויותתיאטרון קרוב - מכתב אבוד - קומדיה של טעויות
  מחזה גרוטסקי ומצחיק עד דמעות, אשר חושף באופן נוקב את מאחורי הקלעים של מערכת בחירות. אירועי העלילה כוללים התנגשויות בין שתי מפלגות גדולות המתחרות זו בזו כשלמפלגת השלטון הנוכחית יש את רוב הסיכויים לזכות בכיסא הנכסף. אבל מכתב אחד לא כל כך תמים גורם לתהפוכות ומסכן את הזכייה המובטחת. הגיחוך והאבסורד של אמרות גבוהות שמאחוריהן מסתתרים החישובים הקטנוניים של כל צד. קרקס שלם של תככים... 
  תאריכים: 11 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון החנות
  כתובת: תל גיבורים 5, תל אביב
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורותתיאטרון גשר - אלף שמשות זוהורות
  בעקבות ההצלחה של "רודף העפיפונים" תיאטרון גשר יציג, בבכורה ישראלית, עיבוד בימתי לספרו המרגש והמסעיר של חאלד חוסייני - "אלף שמשות זוהרות".  זהו סיפור על חברות אמיצה בין שתי נשים כאשר ברקע מתרחשת הטרגדיה הגדולה של מלחמת האזרחים באפגניסטן. סיפור אהבה עוצר נשימה, שמוכיח כי בזכותה ניתן להזיז הרים ולשנות גורלות.

  תאריכים: 11 ביולי - 29 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון גשר - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו 
  מחיר: 126 - 181 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - גלגול נשמותתיאטרון הסימטה - גלגול נשמות
  שש דמויות מתרוצצות בבית משותף אי שם בארץ בניסיון נואש למצוא תיקון, סליחה ומחילה. חגיגה תיאטרונית מצחיקה ועצובה שחוקרת את עצביה החשופים של חברה מסוכסכת בתוך עצמה ושאינה מצליחה להתגבר על פצעי העבר.
  ההצגה "גלגול נשמות" בבימויה של מלכה מרין גרפה את מרבית הפרסים בפסטיבל אביב ישראלי 2020: זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר, זכתה בפרס המחזה למחזאי חיים מרין, זכתה בפרס השחקן הראשי לשאול עזר וזכתה בפרס שחקן המשנה לאור שעשוע.

