דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים להצגות ומופעים לילדים
כרטיסים להצגות ומופעים לילדים באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים", מסודרים לפי סדר כרונולוגי...
 
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"
 
 •  
  יציאת מצרים - פסח 2022יציאת מצרים - פסח 2022 - קופת בראבו
  יובל המבולבל ילד שובב ומבולבל נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את שלל הדמויות מתוך סיפור האגדה: בת פרעה, רעמסס, משה ואהרון. יובל מצטרף למשה ובני ישראל במאבק על החירות ויציאה ממצרים וכך מבין יובל את המשמעות של חירות אמיתית. הצגה חובה לכל ילד! מחזמר מצחיק ומרגש לכל המשפחה, המספר את סיפור יציאת מצרים כפי שלא סופר מעולם מנקודת מבטו של ילד תמים. בהשתתפות יובל המבולבל וכוכבי הישרדות 2021.

  תאריכים: 25 באפריל - 14 במאי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 89 - 125 ₪
   

 •  
  המחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאיהמחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאי
  מגילת אסתר - המחזמר המרהיב לפורים חוזר בגירסה חדשה עם שירים חדשים, תפאורה חדשה, בגדים צבעוניים והרבה הומור וכיף. המחזמר "מגילת אסתר" הינו מחזמר לכל המשפחה המבוסס על סיפור הגבורה הקלאסי של אסתר המלכה, שהצילה את עמה מהגזירה הנוראה של המן הרשע, בעזרת מרדכי היהודי והמלך אחשוורוש בכבודו ובעצמו - כפי שהוא סופר במגילת אסתר. עיבוד מקורי מצחיק ומרגש ונאמן למקורות.
  בכיכובם של: רינת גבאי, אודי ואביעד, גיא פרידמן.

  תאריכים: 25 באפריל - 15 במאי 2022
  מקום: כפר סבא, רחובות, אור עקיבא
  מחיר: 75 - 89 ₪
   

 •  
  מוסיפור לילדים ולכל המשפחה - קצב משגעמוסיפור לילדים ולכל המשפחה - קצב משגע
  מופע חינוכי ומרחיב אופקים המוגש לילדים בגובה העיניים. המופע שזור בהומור ויוצר אינטראקציה מושלמת בין הנגנים לקהל, המקרבת את הצופים הצעירים לסגנונות המוסיקה השונים: מוסיקה קלאסית, מוסיקה יפנית קצבית לתופים וכלי הקשה, מוסיקה אתנית, מוסיקה לטינית, מוסיקה עכשווית פופולארית בינלאומית וישראלית ומוסיקת דאנס, לצד שירים ישראלים אהובים מכל הזמנים. 
  תאריכים: 26 באפריל 2022
  מקום: בית העם - היכל התרבות רחובות - אולם קטן
  כתובת: יעקב טוכמן 48, רחובות
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים - ליעלי יש חווההצגת ילדים - ליעלי יש חווה
  הצגה מקורית לגיל הרך שנכתבה בהשראת השיר 'לדוד משה הייתה חווה'. ההצגה נוגעת במצבים וסיטואציות מחיי היום-יום של הילדים: חברות, עצמאות, הקשבה, תסכול ואי הסכמה. יעלי משחקת בפינת הקוביות שבגן הילדים, ובתוך ארגז המשחקים היא מוצאת ערימת בובות של חיות. יעלי בונה לחיות חווה משלהם. אך פתאום... הבובות מתעוררות לחיים ואז לפרה לאה עולות מחשבות שונות, פנחס התרנגול לא רוצה לאכול, לרוחל'ה הכבשה יש תלונות, שירלי הסוסה מתביישת לדהור וזריזי הכלב... רגע, לאן הוא נעלם?...
  תאריכים: 30 באפריל 2022
  מקום: תיאטרון צוותא - צוותא 2 (אבן גבירול 30, תל אביב)
  מחיר: 36 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגה מעשה בחמישה בלוניםכרטיס להצגה מעשה בחמישה בלונים - גרו קופונים
  הסיפור שכל ילד חייב להכיר: כרטיס להצגה ''מעשה בחמישה בלונים'' על פי ספרה של מרים רות. מה סופו של כל בלון? נגלה זאת יחד, עם רותי, אורי, רון, סיגלית ואלון, בהצגה חדשה שכולה חגיגה, עם שירים אהובים וסוחפים על בלונים וצבעים.
  תאריכים: 30 באפריל - 14 במאי 2022
  מקום: ראשון לציון 30/4 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות), גני תקווה 7/5 (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום), צומת הירקון 11/5 (היכל התרבות דרום השרון), הרצליה 14/5 (היכל אמנויות הבמה)
  מחיר: 47 - 48 ₪
   

 •  
  מעשה בחמישה בלונים 2021מעשה בחמישה בלונים 2021 - קופת בראבו
  הצגת השנה! בהפקה חדשנית ומרהיבה! על פי הספר הנפלא והאהוב של כל הזמנים, של מרים רות. אז, מה סופו של כל בלון? נגלה זאת יחד, עם רותי, אורי, רון, סיגלית ואלון. בהצגה החדשה, שכולה חגיגה, עם שירים אהובים וסוחפים על בלונים וצבעים, וחוויית תיאטרון בלתי נשכחת!
  תאריכים: 30 באפריל - 14 במאי 2022
  מקום: ראשון לציון 30/4 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות), גני תקווה 7/5 (מרכז הבמה - אולם אודיטוריום), צומת הירקון 11/5 (היכל התרבות דרום השרון), הרצליה 14/5 (היכל אמנויות הבמה)
  מחיר: 53 - 85 ₪
   

 • מחזמר לילדים: יציאת מצרים בכיכובו של יובל המבולבלמחזמר לילדים: יציאת מצרים בכיכובו של יובל המבולבל - גרו קופונים
  מחזמר ילדים מזווית אחרת ומרתקת: סיפור יציאת מצרים מנקודת מבטו של יובל המבולבל. הצגה לכל המשפחה בה יובל המבולבל, ילד שובב, נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את שלל הדמויות מתוך סיפור האגדה: בת פרעה, רעמסס, משה ואהרון. יובל מצטרף למשה ובני ישראל במאבק על החירות ויציאה ממצרים וכך מבין יובל את המשמעות האמיתית של חירות. בהשתתפות: יובל המבולבל, רותם יהודה וכוכבי הישרדות - אודליה סויסה, גדי פניבילוב ויהונתן בשן.
  תאריכים: 30 באפריל - 15 במאי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 99 - 276 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים - דו רה מוווהצגת ילדים - דו רה מווו
  בבוקר אביבי מתכנסות הפרות כדי לחגוג עם פרה'לה את מסיבת הפרת-מצווה שלה. כולן מתכוננות לגעות יחד את "המנון המו" המסורתי, אבל אבוי! פרה'לה הצעירה לא גועה עם כולן פה אחד, אלא מזמרת מו משלה, שונה ומיוחד. איך יגיבו אחיותיה הפרות - פרדיגמה, פרנויה, פרפרצית ופרפרזה - על המו המתפרץ והמסתלסל? ולאן הוא יוביל אותה בסופו של דבר? מחזמר המספר על הרצון להשתייך לעדר, ויחד עם זאת לשמור על המו הפרטי שלנו. 
  תאריכים: 30 באפריל - 21 במאי 2022
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪
   

 •  
  הקוסם מארץ עוץ: כרטיסים למחזמר עם מיכל אמדורסקי ברחבי הארץהקוסם מארץ עוץ: כרטיסים למחזמר עם מיכל אמדורסקי - גרו קופונים
  עיבוד מוזיקלי לספרו של פרנק באום אודות דורותי וטוטו הכלב האהוב שלה, במסע לארץ עוץ, שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל, איש הפח, האריה, הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ. המחזמר מלווה בשירים רבים, ביניהם ''אי שם מעבר לקשת''. בהשתתפות: מיכל אמדורסקי, אוריה רון, עזריאל אשרוב, שלומי נתיב, שיראל חכשורי-אשרוב, זוהר כץ, חלי חזן.

  תאריכים: 30 באפריל - 24 במאי 2022
  מקום: מודיעין 30/4 (היכל התרבות), תל אביב 24/5 (בית פרנקפורט - אודיטוריום)
  מחיר: 47 - 48 ₪
   

 •  
  מחזמר לילדים - הקוסם מארץ עוץמחזמר לילדים - הקוסם מארץ עוץ - קופת בראבו
  מחזמר מרהיב לכל המשפחה! שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל חסר השכל, איש הפח שמחפש לב, האריה חסר האומץ, הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ. המחזמר מלווה בשירים רבים, שהמפורסם בהם הוא "אי שם מעבר לקשת"... מיכל אמדורסקי בתפקיד דורותי!... עוד משתתפים: אוריה רון, עזריאל אשרוב, שלומי נתיב, שיראל חכשורי-אשרוב, זוהר כץ, חלי חזן.
  תאריכים: 30 באפריל - 24 במאי 2022
  מקום: מודיעין 30/4 (היכל התרבות), תל אביב 24/5 (בית פרנקפורט - אודיטוריום)
  כתובת: עמק דותן 49, מודיעין || קיציס 23, שכונת הדר יוסף, תל אביב

  מחיר: 78 - 85 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - בנציהתיאטרון שלנו - בנצי
  סיפורו של פיל שנולד צבעוני והיה שונה מכל חבריו האפורים הרגילים... כולם צחקו איתו וממנו והוא הצטער על היותו שונה... יום אחד כשהתפלש בבוץ ובעפר - הפך להיות אפור כמו כל הפילים האחרים ושמח על כך עד מאוד! ואז גילה שכל חבריו הפילים עצובים ומודאגים מהעדרו של "בנצי", חברם המיוחד. לבסוף גילה כי עצם היותו שונה הופך אותו להיות מיוחד!
  תאריכים: 30 באפריל - 19 ביולי 2022
  מקום: גבעתיים 30/4 (תיאטרון גבעתיים - אולם גדול), נתניה 19/7 (אודיטוריום קרית השרון ע"ש ספי ריבלין)
  כתובת: דוד רמז 40, גבעתיים || טום לנטוס 31, נתניה
  מחיר: 55 - 81 ₪
   

 •  
  כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!
  כובע הקסמים הוא שיר של המשוררת הישראלית לאה גולדברג. מילותיו הראשונות של השיר הן: "כל הימים, כל הימים חולמת אני על כובע קסמים. כובע קטן, מקושט נוצה, העושה כל מה שאני רוצה.".. תיאטרון הילדים הישראלי מנגיש את השיר הקסום הזה לעיבוד בימתי קטן ואינטימי ואיכותי לגיל הצעיר. הילדים ייחשפו לשירים נוספים של לאה גולדברג, ההורים יזכרו שגם הם היו ילדים פעם.
  תאריכים: 30 באפריל - 30 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון הפארק - פארק הירקון
  כתובת: שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  תיאטרון הילדים הישראלי - דובי לא לאתיאטרון הילדים הישראלי - דובי לא לא - קופת בראבו
  גירסה בימתית חדשה, עדכנית ומושלמת לקטנטנים. דובי לא לא האהוב עולה לבמה, ובדרכו המתוקה להפליא, עוזר לקהל הקטנטנים להתגבר על ההתנגדויות והפחדים שלהם ובעזרת הפיה הקסומה הוא מגלה את מילת הקסם "כן".
  עיבוד תיאטרלי ומוסיקאלי לפעוטות, בהנגשה רגישה במיוחד להורים וילדים.

