דף הבית >> כרטיסים >> כרטיסים להצגות ומופעים לילדים
כרטיסים להצגות ומופעים לילדים באתרים "קופת בראבו" ו"גרו קופונים"
להצטרפות לרשימת התפוצה של "קופת בראבו"


 • ענן על מקלענן על מקל
  מופע מוזיקלי לילדים ולכל המשפחה - ירדן בר כוכבא/ענבל סמדר, עידן אלתרמן/תומר שרון/אלון נוימן, טל בלכרוביץ' ודידי שחר מבצעים את שיריה השנונים והקסומים של סופרת הילדים האהובה רינת הופר וממריאים על כנף. לחנים סוחפים ומאירי פנים של דידי שחר. תמונות חיים קטנות של ילדה ושמה עמלי, ילדה חולמנית שחווה את המציאות בדרכה המשעשעת ומלאת הדמיון. המופע מיועד לילדים בגילאי 4-9 ולכל המשפחה.
  תאריכים: 24 באפריל 2021
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪ • מגש הקצבמגש הקצב
  פרויקט מוזיקלי מצחיק ומרגש לקטנים ולגדולים המבוסס על טקסטים של המשורר נתן אלתרמן! עם יובל מנדלסון, נדב הולנדר, ענת מושקובסקי ורוני וגנר. המופע מציג לחנים חדשים לשירי הילדים של אלתרמן לצד כמה קלאסיקות מוכרות ואהובות; השירים מלווים בקטעי קישור משעשעים שנכתבו בחריזה אלתרמנית בסגנון עכשווי, והמוזיקה היא עדכנית עשירה וסוחפת.
  תאריכים: 22 במאי 2021
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪ • תיאטרון חיפה ותזמורת המהפכה - אם פתאום אפגוש אריהתיאטרון חיפה ותזמורת המהפכה - אם פתאום אפגוש אריה
  מופע מוסיקלי לילדים בהשתתפות ענבל סמדר, טל בלכרוביץ' ונגני תזמורת המהפכה. שירי חיות מאת משוררים אהובים: על פילה מנוזלת (לאה גולדברג), זבוב שעזב לבלי שוב (מיריק שניר), החתול בלעם שלתוך פיהוק נעלם (נורית זרחי), זברה וג'ירף מפטפטים על נקודות ועל פסים (שלומית כהן אסיף), הסוד של הקיפוד (רות אורן), זנבות שנקשרו (שירה גפן) ועוד.

  תאריכים: 29 במאי 2021
  מקום: מרכז ענב לתרבות
  כתובת: אבן גבירול 71, תל אביב
  מחיר: 65 ₪לייבסיטי - בניית אתרים