  תאריכים: 12 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון (מזל דגים 8, יפו העתיקה)
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - המלט 2022תיאטרון הבימה - המלט 2022
  מאור זגורי, מפתיע בפרשנות חדשנית למחזה שלדעת רבים נחשב לטרגדיה הטובה ביותר שכתב שייקספיר. ביחד עם להקת שחקני התאטרון הוא מרכיב מחדש את היהלום שבכתר, ומעז אפילו לקחת את המונולוג הידוע ביותר בתיאטרון ולהפוך אותו על פיו, מילולית. בכך מצליח זגורי לייצר רגע תאטרוני נדיר ומכשף, פנינה מרעננת ומרתקת. המלט היא יצירת מופת שחוצה גבולות של מקום וזמן ומוכיחה עצמה כיצירה מודרנית ורלוונטית מתמיד.
  תאריכים: 12-13 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון מלנקי - הרוכבים אל הים - סטנדאפ וטרגדיה על במה אחתתיאטרון מלנקי - הרוכבים אל הים - סטנדאפ וטרגדיה על במה אחת
  ההצגה מבוססת על מחזה אירי שנכתב ב-1904. כך נפתח המופע: 4 שחקנים באים לבדר את הקהל ומוצאים את עצמם באמצע טרגדיה פיוטית: בן המשפחה עומד לצאת אל ים מסוכן, ממנו כולם יודעים שלא יחזור. האם תיתן לו אמו לצאת אל מותו? ומה יעשו אחיותיו? אל דרמה דחוסה זו חובר מופע קומי הניזון מחומרי החיים של השחקנים ומהדהד את השאלות המיתיות שעלו בחדר החזרות. המעברים החדים בין שפות כתיבה ובמה שונות, חושפים חיבור בין אז לעכשיו: את מחיר הציות למשפחה ולקהילה...
  תאריכים: 12 ביולי - 5 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי (חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב)
  מחיר: 86 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - את שאהבה נפשיתיאטרון הבימה - את שאהבה נפשי
  בשעת לילה מאוחרת מוזעקת דבורי באום לבית חולים במרכז הארץ. בנה הובהל לשם אחרי שנפצע קשה בפיגוע הירי האכזרי בבר נוער – בו נכנס אלמוני חמוש לבית אגודת הלהט"ב בת"א, ירה ללא הבחנה, רצח את ניר כץ וליז טרובישי, ופצע מעל ל-10 צעירים. הוא מחוסר הכרה ואין מי שיסביר לה מה בדיוק קרה ואיך מצא את עצמו בנה יחידה דווקא במקום שבו נפגשים הומואים ולסביות. דרמה משפחתית במרכזה צעיר דתי בן 17 וחצי, שנאלץ לצאת מהארון באופן לא צפוי ולא מתוכנן בפני משפחתו, שעות ספורות אחרי שחייו ניצלו בנס...
  תאריכים: 13 ביולי - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין (שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב)
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - לפעמים השמשתיאטרון אלפא - לפעמים השמש
  מיקה בת ה-13 מתמודדת עם "אילמות סלקטיבית" - הפרעה רגשית המונעת ממנה לתקשר עם הסובבים אותה מלבד עם אביה. מוגבלותה הופכת למושא לעג בבית הספר, מה שהופך אותה למוקד התעללויות. כל הגעה לסיטואציה חברתית מובילה אותה לחוות התקף חרדה שמתעצם מרגע לרגע, עד לכדי הצורך לברוח מהמציאות אל תוך עולם קסום ששם היא מרגישה מוגנת, שלמה. ככל שמצבה הנפשי של מיקה מחמיר ככה הקרע בין הוריה מתגבר.. 
  תאריכים: 14-15 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון אלפא
  כתובת: בית אלפא 13, תל אביב
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - שני אנשים בלילהתיאטרון הקאמרי - שני אנשים בלילה
  גבר מזמין לדירתו נערת ליווי שגילה כמחצית מגילו. במהלך המפגש נושרות אט-אט הקליפות, עד שהשניים כבר לא "נערת ליווי" ו"לקוח מזדמן", אלא רק שני אנשים בלילה. סיפור חושפני, מרגש ואפילו קצת מצחיק, על מפגש מיני חטוף שבחסות הלילה והבדידות הופך במפתיע למפגש אינטימי של שתי נשמות פצועות. 'שני אנשים בלילה' היא הצגה שמתקיימת בדירה אמיתית ומיועדת לחוויית צפייה אינטימית ואותנטית.
  תאריכים: 14 ביולי - 13 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מותו של סוכןתיאטרון הקאמרי - מותו של סוכן
  וילי לומן, סוכן מכירות ותיק בגיל העמידה, מפוטר מעבודתו, ושני בניו, שהאמין שנכון להם עתיד מזהיר ושהיו מאז ומתמיד מקור גאוותו, מתגלים ככישלון. אשתו האוהבת מנסה לחלץ אותו מהייאוש, אך הוא רק הולך ומאבד אחיזה במציאות, עד לסוף הבלתי נמנע. גרסה חדשה ומיטלטלת למחזה עטור הפרסים שכתב ארתור מילר והפך זה מכבר לקלאסיקה מודרנית. משתתפים: רמי ברוך, לאורה ריבלין/ הלנה ירלובה, נדב נייטס, דור הררי, ערן מור, אנסטסיה פיין, עלא דקא, יצחק חזקיה, שמואל וילוז'ני.
  תאריכים: 14 ביולי - 17 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2 (פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושד' שאול המלך 19)  
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021תיאטרון הבימה - בוסתן ספרדי 2021
  גרסה חדשה למחזה הוותיק שהוצג למעלה מ-20 שנה בכיכובם של רוני דלומי, טל מוסרי, חני נחמיאס ועוד. המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת, משפחת קסטל. דברים שבינו לבינה. המחזה בנוי כקולאז' המשלב סיפורים משנות ה-30 של המאה הקודמת בשכונה הספרדית אוהל משה בירושלים לבין שירי קודש וחול, הלקוחים מתוך "ספר הרומנסות" ומ"האנתולוגיה לחזנות ספרדית"...
  תאריכים: 14 ביולי - 18 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם רובינא
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב
  מחיר: 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - קליעים מעל ברודוויתיאטרון גשר - קליעים מעל ברודווי
  הקומדיה המוטרפת והיפהפייה של וודי אלן מגיעה לבמה הישראלית בגרסת מחזמר רב-משתתפים. במרכז העלילה – מחזאי צעיר שחולם להעלות מחזה פרי עתו בברודווי ומחפש מימון. את הכסף הוא מוצא אצל מאפיונר, ששמח לעזור, אבל בתנאי אחד: חברתו, ששרופה על תיאטרון אבל נעדרת כישרון לחלוטין, צריכה לקבל את התפקיד הראשי. יחד איתה מקבל המחזאי עוד תוספת לצוות: שומר ראש בשם צ'יץ'...
  תאריכים: 14 ביולי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 156 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין מארח - תיאטרון אלעד - הזקן והיםתיאטרון בית ליסין מארח - תיאטרון אלעד - הזקן והים
  היצירה העל הזמנית של המינגווי מוצגת באופן שלא נראה כמותו בעולם!
  שחקנים, מקהלה, הרמוניות, טקסטים ומוסיקה חיה מקיפים אותך מכל עבר ומזמינים אותך לצאת, בעזרת הדמיון, אל חוויה מסעירה בלב הים. חוויה ייחודית בה החושים סוחפים אותך פנימה, אל עולמו של הזקן, במסע הגדול של חייו. סיפור כובש על אודות דייג קובני, חסר מזל, שלעת זקנה נאלץ לעמוד בפני מבחן החיים הגדול ביותר שלו – מאבק עיקש ומייסר כנגד דג-חרב, הרחק במימיו של זרם הגולף...