  תאריכים: 30 באפריל - 30 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון 30/4 (אולם מופ"ת), קיבוץ כברי 14/5 (אולם מופעים מטה אשר), נס ציונה 30/6 (משכן הפיס), תל אביב 23/7 (תיאטרון הפארק - פארק הירקון), תל אביב 30/7 (בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף)
  מחיר: 59 - 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון נדנדה - כספיוןתיאטרון נדנדה - כספיון
  כספיון, שמוכר בזכות ספריו הקלאסיים של פאול קור, מקבל חיים חדשים בתיאטרון נדנדה, שמציג לראשונה בישראל הצגה באורך מלא שכל כולה מבוססת על טכניקת התיאטרון השחור. הטכניקה היפהפייה הזאת, שניתן לראות על במות אירופה היא תיאטרון "הפוך". במקום שהבמה תואר באור זרקורים, היא דווקא חשוכה לחלוטין. כל שהקהל רואה הוא דמויות זוהרות ומסתוריות המופיעות עליה. הכירו העולם הקסום, הפלאי של מעמקי הים... 
  תאריכים: 30 באפריל - 16 באוגוסט 2022
  מקום: באר שבע, חולון, הרצליה, רחובות, בית שמש, נתיבות, קרית גת, בית שאן, קרית מוצקין, כפר בלום
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  שמוליקיפוד - אופרת רוק לילדיםשמוליקיפוד - אופרת רוק לילדים
  הקלאסיקה הישראלית לילדים בהפקה של תיאטרון הילדים הישראלי משתלבת בידי האמנית אילון נופר (אחת ממייסדות מיומנה) עם מוזיקה ומקצבים מקפיצים ועם מקצוענות ודיוק של שחקנים, רקדנים, מוזיקאים ואקרובטים. כמו בספרם של ט. כרמי ושושנה היימן, מתרחש על הבמה המפגש המפתיע והפלאי בין הילד גדי לבין הקיפוד שהקסים דורות של ילדים. הדואט בין שמוליקיפוד וגדי, ששניהם הרגישו מעט בודדים לפני שמצאו זה את זה, מקבל חיזוק מדמויות נוספות מעולמו הפנימי של הילד, שמוסיפות ליצירה הבימתית הזאת גוון מקורי.. 
  תאריכים: 30 באפריל - 27 באוגוסט 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 - 81 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - חלומות של חתוליםהתיאטרון שלנו - חלומות של חתולים
  גם לחתולים, כמו לבני האדם יש אופי, רגשות וחלומות ואף הם כמהים לחברות ואהבה... בהצגה מתמודדים החתולים עם קונפליקטים מחיי היום-יום ומגיעים למסקנה כי למרות היותם שונים זה מזה הם שווים! וכי ע"י סובלנות וכבוד הדדי הם יזכו בחברות אמת. בהשתתפות צוות שחקנים תוסס וצעיר: רוקד, שר ומשחק.
  תאריכים: 2-28 במאי 2022
  מקום: ראשון לציון 2/5 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות), תל אביב 10/5 (בית פרנקפורט - אודיטוריום), נתניה 17/5 (אודיטוריום קרית השרון ע"ש ספי ריבלין),  תל אביב 28/5 (בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף)
  מחיר: 58 - 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מסיבה בגינהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מסיבה בגינה
  הצגה מוזיקלית וצבעונית על חברות ואהבה לטבע עם שירי הילדים הנפלאים של לאה נאור. נטע ודן דן מטפחים את הגינה הקהילתית. הם מאוד מתרגשים מהירקות שהחלו לגדול ומתכננים חגיגה גדולה לכל השכנים. בוקר אחד, הם נדהמים לגלות ש"מישהו" הרס את הגינה שלהם. נטע בטוחה שאמיר, ילד מהשכונה שנוהג לצחוק על הגינה, הוא זה שהרס אותה. שקדי, אחותו הקטנה של אמיר, מצליחה לשכנע את דן דן שאמיר הוא לא זה שהרס את הגינה, ויחד הם פוצחים בחקירה שמטרתה למצוא את האשם האמיתי...
  תאריכים: 7 במאי 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם רקאנטי (שדרות שאול המלך 27, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - אלאדין ומנורת הקסמיםתיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - אלאדין ומנורת הקסמים
  אלאדין הוא ילד עני ומלא קסם, שנופל למלכודת העושר שמטמין לו ג‘אפר הרשע בתוך מערת הזהב. במערה פוגש אלאדין שדון חביב הכלוא בתוך מנורת קסמים, שמבטיח להגשים לו שלוש משאלות. באחת, מבקש אלאדין להפוך לנסיך כדי שיוכל להגשים את אהבתו לנסיכה יסמין. אך הכול מסתבך כאשר המנורה מתגלגלת לידיו של ג‘אפר שמנסה לשלח את אלאדין אל מצולות הים. סיפור הרפתקאות מסעיר, שבמהלכו מגלה אלאדין את אומץ ליבו ומבין שלהיות עשיר זה לא בהכרח להיות מאושר. 
  תאריכים: 7 במאי 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם אסיא (שדרות שאול המלך 27, תל אביב) 
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגה ספר הגונגל - יחד לעולםכרטיס להצגה ספר הג'ונגל - יחד לעולם - גרו קופונים
  בואו לפגוש את מוגלי שהפך למלך הג'ונגל, ויחד עם חברתו הטובה באנה משתעשע עם פילים וזאבים, מלמד את הקופים איך להדליק אש, נהנה עם חבריו הטובים באלו הדוב ובגירה הפנתר, והכי חשוב, מכניע את שירחאן הנמר ושולח אותו לספארי. מוגלי מצליח ללמד את בני האדם וחיות הג'ונגל לחיות בידידות ובאהבה גדולה, יחד לעולם. משתתפים: צחי נוי/שאול עזרא, דודי בן סימון, עידו שנצור, רעות פרחי, הילה קסטלר ועוד.
  תאריכים: 7-28 במאי 2022
  מקום: קרית מוצקין 7/5 (היכל התיאטרון), חולון 21/5 (מרכז שטיינברג), תל אביב 28/5 (אודיטוריום רוזין)
  מחיר: 47 - 48 ₪
   

 •  
  הפיל שרצה להיות הכיהפיל שרצה להיות הכי
  זהו סיפור על פיל עצוב שלא רצה להיות אפור ומשעמם. הוא רצה להיות צבעוני ומיוחד. הוא עוזב את חבריו ויוצא להגשים את החלום. בתחילת מסעו הוא פוגש ציפור רבת צבעים ויופי שעוזרת לו לאסוף את הצבעים. את האדום תורמת החיפושית, מר דשא נותן ירוק והפרחים נותנים עוד שלל צבעים. עכשיו הוא פיל מאושר צבעוני ומיוחד. אבל השמחה קצרה, הוא מרגיש מוזר.. חבריו צוחקים עליו, הם חושבים שהוא ליצן קרקס. רק אז הוא מבין כי לא הצבע חשוב ובעצם "מה רע בצבע האפור? זהו צבעם של הפילים, להם הוא בדיוק מתאים".
  תאריכים: 7 במאי - 14 ביוני 2022
  מקום: ירושלים, הרצליה, גבעתיים, מודיעין, נס ציונה, יבנה
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  כוכבת הילדים מיקי בהצגה הבית של יעלכוכבת הילדים מיקי בהצגה "הבית של יעל" - גרו קופונים
  מלכת הילדים מיקי בעיבוד חדשני לספר הילדים הקלאסי (הבית של יעל), עם מסרים שכל ילד וילדה ירצו לקחת. מיקי תגלם את יעל ותצא למסע מרגש ומצחיק שמפתח את הדמיון.

  תאריכים: 7 במאי - 30 ביולי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 69 ₪
   

 •  
  מיקי - הבית של יעלמיקי - הבית של יעל - קופת בראבו
  "הבית של יעל" בכיכובה של מיקי מלכת הילדים, בעיבוד חדשני לספר הילדים הקלאסי, ובמסרים שכל ילד וילדה ירצו לקחת. מיקי תגלם את יעל - ותצא למסע מרגש ומצחיק שמפתח את הדמיון.

  תאריכים: 7 במאי - 2 באוגוסט 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 81 - 87 ₪
   

 •  
  ספר הגונגל יחד לעולםספר הג'ונגל יחד לעולם - קופת בראבו
  סיפור ההמשך של הספר של רודיירד קיפלינג שכבש את העולם ועובד לאינספור סרטים, סרטים מצוירים והצגות ומחזות זמר. מוגלי חי כעת בכפר עם חברתו באנה. הוא אמנם קרוב לג'ונגל, אבל לפעמים נדמה לו שהוא בכל זאת רחוק, רחוק מדי. הוא מתגעגע לחיי הטבע ולחבריו בעלי החיים. אז יום אחד הוא חוזר. לצד המפגשים המשמחים עם חבריו באלו הדב ובאגירה הפנתר, מצפה לו גם מפגש עם אויב ותיק: הנמר שירקאן.. מחזמר עם צחי נוי ועוד.
  תאריכים: 7 במאי - 6 באוגוסט 2022
  מקום: קרית מוצקין 7/5 (היכל התיאטרון), חולון 21/5 (מרכז שטיינברג), תל אביב 28/5 (אודיטוריום רוזין), ראשון לציון 6/8 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות)
  מחיר: 78 - 85 ₪
   

 •  
  תיאטרון הפארק - שעת סיפור - איה פלוטותיאטרון הפארק - שעת סיפור - איה פלוטו
  פלוטו, כלבלב שובב מקיבוץ מגידו, מחליט בוקר אחד לברוח ולחפש הרפתקאות. הוא פוגש בפרה, בסוס, בפרפר, בצפרדע ובפרח הנרקיס ולבסוף מוצא שוב את גדי חברו הטוב. יחד הם חוזרים לקיבוץ, ופלוטו מגלה שזה כיף לצאת ולטייל אך בסופו של דבר אין כמו בבית!

  תאריכים: 7 במאי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הפארק - פארק הירקון
  כתובת: שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  תירס חם בים בם בם - איילון נופר - מיוצרי מיומנהתירס חם בים בם בם - איילון נופר - מיוצרי מיומנה
  לראשונה בישראל! תירס חם- בים בם בם מיוצרי מיומנה - איילון נופר! קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ! ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואזיות תנועתית... כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה (אדרבא, לילה אחד באפריל, מיומנה וקרן פלס ועוד..)
  תאריכים: 7 במאי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: תל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן, גבעתיים, רחובות
  מחיר: 75 - 85 ₪
   

 •   
  הבלט הישראלי - אלאדיןהבלט הישראלי - אלאדין
  המעשיה המפורסמת מתוך "סיפורי אלף לילה ולילה" עולה על הבמה בהפקה מחודשת, במוסיקה סוחפת ובתלבושות מרהיבות. רקדני הבלט הישראלי, מגשימים את חלומם של הילדים, במסע דמיוני, אל עולמו הקסום של גיבור אגדת הילדים הידועה אלאדין. נער הרחוב העני שהופך לנסיך הודות למנורת קסמים מיוחדת במינה ולג'יני המדהים שחי בתוכה.
  חוויה מחולית אתנית, באווירה מזרח תיכונית במסעם של הילדים אל עולם האגדות...
  תאריכים: 7 במאי - 13 בספטמבר 2022
  מקום: נס ציונה 7/5 (היכל התרבות), נתניה 9/5 (היכל התרבות העירוני - האודיטוריום), ראשון לציון 13/9 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות)
  מחיר: 68 - 95 ₪
   

 •  
  מיכל הקטנה - היפה והחיה: כרטיס להצגהמיכל הקטנה - היפה והחיה: כרטיס להצגה - גרו קופונים
  הצגה מוזיקלית קסומה לילדים ולכל המשפחה, עפ"י סיפור הילדים האהוב והקלאסי. נסיך יפה תואר ומפונק הופך בכישוף לחיה. כדי לשבור את הכישוף, הוא חייב ללמוד לאהוב. כמה שנים מאוחר יותר בעיירה קטנה לא רחוק משם, בל, צעירה יפה (מיכל הקטנה) יוצאת לחפש את אביה הנעדר ומגיעה לשחרר אותו מהטירה, היכן שהנסיך-חיה מחזיק בו כשבוי. לאחר שבל מתנדבת להחליף את אביה, היא מתחילה לגלות כי החיה המפלצתית מסוגלת להיות נדיבה, מצחיקה ומלאת חמלה. בל עוזרת לו להיות אדם טוב יותר...
  תאריכים: 8 במאי - 2 ביולי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - דירה להשכירהתיאטרון שלנו - דירה להשכיר
  מי לא קרא לילדיו את סיפורה המופתי של לאה גולדברג "דירה להשכיר"? קלאסיקה ישראלית אולטימטיבית, המדברת על ערכים של חברות, נאמנות, סובלנות ואהבה לזולת. בעיבודו של "התיאטרון שלנו" הפך הסיפור להצגה מרהיבה, מושקעת, מלאת עניין ועשויה מתוך אהבה גדולה לילדים. מדובר בהצגה מוזיקלית, שהמילים של לאה גולדברג עובדו בה לפזמונים מקוריים בידי רונן גולדפרב ואת המוזיקה הלחינה, כתמיד, ליאת פרלוב.