  תאריכים: 15 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - הגלולהתיאטרון בית ליסין - הגלולה
  האם הייתם מסכימים לשוב לימי נעוריכם? סביר להניח שרוב הצופים מעל גיל 20 יענו לשאלה זאת בחיוב. אבל האם התשובה תישאר חיובית אם יגידו לכם שהשיבה לנעורים, בעזרת גלולה פלאית, תימשך רק 20 דקות ואח"כ תחזרו לגילכם הטבעי? בתפקיד האישה שמבקשת לשוב לימי נעוריה העליזים – רבקה מיכאלי האחת והיחידה. בתפקיד המדען, שפיתח את הגלולה – שלמה וישינסקי. והאישה בגלגולה הצעיר היא מירב פלדמן
  תאריכים: 15-16 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 75 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גרושיםתיאטרון הקאמרי - גרושים
  יש להם ילד משותף, יש להם עבר משותף, אבל כל אחד מהם במקום אחר היום. זוג גרוש צולל באומץ אל מעמקי מערכת היחסים המורכבת שלהם, ומגלה שחברות אמיתית בין בני זוג היא ברית שאף גט לא יכול לפרק. זה מרגש, זה מצחיק, זה אמיתי - וזה קורה מטר מהאף שלכם! שחקנים: נדב אסוליןאנדריאה שוורץ/כינרת לימונישהם שיינר/אולה שור סלקטר ומיכה סלקטר.
  תאריכים: 15 ביולי - 12 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  מבקר המדינהמבקר המדינה
  לאוסקר פפרנו, ראש העיר של עיירה נידחת בנגב, המצוי בעיצומו של קמפיין בחירות מוצלח, מגיעה הודעה ממקור בכיר, לפיה מתנהלת נגדו ונגד חברי העירייה חקירה סמויה בחשד לשחיתות. ראש העיר נכנס לפאניקה יחד עם כל חברי העיריה, שחוששים שהנציג של משרד מבקר המדינה כבר נמצא בעירם. נוכל קטן וחסר כל שנאלץ לברוח על חייו שוהה באכסניה עלובה בעיר ולא מאמין למזלו הטוב כשראש העיר נוחת לפתע בחדרו. להפתעתו, פפרנו חושב בטעות שהוא ממשרד מבקר המדינה, מתחנף אליו ולוקח אותו לסיור מפנק בעיר...
  תאריכים: 16 ביולי 2022
  מקום: היכל התיאטרון (החשמונאים 77, קרית מוצקין)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - אלוהי הקטלתיאטרון הקאמרי - אלוהי הקטל
  מה קורה כששני זוגות הורים נאורים נפגשים כדי לפתור קטטה שהתרחשה בין הילדים שלהם? האם זה יהיה ערב תרבותי וחיובי, שמטרתו לחנך את הילדים לחיים של דו-קיום, פתיחות והבנה הדדית? או שזה יתפתח להיות ערב אלים, טראומטי והיסטרי של קללות, עלבונות ודמעות? ספוילר: כנראה שהתשובה השנייה קרובה יותר לאמת.

  תאריכים: 16 ביולי - 12 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 4
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - השחףתיאטרון גשר - השחף
  יצירת המופת של גדול המחזאים הרוסים נכתבה בשנת 1895. שחקנית וותיקה, שחקנית צעירה, סופר מפורסם, מחזאי מתחיל, מורה מדוכדך, ואחת שתמיד לובשת שחור, נפגשים בבית קיץ ומתפלספים על אמנות, שעמום ומשמעות החיים. כולם מאוהבים, כמובן, אבל דווקא במי שלא מחזיר להם אהבה. בגידות רומנטיות ובגידות אמנותיות, חלומות על תהילה והרס עצמי – השחף מעולם לא היה כה רלוונטי.
  תאריכים: 17-23 ביולי 2022
  מקום: חיפה - 17-18 ביולי (מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום), יפו - 20-23 ביולי (תיאטרון גשר - אולם נגה) 
  מחיר: 116 - 131 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - זוגתיאטרון בית ליסין - זוג
  אדם נורמטיבי חוזר לביתו החמים ומנסה לפייס את אשתו אך היא שולפת לעומתו סכין. מה שנראה כמו ויכוח בין בני זוג שיצא משליטה הופך לאקט אלים שבעקבותיו האישה נעצרת. מקרה הדקירה מגיע לידיהם של זוג עורכי דין צעירים, שמקיימים ביניהם קשר רומנטי טרי. השאלות שמעלה הפרשיה משפיעות באופן גורף גם על התפתחות הקשר בין הצעירים. במשפט של הזוג המבוגר נחשפים פרטים מפתיעים רבים על הזוגיות שנראית "רגילה". תוצאות המשפט מציבות את עורכי הדין הצעירים בפני הכרעה נוקבת באשר לזוגיות שלהם.
  תאריכים: 17 ביולי - 31 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין ת"א - אולם דיזנגוף 2 (דיזנגוף 101, תל אביב)
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - תחושת בטןתיאטרון הקאמרי - תחושת בטן
  מה קורה לאישה (ולבני משפחתה) אם היא נכנסת להריון בגיל מבוגר מאוד? טרום פנסיה? זה בדיוק מה שקורה לגיבורה הראשית של ההצגה, נגה הורביץ (אודיה קורן): היא בדיוק יצאה לפנסיה מוקדמת, בתה אמורה ללדת בקרוב את נכדה הראשון, בנה ובן זוגו נמצאים בתהליכי פונדקאות, היא רק חולמת להתחיל לחיות ולטייל בעולם עם בעלה – והנה מגיעה הבשורה על כך שהיא עצמה בהריון. כיצד תתמודד עם מצבה החדש? כיצד תבשר למשפחה ואיך המשפחה תקבל זאת?...
  תאריכים: 18-20 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גאון בכלובתיאטרון הקאמרי - גאון בכלוב
  יורם גרניט, כוכב טלויזיה ענק עם "פה גדול" נמצא בשפל של חייו: אשתו זרקה אותו מהבית משום שמאסה בבגידות שלו ותעשיית הבידור זרקה אותו משום שמאסה בקפריזות שלו. מפגש מפתיע עם ויקי, מעריצה נלהבת שמזמינה אותו לביתה, ועם יונתן, אחיה הגאון שנמצא על הספקטרום, מוליד במוחו של יורם רעיון גדול לשעשועון מטורף שיחזיר אותו אל המסך. כעת הוא חייב להתקרב ליונתן ולאמן אותו ואף להתמודד עם השיגעונות שלו מחד...
  תאריכים: 18 ביולי - 10 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1/החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - המבול - סיפור על בגידה, חברות ומחיר הנאמנותתיאטרון קרוב - המבול - סיפור על בגידה, חברות ומחיר הנאמנות
  במהלך עוד ערב שגרתי של שתייה והתקוטטויות בפאב השכונתי של הזוג סטרייטון, מתבשרים באי המקום על סופה משתוללת המאיימת להחריב את העיר. סכנת המוות מאחדת אותם ואל מול פני הסכנה, מטשטשים, לכאורה, ההבדלים המעמדיים, היריבויות ומטעני העבר ונחשפים גילויי אנושיות וחמלה. עם חלוף הסכנה, נחשף אופיים האמיתי של הדמויות על כל הרוע, הקטנוניות והצביעות שבהם, וגם טבע האדם והסולידריות האנושית.
  תאריכים: 18 ביולי - 29 בספטמבר 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב - אולם הכנסים ע"ש יוסף שידלובסקי
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב

  מחיר: 66 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - מלון סוף העולםתיאטרון הבימה - מלון סוף העולם
  מחזה ישראלי מאת רובי פורת שובל בשילוב שנסונים צרפתיים. ערב מלחמת לבנון, מטחי הקטיושות מבריחים את האורחים מהמוטל של מישל. במוטל נותרים 3 אנשים - 1) כתב טלוויזיה שחולם להיות מייק ברנט, 2) נערה עם היריון לא רצוי הממתינה ללידה, 3) זמרת שנסונים צרפתים ובעלת המוטל המכונה "רפול". מחלון המוטל נשקף הים התיכון, אך הוא אינו מהווה נוף פסטורלי, אלא זיכרון לסוד האפל אותו הוא אוצר עד מגיעה הנערה ההרה.. 
  תאריכים: 19 ביולי - 31 באוגוסט 2022
  מקום: תל אביב - 19/7, 30/8, 31/8 (תיאטרון הבימה - אולם מסקין), גני תקווה 4/8 (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום)
  מחיר: 91 - 100 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - העבדתיאטרון גשר - העבד
  יעקב (ישראל סשה דמידוב) איבד את משפחתו ואת כל עולמו בפרעות של הקוזאקים בהנהגת בוגדאן חמלניצקי ביהודי פולין ואוקראינה במאה ה-17. הוא מצליח להימלט מעיירתו שנחרבה ונמכר לעבדות אצל איכר פולני. השנאה מקיפה אותו מכל עבר – הוא חי בפחד מתמיד מבני הכפר האנטישמים. אבל דווקא מהמקום החשוך הזה בוקעת לה אהבה: בתו של האיכר, ונדה (לנה פרייפלד), מתאהבת בו ומוכנה לשכוח את עמה ולהמיר את דתה...
  תאריכים: 19 ביולי - 3 באוקטובר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - גדר חיהתיאטרון הקאמרי - גדר חיה
  זהו סיפור אהבה שמתרחש בניו יורק, בזמן שהרחק, אי שם במזרח התיכון, משתוללת האינתיפאדה השנייה. ליאת, ישראלית בת לעולים מאיראן, פוגשת את חילמי, פלסטיני בן לפליטי 1948. היא באה לשהות בעיר במסגרת מלגה, הוא מתגורר בברוקלין. החיבור ביניהם הוא מיידי, אבל האם הוא יכול להימשך בהתחשב במה שקורה במולדת המשותפת שלהם, שמפרידה ביניהם? הצגה על אהבה בלתי אפשרית, על הסכסוך ארוך השנים...
  תאריכים: 20-23 ביולי 2022
  מקום: קרית מוצקין 20/7 (היכל התיאטרון), תל אביב - 21-23 ביולי (תיאטרון הקאמרי - החדש 2) 
  מחיר: 81 - 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - שלישייה במי במול - קונצרט תיאטרוןתיאטרון קרוב - שלישייה במי במול - קונצרט תיאטרון
  הפסנתרן אור יששכר חובר לתיאטרון קרוב עם קטעי פסנתר ממיטב היצירות הקלאסיות של מוצארט לצד בטהובן, באך, שופן ואחרות השזורות ביצירה הקסומה של אריק רומהר 'שלישייה במי במול'. זו היא קומדיה רומנטית המתארת עליות ומורדות של מערכת יחסים זוגית ב-7 מפגשים. סודות וקשיים מעיבים על הקשר ומקור החיבור שלו מתגלה דרך המוסיקה, ובפרט ביצירה של מוצארט 'שלישיה במי במול'.
  תאריכים: 20 ביולי - 21 בספטמבר 2022
  מקום: סטודיו אנט
  כתובת: שביל המרץ 2, תל אביב
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון נא לגעת - ילדים חורגים לאלוהיםתיאטרון נא לגעת - ילדים חורגים לאלוהים
  התנגדותה של שרה נורמן, עובדת ניקיון בבית ספר לילדים חירשים, להשתמש בקול שלה, ועקשנותה לתקשר רק בשפת הסימנים, מעמידה את ג'יימס, מורה וקלינאי תקשורת צעיר ואמביציוזי בבית הספר, בפני אתגר גדול. אתגר זה מוביל לסיפור אהבה מפתיע וטעון, הנרקם בין השניים. לתוך רומן זה, נשזרים סיפוריהן של דמויות נוספות, שומעות וחירשות, ויחד, הם מספרים סיפור מורכב, המעמת את הקהל עם שאלות רגשיות, חברתיות ועוד... 
  תאריכים: 21 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון נא לגעת
  כתובת: רציף העלייה השנייה, ליד בית מיומנה, נמל יפו
  מחיר: 51 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - מי כמוניתיאטרון גשר - מי כמוני
  רועי חן, הדרמטורג של תיאטרון גשר, כתב מחזה על בני נוער המאושפזים במרכז לבריאות הנפש. המחזה נכתב אחרי ביקורים חוזרים ונשנים במרכז לבריאות הנפש אברבנאל ובבית הספר לחינוך מיוחד "שחף", אך הוא מדגיש כי כל קשר בין הדמויות וההתרחשויות לבין המציאות מקרי בהחלט. זהו סיפור של בני נוער – המשברים, הריבים, הקטסטרופות.
  הכל כרגיל, אבל בווליום גבוה יותר, כזה שהחברה מעדיפה להדחיק, להעביר אל המחלקה הסגורה. בעצם, זהו סיפור על כולנו ועל הגבול הדק בין השפיות לטירוף...