  תאריכים: 8 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, כפר סבא, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 55 - 81 ₪
   

 •  
  מיכל הקטנה - היפה והחיהמיכל הקטנה - היפה והחיה - קופת בראבו
  תיאטרון תל אביב לילדים מציג: סיפור הילדים האהוב והקסום מגיע לבמה בתור הצגה מוזיקלית בכיכובה של כוכבת הילדים מיכל ויצמן (מיכל הקטנה). מיכל מגלמת את בל, בת הסוחר שיוצאת לחפש את אביה הנעדר ומגלה שהוא מוחזק כבן ערובה בארמונה של מפלצת מכוערת ומפחידה. היא מתנדבת להחליף את אביה ולאט לאט מגלה שמאחורי החזות הנוראית והתנהגותו העוקצנית של בעל הארמון מסתתרת נפש פגועה ועדינה. גם בעל הבית מתחיל להשתנות לאט-לאט בהשפעת קסמה ומרצה של בל, ואת הסוף כולנו יודעים... 
  תאריכים: 8 במאי - 20 ביולי 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 75 - 85 ₪
   

 •  
  קונצרט אביב לילדים ולכל המשפחהקונצרט אביב לילדים ולכל המשפחה
  שירים ומקצבים מן העולם. משתתפים: המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה ; דניאל פיגר - כינור ; סתיו לוי - כינור ; מקהלת הילדים של הקונסרבטוריון העירוני ונגני התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון.
  בתוכנית: ◄מתי כספי: שיר היונה ◄מקהלה ונקשנים: שיר אפריקני ◄ביזה שדרין: פרקים 9,10,13,8 ◄ויולדי: קונצ'רטו לשני כינורות לה מינור- 522 ◄רוזאורו: קונצ'רטו למרימבה פרק 1 ◄ויולדי : קונצ'רטו לאבוב בלה מינור.

  תאריכים: 9 במאי 2022
  מקום: מוזיאון אגם (מיש"ר 1, ראשון לציון)
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  אין כמו בתיאטרון: כרטיסים להצגת הילדים 'הקוסם'אין כמו בתיאטרון: כרטיסים להצגת הילדים 'הקוסם' - גרו קופונים
  מחזה מאת אורי פסטר עם השירים של ירון כפכפי, המבוסס על ספרו של ל. פרנק באום. דורותי וטוטו, הדחליל הטיפש, איש הפח חסר-הלב, האריה הפחדן וכמובן, סם הקוסם, מחכים לכם עם כל הלהיטים הגדולים.
  בהשתתפות: אדם, זוהר קבלר, רועי ניב, רועי רם, גיא מאור, יוסף קדוש, יובל בוצ'ן.


  תאריכים: 9 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון, חולון, הרצליה, אשקלון, בית שמש, קדימה, קיבוץ יפעת
  מחיר: 59 ₪
   

 •  
  הקוסם - המחזמר המקוריהקוסם - המחזמר המקורי - קופת בראבו
  דור חדש של ילדים יוצא בשביל האבנים הצהובות להרפתקאות בארץ עוץ! דורותי וטוטו, הדחליל הטיפש, איש הפח חסר-הלב, האריה הפחדן וכמובן, סם הקוסם, מחכים לכם עם כל הלהיטים הגדולים. מחזה מאת אורי פסטר עם השירים של ירון כפכפי. מבוסס על הקוסם מארץ עוץ מאת ל. פרנק באום.
  בהשתתפות: אדם, זוהר קבלר, רועי ניב, רועי רם, גיא מאור, יוסף קדוש, יובל בוצ'ן.


  תאריכים: 9 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון, חולון, הרצליה, אשקלון, בית שמש, קדימה, קיבוץ יפעת
  מחיר: 79 ₪
   

 •  
  קרנבל החיות - מני ממטרהקרנבל החיות - מני ממטרה
  כוכב הילדים "מני ממטרה" בשיתוף פעולה בלעדי וייחודי עם הסינפונייטה הישראלית באר-שבע, יבצע עם התזמורת את שיריו הידועים וימחיז את היצירה הקלאסית "קרנבל החיות" מאת המלחין קאמי סן- סנס. קונצרט תיאטרלי מלא הומור, צבע, תנועה, מוסיקה נפלאה ותסריט מקורי.

  תאריכים: 10 במאי 2022
  מקום: משכן אמנויות הבמה - אולם גדול
  כתובת: שדרות יצחק רגר 41, באר שבע
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - עמי ותמי בבית הממתקיםהתיאטרון שלנו - עמי ותמי בבית הממתקים
  האגדה המקורית של האחים גרים על הנזל וגרטל היא אחד הסיפורים המפחידים והאפלים בהיסטוריה של הספרות: יש בה רעב, אכזריות הורית ורצח מזוויע. אבל היא קנתה לה מקום של כבוד בין סיפורי הילדים ותורגמה לעברית כסיפורם של עמי ותמי. בהצגה של "התיאטרון שלנו" לא תראו אכזריות ולא סביר גם שתיבהלו. בהצגה שלנו - המכשפה היא דווקא דמות סימפטית וכריזמתית. למעשה, הצופים הצעירים יראו את כל הסיפור מנקודת המבט שלה.
  תאריכים: 10 במאי 2022
  מקום: בית פרנקפורט - אודיטוריום
  כתובת: קיציס 23, הדר יוסף, תל אביב 
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  מגש הקצב - אלתרמן לקטנים וגדוליםמגש הקצב - אלתרמן לקטנים וגדולים
  מופע מוזיקלי מצחיק ומרגש לקטנים ולגדולים המבוסס על טקסטים של המשורר נתן אלתרמן! המופע עלה בבכורה בפסטיבל הפסנתר האחרון ומאז רץ בהצלחה על מול ילדים ומבוגרים ברחבי הארץ. נדב הולנדר: שירה, פסנתר, גיטרה, ניהול מוזיקלי ואמנותי ; ענת מושקובסקי: שירה, פסנתר וקלרינט ; רוני וגנר: שירה וכלי הקשה ; יובל מנדלסון: הקראה. 

  תאריכים: 10 במאי 2022
  מקום: המשכן למוסיקה ואמנויות רעננה
  כתובת: הפלמ"ח 2, רעננה
  מחיר: 45 ₪
   

 •  
  קוגומלו משימה מהמאסטר - כרטיס להופעהקוגומלו משימה מהמאסטר - כרטיס להופעה - גרו קופונים
  קוגומלו כובש בסערה את הבמות ויוצא בהצגה ססגונית, צבעונית, מצחיקה ומרגשת, בליווי קפואריסטים מקצועיים ובשילוב תרגילי אקרובטיקה וקפוארה מרהיבים. קוגומלו, מאסטר הקפוארה של ישראל, מקבל משימה ממאסטר הקפוארה העולמי, להרים מופע שכמוהו עדיין לא נראה. קוגומלו מנסה ככל יכולתו לעמוד במשימה שקיבל אך נתקל בהפתעות בדרך. האם יצליח קוגומלו למרות הקשיים? האם מישהו ייחלץ לעזרתו? בואו לגלות מה קרה...
  תאריכים: 10 במאי - 8 ביוני 2022
  מקום: באר שבע, נתניה, אשקלון, יבנה, עפולה, גני תקווה, נשר, אופקים, קרית מוצקין, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 69 ₪
   

 •  
  קוגומלו - משימה מהמאסטרקוגומלו - משימה מהמאסטר - קופת בראבו
  קוגומלו, מאסטר הקפוארה של ישראל, מקבל משימה ממאסטר הקפוארה העולמי, להרים מופע שכמוהו עדיין לא נראה. קוגומלו מנסה בכל יכולתו לעמוד במשימה שקיבל, אך נתקל בהפתעות בדרך. האם יצליח קוגומלו למרות הקשיים? האם מישהו נחלץ לעזרתו? בואו לגלות מה קרה ואולי גם אתם תזכו לפגוש את המאסטר.
  הצגה ערכית, חינוכית, ולצד זאת הומוריסטית ומצחיקה עד דמעות.

  תאריכים: 10 במאי - 8 ביוני 2022
  מקום: באר שבע, אשקלון, יבנה, עפולה, גני תקווה, נשר, אופקים, קרית מוצקין, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון הפארק - שמוליקיפודתיאטרון הפארק - שמוליקיפוד
  גדי חולה מאוד ואינו יכול לצאת מהמיטה. הוא מרגיש בודד ורוצה שיהיה לו חבר טוב. לפתע מגיע לחלונו שמוליקיפוד שמחפש באותה העת בדיוק חבר טוב לבלות איתו. השניים נעשים חברים טובים-טובים, מתגברים ביחד על השוני ביניהם ומוכיחים לעצמם שחברות יכולה להתקיים ללא תנאים.

  תאריכים: 14 במאי 2022
  מקום: תיאטרון הפארק - פארק הירקון
  כתובת: שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  תיאטרון הילדים הישראלי - שעת סיפור - כובע קסמיםתיאטרון הילדים הישראלי - שעת סיפור - כובע קסמים
  כובע הקסמים הוא שיר של המשוררת הישראלית לאה גולדברג. מילותיו הראשונות של השיר הן: "כל הימים, כל הימים חולמת אני על כובע קסמים. כובע קטן, מקושט נוצה, העושה כל מה שאני רוצה.". תיאטרון הילדים הישראלי מנגיש את השיר הקסום הזה לעיבוד בימתי קטן ואינטימי ואיכותי לגיל הצעיר. הילדים ייחשפו לשירים נוספים של לאה גולדברג, ההורים יזכרו שגם הם היו ילדים פעם.
  תאריכים: 14-21 במאי 2022
  מקום: ראשל"צ 14/5 (אולם מופ"ת)תל אביב 21/5 (בית ציוני אמריקה - אולם מרתה)
  כתובת: רוטשילד 60, ראשון לציון || פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  ונטו - Vento - מופע פורץ דרך לכל המשפחהונטו - Vento - מופע פורץ דרך לכל המשפחה
  ונטו הוא לא רק מופע, אלא אירוע אינטראקטיבי ויזואלי מרהיב המתאים לכל המשפחה.  בשעה שכדור הארץ מאוים ע"י ההתחממות הגלובלית, צריכה מוגברת ופסולת העומדים לכלותו, מגיע ונטו, האיש הנכון בזמן הנכון. בניסיונו להציל את כדור הארץ מפגעי הטבע והאדם עצמו, חוצה ונטו ימים ויבשות, צולל למעמקים ואף ממריא לחלל. ונטו סוחף עימו את הקהל למסע קסום - בסיוע עשרות מאווררים ומפוחים ומאות יריעות ושקיות פלסטיק...
  תאריכים: 14 במאי - 23 ביוני 2022
  מקום: חיפה, נהריה, קיבוץ גן שמואל, קיבוץ עין השופט
  מחיר: 111 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים - סבא אליעזר והגזרהצגת ילדים - סבא אליעזר והגזר
  ההצגה "סבא אליעזר והגזר" היא שילוב של סיפור הדחליל ושיר הגזר. בהצגה נפגוש את סבא אליעזר שכל דאגתו היא לטפח את הגזר אשר אותו זרע בפינת הגינה. בנוסף נפגוש את סבתא אלישבע המטפלת במסירות בגינת הירק ובילדים עוז ואביגיל ובדחליל אשר עושה את עבודתו נאמנה. ההצגה משופעת בשירים נפלאים כגון: "גינה לי, גינה לי", "מלפפון צמח בגן", "מעשה בגזר"... השחקנים המשתתפים בהצגה: השחקן אדם, ציפי מור ועוד שחקנים. 
  תאריכים: 14 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: רמת גן 14/5 (תיאטרון היהלום)נס ציונה 21/5 (היכל התרבות), כפר סבא 9/7 (היכל התרבות - בית יד לבנים) 
  מחיר: 71 - 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גליתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - גלי
  המחזמר "גלי" משלב את שיריו האהובים והקלאסיים של אהוד מנור ומתמודד עם סוגיה בוערת עבור רבים בימי הקיץ החמים: הציפייה הדרוכה לכיתה א''. האם המעבר מהגן לבית הספר כרוך בהרבה דאגות, לחץ ופחדים? האם זוהי גם שמחה, התרגשות והזדמנות? הילדה גלי, שמבלה את סוף השבוע האחרון שלה לפני השלב החדש בחייה – כיתה א'' – חולקת את הרגשות שלה עם חבריה הטובים ביותר. האם תצטרך להיפרד מילדותה...
  תאריכים: 14 במאי - 30 באוגוסט 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף (14 במאי), מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם רקאנטי (30 באוגוסט)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  פיטר הארנב-לונדון – איילון נופר- מיוצרי מיומנהפיטר הארנב-לונדון – איילון נופר- מיוצרי מיומנה
  הארנב האהוב והשובב ששבה את לבבות הילדים וההורים במשך דורות בטלויזיה, בקולנוע ובספרים מגיע לישראל היישר מלונדון! קומדיה קלאסית ומרגשת מבית היוצר של תיאטרון הילדים הישראלי (תירס חם, שמוליקיפוד ועוד...), המשלבת מוסיקה עכשווית ובועטת בניצוחה של איילון נופר - מיוצרי מיומנה, והבובות המקוריות: פיטר הארנב, בנג''מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