  תאריכים: 21-23 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר (אילת 11, תל אביב)
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון מלנקי - אמוקתיאטרון מלנקי - אמוק
  שני גברים נפגשים על ספינה מפליגה לאירופה. אחד מהם הוא רופא שחוזר ממלזיה שם הוא נאלץ לעבוד. המפגש חושף את סיפורו של הרופא שחייו המקצועיים שלו היו די מספקים, החיים במלזיה שקטים, מבודדים ומשעממים עד הרגע שבחדר שלו מופיעה אישה - אישה לבנה, יפה, אצילית. אך גם האישה זקוקה לעזרתו. מאותו הרגע חייו הרגועים, המדודים של הרופא הפכו לאמוק...
  תאריכים: 21-23 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון מלנקי
  כתובת: חומה ומגדל 32, קומת קרקע, תל אביב
  מחיר: 96 ₪
   

 • תיאטרון הקאמרי - כימים אחדיםתיאטרון הקאמרי - כימים אחדים
  עלילת המחזה מתרחשת על רקע ההוויה החברתית, החלוצית והחקלאית של תקופת טרום המדינה. זהו סיפור על אהבתם של 3 גברים לאשה אחת, ועל בנם זיידה, שזכה ל-3 אבות. העלילה מתפרסת על פני כ-30 שנה – משנות ה-20 ועד שנות ה-50 - ומתרחשת בכפר בעמק יזרעאל. האשה היא יהודית והגברים הם משה רבינוביץ' – איכר אלמן חסון ושתקן שברפתו היא מתגוררת, סוחר הבקר הגס גלוברמן, ויעקב שיינפלד, מומחה לבישול, חיזור...
  תאריכים: 21-23 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הבימה - זאקופנה שליתיאטרון הבימה - זאקופנה שלי
  בהשראת סיפורי שלום עליכם. 1911. זאקופנה. עיירת מרפא קסומה. שרק מלשמוע את הצליל כבר מדמיינים אגמים, הרים, יערות וטיפולי פנים ובוקר אחד – גם שלוש נשים. ואף אחת לא ציפתה לראות שם את האחרת, ובטח שלא להפתעות שהיא לא מאחלת שיהיו לשונאים שלה. אלא שבינתיים, בין ואלסים זוהרים למכתבים הביתה לבעלים, נחשפים הסודות שאסור לגלות. כי באמת מה צריך סך הכל בנאדם חוץ ממה שחושבים עליו?
  תאריכים: 21 ביולי - 5 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הבימה - אולם מסקין
  כתובת: שדרות תרס"ט 2, כיכר הבימה, תל אביב

  מחיר: 100 ₪
   

 • תיאטרון הקאמרי - לילה בפריזתיאטרון הקאמרי - לילה בפריז
  מי לא רוצה לצלול ולו לערב אחד אל תוך הקסם של עיר האורות? הסמטאות, בתי הקפה והמסעדות, הבאגטים, נגני הרחוב, הכנסיות, הפארקים, מגדל אייפל וכמובן – הצרפתים והצרפתיות. וברקע – מה אם לא להיטי השאנסונייה הצרפתים? להקת תיאטרון הקאמרי, בליווי נגנים, מעניקה לכם את האפשרות הזאת. מיטב השירים האהובים של אדית פיאף, ז'אק ברל, שארל אזנבור ואחרים יבוצעו בידי השחקנים והשחקניות של הקאמרי בליווי נגנים.
  תאריכים: 22 ביולי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 109 ₪
   

 •  
  תיאטרון חיפה - הקומיקאיםתיאטרון חיפה - הקומיקאים
  תיאטרון חיפה מצדיע לשני ענקי הבמה העברית, שלמה בראבא ומוני מושונוב. השניים שפיתחו כל אחד בזכות עצמו, גם קריירה מרשימה בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, חוזרים לשתף פעולה על במת תיאטרון חיפה, בו החלו את דרכם לפני 40 שנה. אליהם מצטרף מיכאל מושונוב, שמשחק לראשונה על במה אחת עם אביו, ושתי השחקניות סיגלית פוקס ונועה טסה. ההצגה מבוססת על צמד הקומיקאים האמריקני, לואיס וקלארק...
  תאריכים: 23 ביולי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: כרמיאל 23/7 (היכל התרבות ע"ש נרקין), קרית מוצקין 27/7 (היכל התיאטרון), חיפה - 18 עד 20 באוגוסט (תיאטרון חיפה)
  מחיר: 81 - 111 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - הנכדתיאטרון הקאמרי - הנכד
  קשיש שרוצה לשמח את אשתו הזקנה שוכר את שירותיו של שחקן תיאטרון כדי שזה יגלם את נכדם שעזב את הבית לפני שנים רבות. הסבתא, שלא יודעת שנכדה האמיתי התדרדר לפשע ומת, מקבלת באהבה את ה'נכד' שבינתיים הפך לאדריכל מצליח ונשוי באושר, ונדמה שהתוכנית של הסבא עומדת להצליח. אבל השחקן שרגיל לשחק על בימת התיאטרון מגלה שהתפקיד הזה הולך להיות קשה הרבה יותר מכל תפקיד בתיאטרון. כשהחיים האמיתיים מתערבבים בהצגה שרקח הסבא, לא תהיה ברירה וכולם יאלצו לבחור בין האמת הכואבת... 
  תאריכים: 24-26 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2 (פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושד' שאול המלך 19) 
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - מחוברים לחייםתיאטרון הקאמרי - מחוברים לחיים
  שובר הקופות הצרפתי על האלמן האמיד המשותק בכל גופו בעקבות תאונה ושוכר את שירותיו של מטפל שחור, אסיר משוחרר משכונת מהגרים, שיסעד אותו לאורך כל שעות היום – מגיע אל הבמה בעיבודו של אלי ביז'אווי – בשילוב עם הקאסט, הצמד של שמואל וילוז'ני ושון מונגוזה ורבים אחרים מבטיח לקהל הנאה צרופה וצחוק מעורב בדמעות של התרגשות. האם האינטלקטואל העשיר והילד שגדל ברחוב והפך לעבריין יצליחו למצוא שפה משותפת? 
  תאריכים: 24 ביולי - 31 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 1
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - ארבע אימהותתיאטרון בית ליסין - ארבע אימהות
  הילה היא צעירה שגדלה בבית דתי לאומי, אך הסתירה זאת מיונתן, אהובה. כעת, כשהם עומדים להינשא, היא מבינה שהסוד עתיד להתגלות וחוששת שהוא יהרוס את עתידם המשותף. מה שהילה לא יודעת זה שגם ליונתן יש סוד קטן. יונתן נולד לזוג נשים, שנפרדו כשהיה בן שנה, והתחתנו כעבור זמן קצר עם בנות זוג אחרות, וכך יצא שיונתן הוא בעצם בן לארבע אימהות. איך יצלחו השניים את המפגש הרב-משפחתי הראשון?
  תאריכים: 25 ביולי - 5 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1/אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - כל הדברים הטוביםתיאטרון הקאמרי - כל הדברים הטובים
  דביר בנדק מגלם את דמותו של ילד שמכין רשימה כדי להציל את אימו ומגלה עם השנים איך הרשימה הצילה אותו. מה שמתחיל כניסיון תמים להתמודד עם אירוע טראומטי, הופך לדרך מופלאה להביט על העולם. סיפור מלא חיים, הומור ופיוט, שכבש את לב הקהל בלונדון וכעת, לראשונה, על במה ישראלית. 

  תאריכים: 25 ביולי - 21 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 3
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - עד ראיהתיאטרון הסימטה - עד ראיה
  בעיצומה של מלחמת העולם השנייה מקבל האיכר האוסטרי פראנץ יגרשטטר צו התייצבות לשירות מילואים פעיל בוורמאכט הגרמני. מכיוון שהיה עד ראיה לחיסול המוני של ילדים חריגים ע"י זרועות הביטחון של הרייך השלישי, הוא מסרב להתחיל וללבוש את מדי הצבא הנאצי. הוא נעצר מיד והועמד למשפט על סירוב לשרת בצבא בעת מלחמה. במשפט טען שכאשר מדינה הופכת למדינה פושעת, חובתו של האזרח לא לציית לחוקים, לתקנות ולפקודות שמוציא השלטון. סרבן הגיוס האוסטרי נידון למוות והוצא להורג בכלא בברלין... 
  תאריכים: 26 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם תחתון (מזל דגים 8, יפו העתיקה)
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין — תפוחים מן המדברתיאטרון בית ליסין — תפוחים מן המדבר
  שרה, אחותה של ויקטוריה, נחרדת מן השמועה: רבקה, בתם היחידה של ויקטוריה וראובן, נראתה רחמנא לצלן, עם בחור בכניסה לבית קולנוע בירושלים. האחיות מנסות להפריד בין זוג האוהבים, וסופן שהן עצמן נופלות בשביו של השידוך.

  משתתפים: תיקי דיין, יונתן צ'רצי, לירית בלבן, גל אמיתי, תמר עמית-יוסף.

  תאריכים: 26 ביולי - 11 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 2
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 116 ₪
   

 •  
  מופע ספרותי - ספר, אשה, ביתמופע ספרותי - ספר, אשה, בית
  מופע ספרותי בעקבות דמויותיו של ש"י עגנון. סיפור חיו של עגנון נשזר בדמויות העולות ומופיעות מתוך סיפוריו השונים. מתוך הסטנדר שלו, נשקפים חייו של הסופר עגנון. ספריו נפתחים ומתוכם יוצאים צעיפים העוטפים דמויות הנבראות מול עיני הקהל. בטרנספורמציה פיזית, איטית, מכשפת, השחקנית נולדת בכל פעם מחדש בדמות אחרת. זהו מסע אל חייו של יוצר מרתק, הפוגש 10 דמויות הבאות והולכות מתוך סיפוריו (בדמי ימיה, תהילה, הרופא וגרושתו, תמול שלשום ועוד). בזו אחר זו הן מגיחות. גברים, נשים, וגם כלב אחד בשם בלק. 
  תאריכים: 26 ביולי - 11 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי תל אביב - קפה תיאטרון
  מחיר: 106 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - וניהתיאטרון הקאמרי - וניה
  מגיפה עולמית מאלצת חבורת אנשים להתקבץ יחד במלון בוטיק כושל, ריק מאורחים, אי שם בפריפריה הכפרית, עד יעבור זעם. המציאות ההזויה שנכפתה עליהם יוצרת דינמיקה מורכבת בין הדמויות והופכת את המלון הנטוש לסיר לחץ מבעבע של יצרים ותשוקות. אהבות נכזבות, בגידות, חלומות שמתנפצים על קרקע המציאות, חיים חסרי סיפוק – כל הרכיבים של היצירה הצ'כובית המקורית, מתעצמים ומקבלים ממדים מיתיים נוכח אימת המגיפה...
  תאריכים: 27 ביולי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי - החדש 2
  כתובת: פינת ליאונרדו דה וינצ'י 30 ושדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 99 ₪
   

 •  
  תיאטרון קרוב - אלמה - קומדיה בלשיתתיאטרון קרוב - אלמה - קומדיה בלשית
  במרכז העלילה המפתיעה והמשעשעת עומדת תעלומת מותה של אלמה פרידמן, הנרצחת בחגיגות יום הולדתה על רקע משולש אהבה. רבים ממכריה עשויים היו לרצות במותה והם הופכים חשודים מיידים ברצח. הדמויות השרויות בחקירה יחשפו ווידויים מרתקים אשר יעזרו לקהל בגילוי האמת ופיצוח התעלומה.