  תאריכים: 14 במאי - 30 באוגוסט 2022
  מקום: פתח תקווה, חולון, אשדוד, אשקלון, אילת, רמת השרון, מועצה מקומית אורנית 
  מחיר: 75- 79 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - איה אאוץ' אווההתיאטרון שלנו - איה אאוץ' אווה
  הצגה שבמרכזה משפחה קצת מוזרה ומצחיקה, אבל יכול להיות שזו אחת המשפחות החשובות ביותר שיש: המשפחה שיצרה הסופרת רינת פרימו בספרה "איה! אאוץ'! אווה!". לאם המשפחה קוראים אווה ולילדיה איה, אי, אח, אאוץ'. העבודה שלהם פשוטה ומסובכת מאוד בעת ובעונה אחת: ברגע שילד או ילדה מקבלים מכה, נחבטים או נפצעים, הם סרים מיד אליו או אליה ומרפאים את הפצע או את החבלה באמצעות מטה הקסמים שלהם. לא כל משפחה היתה יכולה לעמוד בלחץ כזה. אבל משפחת איה אאוץ' אווה מצליחה.
  תאריכים: 14 במאי - 12 בנובמבר 2022
  מקום: תל אביב, ראשל"צ, רעננה, גבעתיים, קרית מוצקין, קיבוץ גן שמואל, דרום השרון
  מחיר: 76 - 79 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פיטר פןתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פיטר פן - מחזמר
  התיאטרון הקאמרי בשיתוף עם תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מזמינים אתכם לפזר מעט אבקת פיות ובעזרתה לעוף עם פיטר פן ועם וונדי אל ארץ לעולם לא. שם נפגוש את הילדים האבודים ואת הפיה טינקרבל, את שודדי הים וכמובן - את האויב המושבע של פיטר פן, הלא הוא קפטן הוק. סיפורו הקלאסי האהוב של ג'יימס מתיו ברי אודות הילד הנצחי, פיטר פן, זוכה לעיבוד חדש ומקורי. הרפתקה מוזיקלית, ססגונית, פרועה ומפתיעה, למבוגרים שגדלו על הסיפור ולילדים שעדיין לא מכירים אותו.
  תאריכים: 17 במאי - 16 ביוני 2022
  מקום: ת"א - עד 18 במאי (תיאטרון הקאמרי), כרמיאל 16/6 (היכל התרבות ע"ש נרקין)
  מחיר: 78 - 99 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - מביאליק עד סטטיקהתיאטרון שלנו - מביאליק עד סטטיק
  שחקני המופע יוצאים למסע של שירי ילדים מכל התקופות והזמנים... מביאליק, לאה גולדברג, ע. הלל, מרים ילן שטקליס, יהודה אטלס, עוזי חיטמן, נעמי שמר, דתיה בן דור ועד סטטיק ובן אל... סיפורים שמספרים תרבות של מדינה בשיר ומנגינה.

  תאריכים: 18 במאי 2022
  מקום: אודיטוריום ע"ש אריק איינשטיין
  כתובת: בני ברמן 6, נתניה
  מחיר: 56 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - שבת הזהבתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - שבת הזהב
  זהו סיפור על חלה, זהב, נדיבות, קמצנות, אושר ועושר. מעשה בשני שכנים – יוסף הנדיב והחרוץ ומר כספי הקמצן והפרנואיד. יוסף עובד קשה, מסתפק במועט ויודע ליהנות מהדברים הקטנים.. למשל, מריח החלה לשבת. מר כספי, לעומת זאת, רק דואג שלא לחלוק חלילה עם אף אחד את עושרו הגדול. לילה אחד הוא מתעורר מסיוט: כל כספו עובר ליוסף השכן. מר כספי נבהל וממהר להמיר את כל כספו במטיל זהב אחד. אבל כדרכן של נבואות שמגשימות את עצמן, מתברר שדווקא ההחלטה הזאת היתה טעות גורלית מבחינתו...
  תאריכים: 21 במאי 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר (שדרות שאול המלך 27, ת"א)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  מוצרט קופץ לביקור - קונצרט ילדים בשבתמוצרט קופץ לביקור - קונצרט ילדים בשבת
  מחקרים קובעים כי למוזיקה קלאסית השפעה גדולה על התפתחות הילדים ושיפור היכולות שלהם מבחינה רגשית, קוגנטיבית, התפתחותית, תרבותית ויצירתית. תזמורת האופרה הקאמרית מגיעה גם לילדים ומבטיחה קלאסיקה, איכות וחוויה מוזיקלית לכל המשפחה. כמחווה יוצאת דופן למלחין הגאון, שהספיק לחיות 30 שנה בלבד, המלאך גבריאל מאפשר לוולפגנג אמדיאוס מוצרט ביקור נוסף בן שעה אחת בלבד עלי אדמות. הביקור המפתיע מזמן בפנינו את אישיותו הססגונית, אורחות תקופתו ובמיוחד את המוזיקה בת האלמוות שלו... 
  תאריכים: 21 במאי 2022
  מקום: מתנ"ס דיונה (קק"ל 90, אשדוד)
  מחיר: 46 ₪
   

 •  
  אלאדין - מחזמר מדליק לילדים וגם להוריםאלאדין - מחזמר מדליק לילדים וגם להורים
  מחזמר מדליק לילדים וגם להורים. אודות אלאדין, מנורת קסמים ושדון מקסים. סיפורו של אלאדין ועל הרפתקאותיו בעקבות חיפושיו אחרי מנורת קסמים. אלאדין פוגש בנסיכה יפה ובשדון מקסים, שמוביל אותו אל סוף שמח ומפתיע. המחזמר מלווה בשירים מקוריים קצביים ונוגעים ללב, אפקטים מיוחדים ובתלבושות ססגוניות. בהשתתפות: דורי בן-זאב - בתפקיד המלך, יסמין - ספיר דרמון ("ראש גדול", "כדברא") או מאיה גל.
  תאריכים: 21-28 במאי 2022
  מקום: קיבוץ גבעת ברנר 21/5 (אולם המופעים), גבעתיים 28/5 (תיאטרון גבעתיים)
  כתובת: קיבוץ גבעת ברנר || דוד רמז 40, גבעתיים

  מחיר: 79 - 89 ₪
   

 •  
  תיאטרון יפה גבאי - רציתי שתדע... משיריו של עוזי חיטמןתיאטרון יפה גבאי - רציתי שתדע... משיריו של עוזי חיטמן
  יותר מעשור וחצי חלף מאז שעוזי חיטמן, אחד הפזמונאים החשובים בתרבות הישראלית וזמר הילדים מספר 1, הלך לעולמו. תיאטרון יפה גבאי מעלה הצגה שכולה מחווה לחיטמן ולשיריו. גיבור ההצגה, עידו, מבלה את חופשת הקיץ שלו בקיבוץ של סבא יהודה. שם הוא פוגש אנשים ובע"ח שאינו מרבה להכיר בחיי היומיום בעיר, ואת רשמיו הוא פורס בחרוזים במחברת שקיבל במתנה. הרשמים הופכים לשירים האהובים והמוכרים של עוזי חיטמן. 
  תאריכים: 21 במאי - 2 ביולי 2022
  מקום: דרום השרון 21/5 (היכל התרבות), גבעתיים 2/7 (תיאטרון גבעתיים - אולם גדול) 
  כתובת: צומת הירקון, ליד מושב נווה ירק || דוד רמז 40, גבעתיים
  מחיר: 74 - 79 ₪
   

 •  
  יובל המבולבל בהצגה חדשה: המסע אל הכוכביובל המבולבל בהצגה חדשה: המסע אל הכוכב - גרו קופונים
  הצגת ילדים חדשה ומרהיבה בכיכובו של כוכב הילדים האהוב יובל המבולבל.
  המופע מבוסס על הקלטת והספר ''המסע אל הכוכב'' שהפכו לקלאסיקה בעולם הילדים, והוא משלב את מיטב השירים של יובל המבולבל מכל הזמנים.


  תאריכים: 21 במאי - 16 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, ראשון לציון, פתח תקווה, אשדוד, רמת גן, יקנעם, אופקים, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 69 ₪
   

 •  
  סבתא בישלה דייסהסבתא בישלה דייסה
  מדוע יהונתן הקטן לא רץ בבוקר אל הגן? לא מטפס על העץ ובוודאי שאינו מחפש אפרוחים? התשובה לכך פשוטה: הוא תקוע באייפד, ומשחקים – בוודאי כאלה שכוללים טיפוס על עצים – פחות מעניינים אותו. אלא שכשנגמרת הסוללה באייפד, יהונתן, שמבקר אצל סבתו שרה, פותח את דלת הארון הישן שלה ופוגש בבובה ושמה שמחה. ביחד הם יוצאים למסע המחבר בין דורות ובין זמנים ומכירים משחקים ופעילויות שהילדים של זמננו ממעטים לעסוק בהן. 
  תאריכים: 21 במאי - 23 ביולי 2022
  מקום: קרית מוצקין 21/5 (היכל התיאטרון), חולון 12/7 (תיאטרון חולון), צומת הירקון 23/7 (היכל התרבות דרום השרון)
  מחיר: 76 - 81 ₪
   

 •  
  יובל המבולבל - המסע אל הכוכביובל המבולבל - המסע אל הכוכב - קופת בראבו
  הצגת ילדים חדשה ומרהיבה בכיכובו של כוכב הילדים האהוב - יובל המבולבל, המבוססת על הקלטת והספר "המסע אל הכוכב" שהפכו לקלאסיקה בעולם הילדים.
  ההצגה משלבת את מיטב השירים של יובל המבולבל מכל הזמנים ומעבירה מסרים חשובים ונפלאים הנוגעים לכולנו.


  תאריכים: 21 במאי - 28 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, ראשון לציון, פתח תקווה, אשדוד, רמת גן, יוקנעם, אופקים, נשר, מעלה אדומים, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 87 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - זהבה ושלושת הדוביםהתיאטרון שלנו - זהבה ושלושת הדובים
  הסיפור הנצחי על זהבה שמגיעה בטעות לבקתה שבה גרים שלושת הדובים, טועמת מהדייסה שלהם ונשכבת לישון על מיטתו של הדובי הקטן, מקבל טוויסט מעט שונה בעיבודו של "התיאטרון שלנו". כאן זהבה אינה הולכת לאיבוד. הביקור בבית הדובים היא החלטה מודעת של הילדה, שמבקשת להחזיר לעצמה את הצעצוע האהוב – הדובון הקטן שנשאר בבית הקודם של משפחתה – הבקתה שביער. היא יוצאת למסע בעקבות הדובי...
  תאריכים: 22 במאי - 30 באוגוסט 2022
  מקום: ירושלים 22/5 (סינמה סיטי - אולם 1), קרית מוצקין 30/8 (היכל התיאטרון)
  כתובת: שדרות יצחק רבין 10, ירושלים || החשמונאים 77, קרית מוצקין

  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  שעת אופרה לילדים - חליל הקסםשעת אופרה לילדים - חליל הקסם
  הפקה בעברית לילדים. הציפור פפגנו יוצא בחיפוש אחר הנסיכה פמינה אל ממלכתו של זרסטרו. בדרך יפגוש את מלכת הלילה ושלוש העוזרות המסתוריות שלה, ואפילו ימצא אהבה. האופרה האהובה של מוצרט בגרסה צבעונית ומשעשעת ובעיבוד מיוחד לילדים בשפה העברית - בתרגומו של אהוד מנור.

  תאריכים: 24 במאי - 21 ביוני 2022
  מקום: המשכן לאמנויות הבמה תל אביב - אכסדרה
  כתובת: שדרות שאול המלך 19, תל אביב
  מחיר: 36 ₪
   

 • הבאגיס בהצגה מוזיקלית לילדיםהבאגיס בהצגה מוזיקלית לילדים - גרו קופונים
  הבאגיס בהצגה מוזיקלית מקפיצה, מרגשת ואינטראקטיבית עם מיטב שירי הילדות, מבית היוצר של 'חיפזון וזהירון'. לאחר שהסולנית דבי הדבורה התעופפה ועזבה במפתיע, הם נשארו שלושה: ג'קו מקקו, שון עכבישון, וברוס הצרצר. האם להקת ה'באגיס' המפורסמת מתפרקת, או שהם ינסו למצוא סולנית אחרת? מאי שם מופיעה פתאום 'פרלה', חיפושית קטנה שכל חלומה הוא לשיר, לרקוד ולהתקבל ללהקה. האם היא תצליח במשימה?