  תאריכים: 27 ביולי - 25 באוגוסט 2022
  מקום: סטודיו אנט
  כתובת: שביל המרץ 2, תל אביב
  מחיר: 51 ₪
   

 •  
  תיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץתיאטרון בית ליסין - עבדאללה שוורץ
  כששני ענקי קומדיה כמו ענת וקסמן ואבי קושניר נפגשים, זה עלול להיגמר בפיצוץ. וזה אכן מה שתיאטרון בית ליסין מבטיח לצופיו הפעם – קומדיה סופר-אקטואלית שתגרום לכם להתפוצץ מצחוק ועלילה פרועה ומטורפת שלא תפסיק להפתיע. מקום ההתרחשות הוא התנחלות קטנה בשומרון והזמן – ההכנות לחתונתה של שוורץ. ההתרגשות בשיאה, הוריה של לאה דרוכים ומוכנים לשים בהולד את הסכסוכים ביניהם למען האושר של בתם...
  תאריכים: 28 ביולי - 30 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון בית ליסין - אולם דיזנגוף 1 
  כתובת: דיזנגוף 101, תל אביב
  מחיר: 91 - 116 ₪
   

 •  
  תיאטרון הסימטה - אנסמבל - כל הדרכים וההואתיאטרון הסימטה - אנסמבל - כל הדרכים וההוא
  המחזה מתרחש בעולם המעבר שבין החיים למוות, שם הכול שונה ממה שחושבים.
  מיכאלה, אלי ומוטי יוצאים למסע בו הם מנסים להבין איפה הם נמצאים ובדרך לאן הם. בעולם המעבר הזה מלווה אותם דוד, שמציג את עצמו כבייביסיטר המוות.
  הם מנסים להבין, מהו לוטו החיים ואיפה אלוהים?


  תאריכים: 30 ביולי - 2 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הסימטה - אולם עליון
  כתובת: מזל דגים 8, יפו העתיקה
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון הקאמרי - החבדניקיםתיאטרון הקאמרי - החבדניקים
  מחזמר מצחיק, שנון, חצוף ומפתיע, שתרצו לראות תרי"ג פעמים. יהודה וחיים, צמד אחים תאומים בני 23 מכפר חב"ד, הראשון – גאון בתורה והשני – לא גאון ובטח לא בתורה, חייבים למצוא שידוך כי ב"גילם המופלג" לא מקובל שהם עדיין רווקים! רב הקהילה עורך לכבוד השניים התוועדות גדולה ובמהלכה הם נפגשים עם הכלות המיועדות. יהודה העילוי משתדך בהצלחה רבה לרינה, בת הרב החסודה וטקס האירוסין נקבע לעוד 7 ימים. השידוך של חיים, אחיו, לעומת זאת, נכשל כישלון חרוץ והוא מגורש מכפר חב"ד עד שימצא שידוך... 
  תאריכים: 12 באוגוסט - 31 בדצמבר 2022
  מקום: תיאטרון הקאמרי ת"א - החדש 1 || היכל התרבות איירפורט סיטי (29-31/12) 
  מחיר: 169 ₪
   

 •  
  תיאטרון אלפא - מלח הארץתיאטרון אלפא - מלח הארץ
  מחזה מסתורין משפחתי העוסק באחים המגיעים לביתו ונחלתו של אביהם, לאחר מותו. ניצה ועומר מגיעים למושב הצפוני עם משפחותיהם מתל אביב ורחובות, ומופתעים לפגוש את אחיהם הצעיר, אודי, שהיה בנתק מהם שנים רבות. משלושתם הוא היחיד שגדל בבית אביהם שבו הם נפגשים עכשיו לאחר מות האב. מיד מרגע הפגישה המחודשת יוצאת הכביסה המשפחתית המלוכלכת. ניצה ועומר מתווכחים מי טיפל יותר באבא בשנים האחרונות שבהן הידרדר, וכל אחד מהם רוצה לחלץ את המגיע לה, או לא, מהנחלה... 
  תאריכים: 18-19 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון אלפא (בית אלפא 13, תל אביב)
  מחיר: 86 ₪
   

 •  
  תיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדותיאטרון נא לגעת - לא על הלחם לבדו
  הפקת מקור בבימויה של עדינה טל ובהשתתפות האנסמבל הראשון והיחיד בעולם המורכב מ-11 שחקנים חירשים-עיוורים, הלוקחים את הקהל למסע בעולמם הפנימי, במחוזות החושך, הדממה ו.. במהלך לישת הבצק, התפחתו ואפייתו של הלחם על הבמה נוצר מפגש בין השחקנים לקהל. במהלכו, השחקנים מובילים את הצופים אל רגעים קסומים בין פנטזיה למציאות, משחזרים יחד זיכרונות, מגשימים חלומות נשכחים ומחזירים אותנו הצופים לדבר הבסיסי – אל הלחם, אל הגעגועים לבית.
  תאריכים: 25 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון נא לגעת (רציף העלייה השנייה, ליד בית מיומנה, נמל יפו)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  Jaffa Fest - תיאטרון על שם פושקין - קוסטיהJaffa Fest - תיאטרון ע"ש פושקין - קוסטיה
  ההצגה ברוסית עם כתוביות בעברית. קוסטיק הוא שם החיבה של קונסטנטין (קוסטיה) גברילוביץ' טרפלב. יום בהיר אחד, בבית הקיץ, הוא חיבר מחזה על אנשים, אריות, נשרים וחוגלות. הוא בסך הכל רצה לשמח את אימו, אבל השחקנית המפורסמת ארקדינה פחות התחברה.