  תאריכים: 24 במאי - 24 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, חולון, מודיעין, אשקלון
  מחיר: 65 - 69 ₪
   

 •  
  הצגה מוסיקלית לילדים - הבאגיסהצגה מוסיקלית לילדים - הבאגיס - קופת בראבו
  הצגה מוסיקלית של הבאגיס מבית היוצר של מאיה גוזלי (חיפזון וזהירון). 4 חרקים חברי להקה מגניבים במיוחד, ישירו את מיטב שירי הילדות, ירקדו ויצחיקו את הילדים (וכמובן את ההורים). לאחר שהסולנית דבי הדבורה התעופפה ועזבה במפתיע, הם נשארו שלושה: "ג'קו מקקו", "שון עכבישון", ו"ברוס הצרצר". האם להקת ה"באגיס" המפורסמת מתפרקת? או שהם ינסו למצוא סולנית אחרת... מאי שם, הופיעה פתאום "פרלה", חיפושית קטנה עם רצון גדול - שכל חלומה הוא לשיר, לרקוד ולהתקבל ללהקה. האם היא תצליח במשימה?... 
  תאריכים: 24 במאי - 24 ביולי 2022
  מקום: תל אביב, חיפה, ראשון לציון, פתח תקווה, חולון, אשקלון, מודיעין, יבנה, קדימה
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  מחזמר לילדים - ספר הג'ונגלמחזמר לילדים - ספר הג'ונגל
  ספר הג'ונגל חוגג 100 שנים בהפקה מרהיבה! מחזמר חדש ורב משתתפים, עיבוד חדש לאחד מספרי הילדים האהובים בכל הזמנים. הצטרפו אלינו להרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל בה נפגוש את ענבלי בא-לי, מוגלי ואת בלו הדב, בגירה הפנתר השחור, חבורת הקופים המשוגעים ואפילו את שירחאן הנמר. מחזמר חדש לכל המשפחה, מצחיק וסוחף עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות ובובנאים! משתתפים: ענבלי בא-לי, מרטין אומנסקי, רביב מדר, ירמי רייך, זיו עוז ארי, נוי בן שועה, גיא גבל, שחר פרחי, מור גנות ועוד...
  תאריכים: 24 במאי - 20 באוגוסט 2022
  מקום: ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, רמת השרון, גני תקווה, קיבוץ כברי
  מחיר: 75 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים מוסיקלית - סינדרלההצגת ילדים מוסיקלית - סינדרלה
  אגדת הילדים האהובה והקסומה. הצגה מוסיקלית, צבעונית, מצחיקה ומרגשת. נערה ענייה הופכת לנסיכה וחיה באושר ועושר בזכות נעל זכוכית. ההצגה מלווה בשירים קליטים, תפאורה מרהיבה, תלבושות ססגוניות. בהשתתפות דורי בן-זאב המלך, סינדרלה היא: ספיר דרמון ("ראש גדול", "כדברא") או מעיין מלכה ("להיות איתה","בתולות 2"), אלון ליטבק ("כוכב נולד"), דליה ריבר, יעל מסנר וטליה בר-שלום.
  תאריכים: 25-31 במאי 2022
  מקום: מודיעין 25/5 (היכל התרבות), יבנה 31/5 (היכל התרבות)
  כתובת: עמק דותן 49, מודיעין ||
  שדרות דואני, פינת ז'בוטינסקי 3, יבנה
  מחיר: 75 - 79 ₪
   

 •  
  התזמורת הקאמרית הישראלית - עשור לאינדי ילד - רוקנרול לכל המשפחההתזמורת הקאמרית הישראלית - עשור לאינדי ילד - רוקנ'רול לכל המשפחה
  עשור לאינדי ילד, קונצרט לכל המשפחה, מנצח: ניתאי ראך.
  התזמורת הקאמרית הישראלית חוגגת עם אינדי ילד... עשור של רוקנ'רול במופע חגיגי ומיוחד לכל המשפחה. מופע מיוחד המשלב את מיטב הקלאסיקות של שירי הילדים בהגשה ייחודית, רוקיסטית ומרעננת. "אמת או חובה", "אלוהים שלי", "אני תמיד נשאר אני", "אלף כבאים", "איך שיר נולד", "הופה היי" ו"גן סגור" הם רק חלק מהשירים שיבוצעו במופע.

  תאריכים: 27 במאי 2022
  מקום: גני יהושע תל אביב - אמפיתאטרון וואהל
  כתובת: כניסה משדרות רוקח, מול מרכז הירידים, תל אביב
  מחיר: 91 ₪
   

 •  
  אוהד חיטמן לילדים - אגדה של פסנתראוהד חיטמן לילדים - אגדה של פסנתר
  אוהד יוצא למסע בתוך הסרטים הגדולים של דיסני עם כל השירים האהובים והמוכרים, אותם מזמזמים כבר דורות הורים וילדים יחד. במופע הוא חוזר לילדות ומציג לראשונה על במה עיבודים לפסנתר ולשלל כלים (גלוקנשפיל, קחון, פריים דראם, פעמונים ועוד) לכל השירים הגדולים מתוך הסרטים הקלאסיים של דיסני: "לשבור את הקרח", "מלך האריות", "אלאדין", "ספר הג''ונגל", "בת הים הקטנה", "מרי פופינס", "מואנה" ושירי ילדות נוספים!
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אריות בירושליםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אריות בירושלים
  2 חברים, יעל ויוסי, יוצאים לפענח כתב חידה ונקלעים להרפתקה מרתקת בירושלים. הם משוטטים בסמטאות העיר העתיקה, נכנסים למרתפים ולבתי מלאכה - ומחפשים 2 אריות מסתוריים. בדרכם הם פוגשים דמויות ירושלמיות ססגוניות: ר'' אברהם סבו של יוסי, סאלח - סוחר הרהיטים הערבי משער האריות, בעל בית הקפה ''קפה אל אסד'', מושיקו - בעל נגריה לשיפוץ רהיטים עתיקים, סוני - עבריין צמרת וגנב ידוע, פקד אבני - מפקח משטרה, ומוטה - צנחן בין משחררי ירושלים העתיקה והכותל המערבי...
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום רוטשילד (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 • התזמורת הקאמרית הישראלית - וולפגנג קופץ לביקורהתזמורת הקאמרית הישראלית - וולפגנג קופץ לביקור
  המלאך גבריאל מאפשר לוולפגנג אמדאוס מוצרט ביקור בן שעה עלי אדמות. באולם קונצרטים מקרי, המלחין המנוח מפתח שיח עם המנצח. כך אנו למדים על שנותיו כילד פלא שאביו מאלצו להפגין לעיני כל את להטוטיו המוזיקליים, על מאבקיו כמלחין צעיר, על אהבותיו ומצוקותיו ועל מותו המוקדם ואפוף המסתורין. את סיפור חייו ילוו קטעים מנישואי פיגארו, מוזיקת ליל זעירה, הרקוויאם ו... סימפוניית הצעצועים של לאופולד מוצרט, האב.
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - רכבות אל החופשתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - רכבות אל החופש
  זהו סיפורו יוצא הדופן של ניקולס וינטון – יהודי בריטי שהצליח להוציא 669 ילדים יהודים מצ'כוסלובקיה ערב מלחמת העולם השנייה – ולהעבירם למשפחות אומנה בבריטניה. וינטון, בנקאי וסוכן בורסה שהיה מקורב לחוגים הסוציאליסטים, ביקר בפראג בשנת 1938. כשהתוודע שם למצבם של הפליטים, רובם יהודים, שנמלטו מחבל הסודטים שנפל בידי גרמניה, הוא החליט לארגן את יציאתם של הילדים היהודים מצ'כוסלובקיה. מאמציו ההרואיים נשאו פרי וכעבור חודשים של משא ומתן ותלאות, משלוח הילדים יצא אל הפועל. 
  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב) 
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  קונצרט - חנה ומוצרטקונצרט - חנה ומוצרט
  קונצרט מתוך סדרת מוזיקה בארוק וקלאסית לילדים, "חנה בעולם המוזיקה".
  ילדים יכירו את ילד הפלא וולפגנג אמדאוס מוצרט, את המוזיקה הנפלאה שלו, את משפחתו. הצופים ילמדו עובדות מהנות מחייו.
  אמנים: מריה ניישטאדט - צ'מבלו, פסנתר, בימוי ; היינריך גופין - כינור, ליאופולד מוצרט ; אנדריאה מרקוס - צ'לו ; חנה סמולר - חנה, ננרל ; דויד סמולר - וולפגנג.

  תאריכים: 28 במאי 2022
  מקום: תיאטרון החנות
  כתובת: תל גיבורים 5, תל אביב
  מחיר: 126 - 306 ₪
   

 •  
  תיאטרון הילדים הישראלי - שמוליקיפוד - שעת סיפורתיאטרון הילדים הישראלי - שמוליקיפוד - שעת סיפור
  גדי חולה מאוד ואינו יכול לצאת מהמיטה. הוא מרגיש בודד ורוצה שיהיה לו חבר טוב. לפתע מגיע לחלונו שמוליקיפוד שמחפש באותה העת בדיוק חבר טוב לבלות איתו. השנים נעשים חברים טובים- טובים, מתגברים ביחד על השוני בינהם ומוכיחים לעצמם שחברות יכולה להתקיים ללא תנאים.

  תאריכים: 28 במאי - 9 ביולי 2022
  מקום: ראשון לציון 28/5 (אולם מופ"ת), תל אביב 9/7 (בית ציוני אמריקה - אולם מרתה)
  כתובת: רוטשילד 60, ראשון לציון || פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  הטרקטור בארגז החול - מאיר שלו - שעת סיפורהטרקטור בארגז החול - מאיר שלו - שעת סיפור
  שנים רבות עבדו ביחד הדוד אהרון והטרקטור האדום. השנים חלפו, הם הזדקנו והתעייפו עד שבוקר אחד טרקטורים חדשים הגיעו לכפר ואת הטרקטור האדום שלחו לארגז החול בגן הילדים. הטרקטור היה בטוח שיישאר צעצוע לנצח אבל לדוד אהרון הייתה תכנית אחרת.
  שעת סיפור תיאטרלית מומחזת ומונגשת לגיל הרך.
  תאריכים: 28 במאי - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תל אביב - 28/5, 25/6 (בית ציוני אמריקה - אולם מרתה), גבעתיים 27/8 (תיאטרון גבעתיים - אולם גדול)
  כתובת: פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, תל אביב || דוד רמז 40, גבעתיים
  מחיר: 59 ₪
   

 • הצגת ילדים - הדודה שלי מרחוב הנביאיםהצגת ילדים - הדודה שלי מרחוב הנביאים
  בהשראת סיפורו ושיריו האהובים של יורם טהרלב. סיפור על שלושה אחים, שונים מאוד האחד מהשנייה. אשר מגיעים אל דודתם שגרה ברחוב הנביאים, אותה הם לא ממש מכירים. השלושה נסחפים אל תוך עולמה הקסום של הדודה, מגלים את הכוח הטמון בכל אחד מהם ומגלים שיחד זה הרבה יותר מלבד ושהשוני ביניהם הוא כוחם! היא מלמדת אותם בדרכה המיוחדת ומלאת הדמיון שיעור חשוב על כבוד הדדי, אמונה עצמית ושהכי חשוב להמשיך לנסות גם אם לא תמיד מצליחים. בליווי שירי הילדות האהובים של כל הזמנים!
  תאריכים: 7 ביוני 2022
  מקום: מרכז הבמה - אולם אודיטוריום (הכרמל 20, גני תקווה)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - דבר עבריתתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - דבר עברית
  לאליעזר בן יהודה יש המון דברים שהוא צריך להספיק ואין לו זמן, שכן היום קצר – והמלאכה מרובה! צריך לספר לכולם כמה חשוב לאהוב את השפה עברית, ללמד אותם לאהוב אותה, צריך להוציא עיתון, לקיים שיעורי עברית, להקים את ועד הלשון, להילחם על השפה, לתת דוגמא אישית, לדבר רק במילים עבריות ואם חסרה מילה - אז להמציא אותה! ולבסוף, לקבץ יחד את כל המילים שנולדו בספר אחד גדול ולהכריז בגאווה – ''מילון הלשון העברית הישנה והחדשה, מן התנ"ך ועד ימינו. הכרך הראשון הושלם. ומחר נמשיך לכרך השני...''
  תאריכים: 11 ביוני 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר (שדרות שאול המלך 27, ת"א)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  ברכבת יושבת ארנבת - שעת סיפור - תיאטרון הפארק - המקום המושלם לקטנטנים!ברכבת יושבת ארנבת - שעת סיפור - תיאטרון הפארק - המקום המושלם לקטנטנים!
  ארנבת, דובון, בובה חמודה בשמלה ורודה וילדה נוסעים ומטיילים ברכבת, בדרך הם עוברים ליד ים, הר ובית.
  ספרה של טובה שיינברג בגרסה ממומחזת ומונגשת במיוחד לקטנטנים!


  תאריכים: 11 ביוני - 27 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הפארק - פארק הירקון
  כתובת: שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מחסן השטוזים של דתיהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מחסן השטוזים של דתיה
  "מחסן השטוזים של דתיה", על פי שיריה של המשוררת, הסופרת והמלחינה דתיה בן דור, הוא אחד הלהיטים הגדולים של תיאטרון אורנה פורת, בגלל המחזה שבן דור עצמה כתבה ובגלל משחקי המילים של דתיה בן דור המשולבים בשיריה האהובים והמוכרים לכל הילדים ובגלל הבימוי המבריק של יאקי מחרז. המפגש עם שליח פיצה תמים, שרק רוצה למסור פיצה לגברת בן דור, לבין חבורת השטוזים, שמלמדים אותו להגיד שטויות בחרוזים, הוא מצחיק, משמח לבב ומעורר השראה גם בצופים הקטנים ביותר.
  תאריכים: 11 ביוני - 28 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם אסיא/רקאנטי (שדרות שאול המלך 27, ת"א)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - טרופותיתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - טרופותי
  סיפורו של העכבר הקטן, שמצליח לצאת בלא פגע ממפגשים מאיימים ומסוכנים עם השועל, הינשוף והנחש המבקשים לטרוף אותו. העכבר, כזכור, ממציא חיה מפחידה ביותר – טרופותי - ומספר לטורפיו הפוטנציאליים שהוא מיודד עם טרופותי ושאוטוטו הוא מגיע למקום. כך הוא מבריח את החיות הגדולות שבאו לכלותו. אלא שבסוף החיה הדמיונית הופכת למציאות. העכבר פוגש את טרופותי האמיתי, שנראה בדיוק כפי שהוא דמיין אותו. והוא באמת מפחיד.
  תאריכים: 12 ביוני - 26 באוגוסט 2022
  מקום: אור עקיבא 12/6 (היכל התרבות ע"ש אלכס מאייר), ראש העין 12/7 (היכל התרבות העירוני), תל אביב 26/8 (מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין)
  מחיר: 61 - 85 ₪
   

 • תיאטרון המדיטק - איינשטיין - הילד שלא הפסיק לשאולתיאטרון המדיטק - איינשטיין - הילד שלא הפסיק לשאול
  סיפורו של אלברט איינשטיין, הילד הסקרן והמרדן שהפך למדען המפורסם בעולם, ושינה את פני המדע. אלברט לא תמיד נחשב ל"גאון", בתור ילד הוא נחשב מוזר, שואל שאלות שאף אחד לא מבין ואפילו מרגיז את מוריו. אלברט התקשה להסתגל לחינוך הגרמני הנוקשה בביה"ס ולא פעם הסתבך עם המורים. ייאושו הלך וגבר, כשיום אחד הוחלט על סילוקו מביה"ס. רק בזכות מורים בודדים, שזיהו את הכישרון הייחודי שלו, השתכנע אלברט לא לוותר על תשוקתו הגדולה למדע, ובסופו של דבר הפך למדען המשפיע ביותר בכל הזמנים.
  תאריכים: 13 ביוני 2022
  מקום: מרכז הבמה - אולם אודיטוריום (הכרמל 20, גני תקווה)
  מחיר: 91 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - רונן בארץ הסיפוריםהתיאטרון שלנו - רונן בארץ הסיפורים
  ביער קסום בין פטריות ופרחים ניצב עץ גדול, שבו גרים תולי התולעת (שחושבת לאט) שופי-שוף הינשוף (שחושב שהוא יודע הכל) ולף העטלף (שחושב הפוך) ... למרגלותיהם, על פטרייה, יושב רונן, מספר הסיפורים. במופע הבימתי, מפגיש רונן בין דמויות מסיפורים שונים: (כיפה אדומה, הברווזון המכוער, הנסיכה על העדשה ועוד) הממחיזים את סיפורם הקסום על הבמה בתוספת שירים, ריקודים והפתעות ויזואליות...
  תאריכים: 14 ביוני - 6 באוגוסט 2022
  מקום: תל אביב 14/6 (בית פרנקפורט - אודיטוריום), תל אביב 6/8 (בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף)
  מחיר: 76 ₪
   

 • תיאטרון ארצי לילדים ולנוער - אורה הכפולהתיאטרון ארצי לילדים ולנוער - אורה הכפולה
  זהו סיפורן של 2 ילדות הנפגשות בקייטנה – לי ואורה. לי שובבה, חצופה, פרועת-תלתלים. אורה שקטה ומופנמת, בשתי צמות מסודרות. אין שום דמיון בין ה-2, מלבד עניין אחד – הן דומות זו לזו כ-2 טיפות מים. אה, ועוד משהו – כל אחת מהן גדלה רק עם הורה אחד. ככל שהן מתקרבות, הן מגלות אט אט את הסוד: הן אחיות, תאומות. הוריהן נפרדו כששתיהן היו תינוקות, והחליטו להפריד גם ביניהן. לי גדלה בעיר וינה, עם אביה המוסיקאי. אורה גדלה במינכן עם אמה, ליאורה, העיתונאית. בהחלטה נועזת, הן מחליטות להתחלף זו עם זו... 
  תאריכים: 18 ביוני 2022
  מקום: מרכז רפפורט - אולם האודיטוריום (שדרות הנשיא 138, מרכז הכרמל, חיפה)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון גשר - מסעות אודיסאוסתיאטרון גשר - מסעות אודיסאוס
  אבא אודי נוסע ל-10 ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום... "אם תקרא בספר הזה – הזמן יעבור מהר יותר" הוא אומר לו. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. כעת הוא ממהר לשוב הביתה אל אשתו ובנו, אבל דרכו חזרה מתארכת והופכת לאודיסאה – מסע ארוך ורב תלאות. אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו האמיצים יאלצו להתמודד עם קיקלופ ענק וסירנות מפתות, לפתור חידות ולבחור בחירות, לחצות את ממלכת המתים ולהרהר בחיי נצח, ויחד איתם גם הילד הממתין בבית והילדים היושבים בקהל... "מתי אבא יחזור?"...
  תאריכים: 18 ביוני 2022
  מקום: תיאטרון גשר יפו - אולם נגה (שדרות ירושלים 7-9, יפו)
  מחיר: 76 - 86 ₪
   

 •  
  תיאטרון הילדים הישראלי - העץ הנדיבתיאטרון הילדים הישראלי - העץ הנדיב
  עלילת הסיפור נסבה אודות מערכת היחסים ארוכת השנים וסיפור אהבתו הגדולה של עץ כלפי ילד ונכונותו להעניק מעצמו ללא תנאי. כאשר הילד היה קטן, הוא שיחק עם העלים, טיפס על הגזע, אכל מפירותיו, התנדנד על הענפים וכשהתעייף היה נרדם בצלו של העץ. אך כשגדל, הוא חדל לבקר את העץ לתקופה ארוכה. וכך במהלך השנים הילד חוזר לעץ כנער מתבגר, כאדם מבוגר וכאדם קשיש. ובכל שלב בחייו כשהילד שב לבקר את העץ, הוא חוזר עם רצונות אחרים אך העץ ממשיך לעשות כל שביכולתו בכדי לגרום לילד להיות מאושר... 
  תאריכים: 18 ביוני 2022
  מקום: היכל התרבות נס ציונה (השיריון 1, נס ציונה)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  האריה והעכבר, עכבר העיר ועכבר הכפר2 הצגות בכרטיס אחד - אריה והעכבר + עכבר העיר ועכבר הכפר
  האריה והעכבר - עכברון קטן נח ליד האריה מלך החיות. כשהאריה מתעורר משנתו ומגלה את העכבר לידו, הוא כועס ומאיים עליו בעונש. העכבר מתחנן על נפשו ומבטיח לעזור לאריה בבוא היום. האריה לועג לו אבל משתכנע ומשחרר אותו. לרוע מזלו האריה נלכד ברשתם של הציידים. העכברון נחלץ לעזרתו, מכרסם את הרשת ומשחרר אותו.. עכבר העיר ועכבר הכפר - עכבר הכפר הזמין את ידידו עכבר העיר לבוא לבקרו בכפר. עכבר העיר המפונק מגיע לכפר ומתאכזב מהחיים שם ומחליט לחזור לעיר. הוא משכנע את ידידו עכבר הכפר... 
  תאריכים: 18 ביוני - 9 ביולי 2022
  מקום: גבעתיים 18/6 (תיאטרון גבעתיים), קיבוץ גבעת ברנר 9/7 (אולם המופעים)
  מחיר: 76 - 78 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - היפה והחיהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - היפה והחיה
  תיאטרון אורנה פורת בשיתוף להקת המחול "פרסקו" גאים להציג את היפה והחיה: האגדה הנודעת והאהובה אודות בל, נערה חכמה ויפהפיה, המגיעה לטירה ענקית בה מתגוררת חיה מיסתורית ובודדה. בעזרת צוות המשרתים המכושף מתפתחת בין בל לחיה ידידות מופלאה ונוגעת ללב. בל מלמדת את החיה לפתוח את ליבו ומגלה את הטוב והחמלה שחבויים בו. סיפור מרגש, קסום ושובה לב על חברות אמת, נתינה ללא גבול...
  תאריכים: 18 ביוני - 25 באוגוסט 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף (18 ביוני), מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין (25 באוגוסט)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - איתמר וכובע הקסמיםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - איתמר וכובע הקסמים
  בקרוב יוולד לאיתמר אח קטן. אבא ואיתמר מסדרים את החדר לקראת בואו של האח החדש ולפתע מוצאים בקופסת הצעצועים כובע קסמים. אבא מספר לאיתמר שזה כובע קסמים מיוחד במינו שיודע להפוך כל דבר למשהו אחר, אבל שחשוב להיות זהירים מאד כשמשתמשים בו כי זה כובע שלא מחזיר לאחור. איזה קסמים יעשה הכובע? איך הגיע לחדר קוף שובב? ולאן נעלם אבא? הצגה מוזיקלית, מצחיקה וקסומה על התמודדות עם שינויים...
  תאריכים: 18 ביוני - 27 באוגוסט 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מרתה (18 ביוני), מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום רוטשילד (9 ביולי, 27 באוגוסט)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  ניצה שאול - הקצב שבלבניצה שאול - הקצב שבלב
  ניצה שאול לוקחת את הילדים למסע אל מקורות הקצב ומקפיצה אותם עד... קוצר נשימה. מוסיקה סוחפת בניצוחו של דורון סלומון והסינפונייטה הישראלית באר-שבע בשילוב כוריאוגרפיה ומשחק! בקונצרט ניצה מגלה שאם אין קצב אין מוסיקה, אם אין קצב אין מחול, אם אין קצב אין חיים. לטבע יש קצב משלו - לרוח, לטיפות הגשם, לגלי הים ולעולם החיות. בהשתתפות שחקנים ורקדנים.
  תאריכים: 21 ביוני 2022
  מקום: משכן אמנויות הבמה - אולם גדול
  כתובת: שדרות יצחק רגר 41, באר שבע
  מחיר: 91 ₪
   

 •  
  הצגת ילדים - פרדיננד פדהצור בקיצורהצגת ילדים - פרדיננד פדהצור בקיצור
  "בארץ אחת מעבר לים חי מלך זקן, נבון וחכם. שמו היה משונה וקשה ללשון, ליאונרד פרדיננד פדהצור הראשון. את המלך העם אהב עד מאוד, אך במסיבת מלכים אמרה לו אישתו: "הוא עושה רק דברים שהעם רוצה, לכן העם כל-כך מרוצה... אם יפסיק פרדיננד להיות מלך טוב, יפסיק העם אותו לאהוב."
  סיפורו של מלך אחד טוב, שהשלטון משחית אותו, עד שעמו לא מוכן לסבול אותו יותר.