  תאריכים: 25-26 באוגוסט 2022
  מקום: בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  כתובת: שדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 506 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - ההצגה המיתולוגית חוזרת!תיאטרון גשר - רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים - ההצגה המיתולוגית חוזרת!
  ההצגה המיתולוגית שממנה התחיל תיאטרון גשר את דרכו לפני 30 שנה - חוזרת לבמה! רוזנקרנץ וגילדנשטרן הם 2 דמויות משנה ב-"המלט" של שייקספיר. שני חבריו הטובים של הנסיך הדני מימי הלימודים שמגיעים לארמון כדי לרגל אחריו למען המלך - ומשלמים על כך מחיר כבד. דרך עיניהם אנו זוכים להצצה אל מאחורי הקלעים של המלט. משתתפים: עידו מוסרי, אלון פרידמן, דורון תבורי, ישראל (סשה) דמידוב, גיל פרנק/מיקי לאון, ליליאן שלי רות, אלכסנדר סנדרוביץ', פאולו א. מוארה, הנרי דוד, שלומי ברטונוב, אופיר צויגנבום.
  תאריכים: 30 באוגוסט - 2 בספטמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 106 - 141 ₪
   

 •  
  תיאטרון חיפה - קומדיה - צניחה חופשיתתיאטרון חיפה - קומדיה - צניחה חופשית
  במשך 4 שנים הצליחה אבי (לאורה ריבלין) לחיות בגפה להנאתה בחדר שטוף שמש בקומה העליונה של הדיור המוגן היוקרתי ה"בריסטול פלייס", עד שיום אחד היא נאלצת בעל כורחה לחלוק את חדרה עם מרילין, שותפתה החדשה והעליזה (ציפי שביט). היא מרגישה שהיא מוכרחה להבריח את המטרד החדש בכל דרך וכל האמצעים כשרים. מרילין מצדה לא מאבדת את העשתונות ואפילו מוצאת בכך אתגר. וכך מפגש בלתי מזיק לכאורה בין השתיים מתגלגל במהירות למשחק מסוכן, החושף סודות כמוסים של כל אחת מהן.
  תאריכים: 5-6 בספטמבר 2022
  מקום: תיאטרון חיפה (פבזנר 50, שכונת הדר, חיפה)
  מחיר: 96 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - במנהרהתיאטרון גשר - במנהרה
  מהי המציאות הישראלית אם לא מנהרה תת-קרקעית ממולכדת עם פתחים חסומים שבה תקועים הישראלים והפלסטינים אלה לצד אלה? הכל יכול להתפוצץ בכל רגע ואין דרך מילוט. האופציה היחידה להסתדר, או שלא. הסאטירה הפוליטית-חברתית שכתב רועי חן על פי תסריט מאת דניס טנוביץ' וביים עירד רובינשטיין מצחיקה עד דמעות ומרגשת עד דמעות. זאת עוד הזדמנות לדבר, לדון, לחשוב ולצחוק על מה שכואב לכולנו בין הירדן לים...
  תאריכים: 24 באוקטובר - 7 בנובמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - הדיבוקתיאטרון גשר - הדיבוק
  הבמאי יבגני אריה והמחזאי רועי חן חוזרים לקלאסיקה של התיאטרון היהודי/העברי ומצליחים להפוך את הדיבוק החדש ליצירת מופת המשתווה לדיבוק האגדי של "הבימה". רק שלפי מבקר התיאטרון של "הארץ", הדיבוק לא אוחז בגיבורה הראשית, לאה, שמתנגדת בכל כוחה לניסיון להשיא אותה לבנו של חברו של אביה, אלא היא אוחזת בו: "דבקותה בנאמנותה ל(אהובה) המת משמשת אותה במאבקה בחברה הכופה אותה להינשא נגד רצונה..."
  תאריכים: 31 באוקטובר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר — יאקיש ופופצ'התיאטרון גשר — יאקיש ופופצ'ה
  יאקיש ופופצ'ה הם שני יצורים מכוערים למשעי. הם לא היו יכולים למצוא בן זוג מלבד זה את זו. הם משודכים האחד לשנייה, אבל אפעס, הם אינם מצליחים להזדווג. משפחותיהם לוקחות חלק פעיל ביותר בניסיון למצוא פתרון לבעיה. וכך מתחיל המסע המטורף שמטרתו להביא לכך שה"בלי-יכולת" יוכל סוף סוף להזדווג עם ה"בלי צורה".

  תאריכים: 21 בנובמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - רווקים ורווקותתיאטרון גשר - רווקים ורווקות
  המחזה שנכתב ע"י חנוך לוין המנוח נוגע בדילמות העכשוויות (ואולי בעצם הנצחיות) - המצחיקות והמייאשות בו זמנית - של בני 30 פלוס: כיצד לא להישאר בודדים אך גם לא לוותר על החיפוש המתמיד אחר הטוב יותר. בסוף, אף אחד במחזה הזה לא משיג את מבוקשו וגם אף חתונה אינה יוצאת לפועל, למרות התכנונים, התככים והאינטריגות. משתתפים: עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן, רות רסיוק, יריב דהן.
  תאריכים: 28 בנובמבר 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה
  כתובת: שדרות ירושלים 7-9, יפו
  מחיר: 126 ₪
   


לייבסיטי - בניית אתרים