  תאריכים: 25 ביוני 2022
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - שבעת הגמדים ושלגיהתיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - שבעת הגמדים ושלגיה
  מה היה קורה אם גיבורי אגדות הילדים היו מסרבים לרגע לשחק לפי הכללים הנוקשים שלהם הם נשמעים כבר מאות שנים? למשל, המראה שעל הקיר בסיפור על שלגיה ושבעת הגמדים היתה מסרבת לענות לשאלה "מי הכי יפה בעיר", והיתה מספרת בדיחות במקום? או אם שלגיה בכלל לא היתה מסכימה לשחק את תפקיד הבחורה החסודה והטובה, אלא היתה מתגלה כנערה מפונקת וקשה לעיכול? ואם התפוח, שאמור להרדים את שלגיה, היה מוצא את דרכו אל פיו של הנסיך? סיפור המסגרת של ההצגה הוא להקת תיאטרון נודד... 
  תאריכים: 25 ביוני 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  מני ממטרה - ההצגהמני ממטרה - ההצגה
  תופעת הצחוק של המדינה, עכשיו בהצגת תיאטרון חדשה, צבעונית, מצחיקה ומרגשת כמו שטרם ראיתם... אל השכונה מגיע שכן שונה ומוזר במיוחד, למרות שכולם עליו צוחקים מצליח הוא בדרכו הייחודית להתחבב על כולם. יום אחד נפתח שער מסתורי המוביל לממלכה קסומה עם יצורים מוזרים, מני ממטרה מיד נבחר להנהיג ולהציל את כולם מפני דרקו- הנסיך האפל.
  תאריכים: 28 ביוני 2022
  מקום: היכל התרבות מעלה אדומים
  כתובת: דרך מדבר יהודה 8, מעלה אדומים
  מחיר: 87 ₪
   

 •  
  חנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה בנשף של המלךחנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה בנשף של המלך
  הקונצרט יכלול ריקודי בארוק עתיקים על כלים היסטוריים: מינואט, סראבאנדה, אלמנדה, גיג. מוזיקת ​​בארוק קלה להבנה עם הסברים קצרים לילדים בצורה קלילה.
  חנה, ילדה בת 7, משמשת כמדריכה לעבר. דרך חנה, ילדים יוכלו לצפות בהופעה ולהאזין למוזיקת בארוק דרך עיניו של ילד מודרני.
  מטרת הסדרה היא להכיר לילדים את העולם המופלא של מוזיקת​​ הבארוק. המשתתפים בקונצרט הם מוזיקאים רציניים שהקדישו את מרבית חייהם לביצוע מוזיקת ​​ בארוק...

  תאריכים: 1 ביולי 2022
  מקום: תיאטרון החנות (תל גיבורים 5, תל אביב)
  מחיר: 126 - 306 ₪
   

 •  
  אלאדין ויסמין - בן זיני וענבליאלאדין ויסמין - בן זיני וענבלי
  אלאדין יסמין והג'יני, גיבורי אגדת הילדים האהובה ביותר בכל הזמנים עולים על הבמה בישראל. בתפקיד אלאדין - בן זיני בתפקיד יסמין - כוכבת הילדים ענבלי! בואו והצטרפו להרפתקה על מרבד הקסמים, במחזמר מוסיקלי מרהיב ורב משתתפים אשר נכתב בלונדון עבור תיאטרון הילדים הישראלי והותאם במיוחד לגרסה ישראלית לצופים הקטנטנים. ביחד ניכנס לעולם קסום בשוק של אגרבה, בארמון הסולטן ובמערת הקסמים, נגשים משאלות לצד ניחוחות, צבעים ומקצבים אותנטיים מאגרבה הרחוקה... ונגלה שהאהבה, תמיד מנצחת!
  תאריכים: 2 ביולי - 22 באוקטובר 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 65 - 79 ₪
   

 • כרטיסים להצגה מטוסי עלכרטיסים להצגה 'מטוסי על' - גרו קופונים
  הם טסו, הצילו ופגשו ילדים מסביב לעולם, ועכשיו בפעם הראשונה מטוסי על מגיעים לארץ כדי לפגוש את ילדי ישראל. ג'ט, דיזי, דוני, מירה, ג'ימבו, סקיי ועוד חברים אהובים ומוכרים יוצאים להרפתקה מוזיקלית, צבעונית וסוחפת המבוססת על סדרת הטלוויזיה המצליחה מערוץ הופ. במרכז ההצגה, גילי, ילד ישראלי שובב, חובב המצאות וטכנולוגיה שממציא את 'רובוט הריקודים והשפות העולמי'. מטוסי על מגיעים למסור לגילי משלוח ומאוד נהנים מנופי ים סוף ומשמורת האלמוגים היפיפייה, אך הכל משתבש כשהרובוט מאבד שליטה...
  תאריכים: 4 ביולי - 20 בספטמבר 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 95 - 99 ₪
   

 •  
  מטוסי על נוחתים בישראלמטוסי על נוחתים בישראל - קופת בראבו
  הם טסו, הצילו ופגשו ילדים מסביב לעולם ובפעם הראשונה מטוסי על מגיעים לפגוש את ילדי ישראל. ג'ט, דיזי, דוני, מירה, ג'ימבו, סקיי ועוד חברים אהובים ומוכרים יוצאים להרפתקה מוזיקלית צבעונית וסוחפת המבוססת על סדרת הטלויזיה המצליחה מערוץ הופ!. במרכז ההצגה, גילי, ילד ישראלי שובב ומשעשע, חובב המצאות וטכנולוגיה שממציא את ''רובוט הריקודים והשפות העולמי''. מטוסי על מגיעים למסור לגילי משלוח ומאוד נהנים מנופי ים סוף ומשמורת האלמוגים היפיפייה, אך הכל משתבש כשהרובוט העולמי מאבד שליטה...
  תאריכים: 4 ביולי - 8 בנובמבר 2022
  מקום: בכל רחבי הארץ
  מחיר: 119 ₪
   

 •  
  מיקי - האריה שאהב תות הצגה לילדים ולכל המשפחהמיקי - האריה שאהב תות הצגה לילדים ולכל המשפחה - קופת בראבו
  עיבוד חדש, מודרני, איכותי ומוזיקלי לרב המכר שכתבה תרצה אתר.
  לסיפור האהוב והפופולרי מצטרפת כוכבת הילדים של ישראל - מיקי בחיפושים אחר תות ולצידה סבא נתי (נתן נתנזון), ליאור דטאוקר, שחקנים ורקדנים בהצגה מדהימה, צבעונית, מצחיקה וכובשת את לב ההורים והילדים כאחד.

  תאריכים: 5 ביולי - 2 באוקטובר 2022
  מקום: באר שבע 5/7 (תיאטרון הסינמה סיטי), קיבוץ גבעת ברנר 16/7 (אולם המופעים),
  רמת גן 6/8 (תיאטרון היהלום), ראשון לציון 10/9 (היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות), הרצליה 1/10 (היכל אמנויות הבמה), מודיעין 2/10 (היכל התרבות)

  מחיר: 87 ₪
   

 •  
  התזמורת הקאמרית הישראלית - ציפור, לאן את נוסעת?התזמורת הקאמרית הישראלית - ציפור, לאן את נוסעת?
  מזג האוויר התבלבל ולחסידה - ציפור שמה - אין לאן לנדוד השנה. האם תצליח לרפא את הנזקים שהסב האדם לאקלים? היעלה בידיה לתקן את הקלקולים בעונות השנה? צוות של זמרות וזמרים, שחקניות ושחקנים יצטרף לתזמורת ולרני גולן בקונצרט תיאטרלי קצבי וסוחף הבנוי משירים פרי עטה של שלומית כהן-אסיף, משוררת ומספרת ישראלית. רני גולן – בוגר בית הספר רימון, בין הפרוייקטים שעשה: דיסק של שירי משוררים לילדים ועוד... המנצחת - סיון אלבו בן חור משמשת כמנצחת ראשית של התזמורת האנדלוסית אשדוד...
  תאריכים: 9 ביולי 2022
  מקום: מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי (שדרות שאול המלך 27, תל אביב)
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אלוף העולםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אלוף העולם
  להקת הנוער מתקשה להמריא, הם מחפשים נואשות מישהו שיכתוב להם שירים, והם ממש לא מסתדרים. כשמגיע נער חדש, תום, ומצטרף ללהקה, הכל משתנה. תום מתגלה ככותב שירים מוכשר והלהקה מתחילה לעלות בחזרה על המסלול אבל תום מסתיר סוד גדול שקשור בתאומה שלו, שירה, נערה כבדת שמיעה ורגישה... שיריו של חנן בן ארי מציעים לנו מבט חומל עלינו כפרטים וכחברה ומלמדים אותנו שאם נדע להתמודד עם הפחדים שלנו כל אחד יכול להיות "אלוף עולם". מחזמר מרגש ומעצים עם כל השירים האהובים של חנן בן ארי
  תאריכים: 9 ביולי - 24 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  אבא עושה בושות - הצגה מוזיקלית לילדים אבא עושה בושות - הצגה מוזיקלית לילדים
  הצגה מוזיקלית לילדים עפ"י ספר רב המכר של מאיר שליו. אבא של אפריים (עודד פז) הוא אבא במשרה מלאה, לו ולאפריים יש מערכת יחסים מיוחדת במינה ולמען בנו אפרים הוא מוכן לעמוד בכל משימה, אבל... בדרך הוא מסתבך ונכנס למצבים משעשעים. אפריים חושב רק על דבר אחד - אבא עושה בושות. האם בסוף אבא של אפריים יצליח לגרום לו להיות גאה בו? אבא עושה בושות, קלאסיקת הילדים המצליחה - עכשיו בהפקה בימתית מוזיקלית, מלאת הומור, שזורה במיטב השירים ובכיכובו של עודד פז.
  תאריכים: 9 ביולי - 20 בספטמבר 2022
  מקום: ת"א, פתח תקווה, אשדוד, חולון, כפ"ס, יבנה, נס ציונה, גני תקווה, קרית מוצקין
  מחיר: 69 - 85 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגת הילדים חגיגה בחווהכרטיס להצגת הילדים חגיגה בחווה - גרו קופונים
  הצגת ילדים מבית תיאטרון הנדנדה, המלאה בשירי החיות האהובים שכולנו גדלנו עליהם: השפן הקטן, פרפר נחמד, לדוד משה היתה חווה ועוד.
  קרוקודייל גיא​ (השחקן גיא פרידמן) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה שרשרת הרפתקאות מדהימה...


  תאריכים: 13-16 ביולי 2022
  מקום: כרמיאל 13/7 (היכל התרבות ע"ש נרקין), רמת גן 16/7 (תיאטרון היהלום)
  כתובת: שדרות נשיאי ישראל 33, כרמיאל || היצירה 3, רמת גן

  מחיר: 65 ₪
   

 •  
  תיאטרון נדנדה - חגיגה בחווהתיאטרון נדנדה - חגיגה בחווה - קופת בראבו
  הצגה חדשה הגדושה בשירי החיות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם: לדוד משה היתה חווה, רוץ בן סוסים, לסבתא של אפרים, השפן הקטן, פרפר נחמד ועוד... קרוקודייל גיא (הוא גיא פרידמן) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה שרשרת הרפתקאות מדהימה.

  תאריכים: 13 ביולי - 22 באוגוסט 2022
  מקום: כרמיאל 13/7 (היכל התרבות ע"ש נרקין), רמת גן 16/7 (תיאטרון היהלום), ירושלים 22/8 (תיאטרון ירושלים - אודיטוריום ע"ש רבקה קראון)
  כתובת: שדרות נשיאי ישראל 33, כרמיאל || היצירה 3, רמת גן || מרכוס 20, ירושלים

  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  כרטיס להצגה האריה שאהב תות בכיכובה של מיקיכרטיס להצגה 'האריה שאהב תות' בכיכובה של מיקי - גרו קופונים
  מחזה מוזיקלי לכל המשפחה מאת סמדר שיר, מלא בריקודים ובשירה ומבוסס על ספר הילדים המחורז של תרצה אתר. 'האריה שאהב תות' עולה לראשונה על הבמה בהצגת ילדים משעשעת עם מוסר השכל. האריה החמוד - שרצה רק תות, ובכה ובכה, וניגב את עיניו בסמרטוט עד שהבין שזו הייתה טעות. המחזה בכיכובה של מיקי כוכבת הילדים נכתב על ידי סמדר שיר, הלחנים הם פרי עטו של משה דץ, ומשתתפות בו רקדניות הסטודיו של לימור שולב. משתתפים: מיקי, איתי בלייברג/שלומי אדרי ואחרים.
  תאריכים: 16 ביולי - 2 באוקטובר 2022
  מקום: באר שבע, ראשון לציון, הרצליה, מודיעין, קיבוץ גבעת ברנר
  מחיר: 69 ₪
   

 •  
  התזמורת הקאמרית הישראלית - הצדעה לעוזי חיטמןהתזמורת הקאמרית הישראלית - הצדעה לעוזי חיטמן
  הצדעה לעוזי חיטמן, במלאת 18 שנים למותו.
  פסקול הילדות האהוב של עוזי חיטמן - אלוהים שלי, הופה היי, כמו צועני, תמיד נשאר אני, אדון עולם ועוד - בביצוע מהוקצע וסוחף של משתתפי המופע עם התזמורת.
  העיבודים חדשים והמופע מלווה בווידיאו ארט ובקטעי ארכיון מאלבומה של משפחת חיטמן. 


  תאריכים: 23 ביולי 2022
  מקום: מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 81 ₪
   

 •  
  התיאטרון הילדים הישראלי - איה פלוטו - שעת סיפורהתיאטרון הילדים הישראלי - איה פלוטו - שעת סיפור
  פלוטו, כלבלב שובב מקיבוץ מגידו, מחליט בוקר אחד לברוח ולחפש הרפתקאות. הוא פוגש בפרה, בסוס, בפרפר, בצפרדע ובפרח הנרקיס ולבסוף מוצא שוב את גדי חברו הטוב. יחד הם חוזרים לקיבוץ, ופלוטו מגלה שזה כיף לצאת ולטייל אך בסופו של דבר אין כמו בבית!

  תאריכים: 23 ביולי 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מרתה 
  כתובת: פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, ת"א

  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - ממלכת אין קולהתיאטרון שלנו - ממלכת אין קול
  בממלכה קסומה ושמחה שכל תושביה שרים ומאושרים, זולה המכשפה הטילה כישוף, נועז מסוכן וחצוף: מעתה תהיה דממה בממלכה: ללא דיבורים, מנגינות וצחוקים של שמחה. התושבים היו עצובים ומאוכזבים, לא ידעו איך לבטל את הכישוף הנורא עד שילד אחד קטן, מצא רעיון מבריק וחכם שהחזיר את השמחה לממלכה (ואת המכשפה למוטב)... מחזה על סובלנות, המעודד להכיל את האחר וצרכיו ולגלות שאפילו ילד קטן יכול, בין רגע, לפתור בעיות שגדולים לא מצליחים.
  תאריכים: 23 ביולי 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף (פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, ת"א) 
  מחיר: 76 ₪
   

 •  
  תיאטרון ארצי - פינוקיותיאטרון ארצי - פינוקיו
  הצגה מוסיקלית וקסומה על כוחה של האהבה וכוחה של האמת. פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן. במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, הולך שולל אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג. לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב.
  בעיבוד תיאטרלי ססגוני בהשראת הקומדיה דל’ארטה האיטלקית, המשלב מוסיקה, אקרובטיקה, מסיכות ותיאטרון בובות.

  תאריכים: 11 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון הפארק - שעת סיפור - מר זוטא ועץ התפוחיםתיאטרון הפארק - שעת סיפור - מר זוטא ועץ התפוחים
  בגינתו של מר זוטא צומח עץ תפוחים יבש ומכוער שלא מניב פירות. לעומת זאת, שכניו מתגאים בגינותיהם המפוארות. בכעס רב הוא מחליט לעקור את העץ מגינתו... מי יצליח לעצור את מר זוטא ממזימתו ומה הסוד שבגללו השכנים מצליחים והוא לא? ואיך פתאום הופיעו הרבה תפוחים על העץ שלו? להקת פרחים ולהקת ירקות, דחלילים וציפורים, פטריות ססגוניות וכמובן אזרחי היער, כולם רוקדים את הסיפור על מר זוטא ועץ התפוחים.
  תאריכים: 6-13 באוגוסט 2022
  מקום: תיאטרון הפארק - פארק הירקון
  כתובת: שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב
  מחיר: 55 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - עכבר העיר ועכבר השדהתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - עכבר העיר ועכבר השדה
  באחת ההצגות המצליחות ביותר של תיאטרון אורנה פורת משתתפים רק 2 שחקנים – גיא ברכה ואסף דגני. הם מגלמים 2 חברי ילדות, העכברים בובי וצ''ופצ''יק, שגדלו ביחד, אבל בשלב מסוים נפרדו דרכיהם. האחד החליט לנסות את מזלו בעיר הגדולה ואילו השני העדיף את מרחבי השדה האינסופיים ואת האוויר הצח. החברים מנסים לשמור על קשר, מבקרים זה את זה, אבל מגלים שתהום גדולה נפערה בין דרכי חייהם והעדפותיהם. האם יוכלו לשמור על חברותם למרות הכל? האם ילמדו לכבד זה את טעמו ואת בחירותיו של זה?...
  תאריכים: 23 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום רוטשילד (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב)
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אגדות המלך שלמה ומלכת שבאתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - אגדות המלך שלמה ומלכת שבא
  מי לא שמע על המלך שלמה? כולם יודעים שהוא היה החכם באדם, שהוא ידע את שפת החיות ובנה את בית המקדש אבל לא הרבה יודעים שהוא ירש את המלוכה מאביו, המלך דוד, בגיל צעיר מאד, והוא לא ממש ידע איך מלך טוב צריך להתנהג. ההצגה מספרת על שלמה המלך הצעיר ועל ביקורה המלכותי של מלכת שבא שמגיעה לארמונו מארץ רחוקה. ביקור ששינה את חייו והפך אותו ממלך יהיר למלך היודע להקשיב ולתת כבוד לכל אדם... עיבוד תיאטרלי חדש, מרהיב ומלא דמיון המשלב שירים מקוריים, מסיכות והפעלת בובות.
  תאריכים: 23 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין (חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב
  מחיר: 71 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - הארגז של ביאליקתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - הארגז של ביאליק
  בבית המלאכה של דידי קמים לתחייה אביזרים ובובות, וסיפורים ודמויות נוצרים יש מאין. בחגיגה של תיאטרון שמשלב בובות, אביזרים וכלים, שנוצרים כאן ועכשיו לנגד עיניהם של הילדים, אנו מלווים את הסיפור על בן המלך שהביא את בשורת הבצל לממלכה רחוקה שאנשיה לא טעמו בצל מימיהם. סיפור על נדיבות וטוב לב אמיתי לעומת חמדנות.

  תאריכים: 25 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום רוטשילד
  כתובת: חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - בנעליותיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - בנעליו
  במהלך ויכוח מתרחש קסם מפתיע אשר מביא לכך שסבא שאול ונכדו רני יתהפכו. ברגע אחד בלתי נתפס, סבא שאול - פלמ"חניק בעברו והיום דייר בבית אבות נכנס לגופו של רני נכדו, בעוד רני - נער מתבגר אשר מתמודד עם קשיי למידה וחולם להיות כוכב ראפ, נכנס לגופו של סבו. המצב החדש, יוצר שלל מצבים קומיים ומצחיקים עד דמעות אשר מתעצמים עם נסיונם של השניים להסתיר את המציאות מפני אמו של רני, בתו של שאול ומפני הסביבה
  תאריכים: 26 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום רוטשילד
  כתובת: חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - זהבה ושלושת הדוביםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - זהבה ושלושת הדובים
  דובי הקטן רוצה כבר להיות גדול, אבל ההורים – אמא דובה ואבא דוב – מתייחסים אליו, מה לעשות, קצת כמו אל תינוק. זהבה, לעומת זאת, רק רוצה להישאר קטנה. אבל מה לעשות שנולד לה לא מזמן אח קטן והיא נאלצת, גם בעל כורחה, להיות ילדה גדולה ועצמאית יותר. דרך סיפור המסגרת המוכר ומעורר ההזדהות הזה ניגש המחזאי גיל צרנוביץ' לאגדה הקלאסית על זהבה ושלושת הדובים, בשילוב שירי ילדות אהובים וריקודים מלבבים... 
  תאריכים: 27 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון ארץ ישראל - אודיטוריום קלצ'קין
  כתובת: חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת - שוליית הקוסםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - שוליית הקוסם
  עיבוד לקלאסיקה האהובה. מה קורה כששוליית הקוסם לא מסוגל להתאפק ומנסה לבצע קסמים עוד לפני שהגיעה העת? הצגת יחיד וירטואוזית ומלאת הומור, עם שירים נפלאים, קסמים מפתיעים, הפעלת בובות ומוסיקה קלאסית נהדרת. על סבלנות, על חשיבות הלימוד והתרגול, על כישלון ועל הצלחה.

  תאריכים: 28 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פלפליםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - פלפלים
  המנהל האמנותי של תיאטרון אורנה פורת גיל צרנוביץ' יצר את הקברט "פלפלים" בהשראת הקברטים הצרפתיים לילדים. יחד עם המנהל המוזיקלי נדב רובינשטיין הם בחרו לא רק את שירי הילדים הישראליים האהובים ביותר מכל הזמנים, אלא גם חיברו אותם יחדיו כך שהמופע יציג כמה נושאים, תמות, המתחברות יחדיו. כך, למשל, יש בהצגה שיר אחד ארוך שחלקיו הם שירים המוקדשים לאמהות. ארבעת השחקנים נבחרו בקפידה...
  תאריכים: 29 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - אדיסוןתיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער - אדיסון
  תומס אדיסון, אחד הממציאים הגדולים בכל הזמנים, מוכר כמי שהמציא את נורת החשמל, את מצלמת הקולנוע ואת המכשיר הראשון שאיפשר הקלטה של צלילים, הפונוגרף. אבל כילד - הדחף שלו לחקור תופעות בלתי מוסברות ולערוך ניסויים הביא לו בעיקר צרות. הניסויים שלו גרמו לא אחת לתאונות והסבו נזק כספי לאביו, שכעס מאוד על בנו בכל פעם שהיה צריך להוציא את הארנק ולשלם עבור הקלקולים של בנו. אדיסון הקטן סבל גם מדחייה חברתית...
  תאריכים: 30 באוגוסט 2022
  מקום: מוזיאון תל אביב לאמנות - אולם אסיא
  כתובת: שדרות שאול המלך 27, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - הטבח והמלךהתיאטרון שלנו - הטבח והמלך
  הרפתקת בישול טעימה ומצחיקה להפליא שבה טבח מפוחד ומלך רעב ומגושם יוצאים למסע ביבשה ובים. הם פוגשים דמויות ססגוניות, ובעזרת מתכונים, ספרים וסירים, ולא מעט שירים, הם מתמודדים עם פחדים, ולומדים על הערך של שיתוף פעולה. כדי להצליח, הם צריכים זה את זה. כיצד יסתיים המחזה? מי יהיה הטבח המלכותי?

  תאריכים: 3 בספטמבר 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף
  כתובת: פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, תל אביב
  מחיר: 61 ₪
   

 •  
  התיאטרון שלנו - הברווזון המכוערהתיאטרון שלנו - הברווזון המכוער
  עיבוד מקסים לאגדה האהובה מאת הנס כריסטיאן אנדרסן. אמא ברווזה דגרה על ביציה באהבה ובציפייה. כאשר בקעו הביצים, כל ברווזון קטן מייד זכה לשם חיבה: פזיזון, ברווזמרת, ו... מכוערצ'יק. מכוערצ'יק הברווזון חש שהוא שונה, מיותר, כמו עוף מוזר. אחרי לבטים ועלבונות שספג מחבריו, החליט לפרוש ויצא למסע, בו גילה כמה אמיץ הוא, חכם, נבון ומקסים. הצגה מוזיקלית, מרגשת ומעשירה, המציעה כלים להערכה ולהעצמה עצמית. בהשתתפות שישה שחקנים.
  תאריכים: 1 באוקטובר 2022
  מקום: בית ציוני אמריקה - אולם מאירהוף (פינת אבן גבירול 26 ודניאל פריש 1, ת"א)
  מחיר: 76 ₪
   

 • התיאטרון שלנו - הביצה שהתחפשההתיאטרון שלנו - הביצה שהתחפשה
  "הביצה שהתחפשה" מאת המשורר דן פגיס הפכה לאחד מספרי הילדים האהובים ביותר בישראל – קלאסיקה של ממש. בספר המפורסם, שכתב פגיס לילדיו, מסופר על ביצה שלא רצתה להיות ביצה. דמות עגולה (תרתי משמע) שמחפשת משמעות ושינוי, נמצאת במרוץ אחר סיפוק ומימוש עצמי. האם תהפוך לשעון? או לסל? האם תתחבר עם בלון או עם כדור פינג פונג? שום דבר לא מרצה אותה, לא מביא לה אושר. היא מתגלגלת לה ומתגלגלת...
  תאריכים: 26 בנובמבר 2022
  מקום: היכל התיאטרון
  כתובת: החשמונאים 77, קרית מוצקין
  מחיר: 76 ₪
   


לייבסיטי - בניית אתרים