דף הבית >> כל הדילים והקופונים של ישראל >> עמודי דילים >> טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לגיאורגיה בן 4 ימים, בתאריכים 25/06 - 29/06
מחיר: החל מ-499 דולר לאדם
 


 יום 1: תל אביב - טביליסי; נמריא מנתב"ג לבירת גיאורגיה טביליסי + העברה למלון

 יום 2: טביליסי - סיור בעיר; לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור בטביליסי, בירת גאורגיה עתיקה מהמאה 5.
נערוך סיור בעיר, במהלכו נבקר באזורים העתיקים והחדשים. ביקור רגלי ברוב אתרי העיר העתיקים, הקרובים אחד לשני. נראה את כנסיית מטחי (מהמאה ה-13), מרחצאות הגרפית הבנויות מלבנים, מצודת נריקאלה (מהמאה ה-4), בית הכנסת, קתדרלת סיוני. נמשיך לאורך שדרת רוסטבלי – הרח` הראשי בטביליסי (על שמו של המשורר הלאומי הגרוזיני), נצפה בבניינים המפוארים: בית הפרלמנט, התיאטרון הלאומי ובית האופרה. בתום הסיור העברה למלון.


 יום 3: אנאנורי - הרי הקווקז; סיור ברכבי 4X4 בהרי הקווקז או יום חופשי בטביליסי.
למעוניינים נציע לצאת בתשלום נפרד של 50$ (מותנה במינ` 10 נרשמים) : ניסע בדרך הצבאית הגיאורגית הידועה שמובילה לגבול עם רוסיה, נעצור לביקור במבצר אנאנורי, מבצר שנבנה במיקום אסטרטגי חשוב ושולט על כל סביבתו ועל הנהר במאות 16-17. המצודה צופה על אגם ז`ינוואלי שמימיו בצבע טורקיז והתצפית עוצרת נשימה. ניסע בדרך מרהיבה לאורך כפרים קטנים ציוריים ונהר טרגי לעיירה קזבגי – השוכנת בלב האזור. נמשיך עם ג`יפים בנוף של עמקים ועיירות, נגיע לכנסיית גרגטי של השילוש הקדוש מהמאה ה-14, כנסייה קטנה ומרשימה השוכנת מול הר קווקז. מעל 600 שנה אבני הכנסייה נחשפות לפגעי מזג אוויר ושורדות סופות לכן היא נחשבת סמל של עמידות עם גיאורגי בפני המצוקה. באם מזג האוויר יאפשר אולי נוכל לראות את הפסגות המושלגות של הר קזבגי, המתנשא לגובה של 5,047 מטרים ,לפי המיתולוגיה היוונית, פרומתיאוס נקשר לצוק הר קזבגי. בתום הטיול נחזור למלוננו בטביליסי. המעוניינים יוכלו להצטרף לערב פולקלור – ארוחת ערב מלווה שבשירה וריקוד מסורתי. (בתשלום נוסף של 30$)


 יום 4: קאחתי - מנזר בודבה - סירנארי; אירוח ביקב מקומי (יום חופשי) או יום חופשי בטביליסי + איסוף מהמלון בשעות הערב המאוחרות והעברה לשדה תעופה.
למעוניינים נציע לצאת בתשלום נפרד של 57$ (מותנה במינ` 10 נרשמים): לאחר ארוחת בוקר נצא לחבל קאחתי – אזור היין של גיאורגיה. תחילה נבקר במנזר בודבה בו קבורה נינו הקדושה, נמשיך ונטייל בסירנארי, שהכינוי שלה "עיר אהבה", עיר יפהפייה הנמצאת על גבעה עם נוף פנורמי לעבר עמק האלאזאני ולהרי הקווקז המזרחיים. נעצור לטעימות יין אצל משפחה מקומית וכאן נאכל ארוחת צהריים מסורתית בבית גיאורגי, כולל סדנת הכנת לחם וטעימות יין. בתום הסיור חזרה לטביליסי, זמן חופשי לקניות והעברה לשדה תעופה לטיסה חזרה לארץ.


 לתשומת ליבך:המסלול מתאר את ימי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות. תוכנית הטיול מתבססת על לוח הטיסות המתוכנן בזמן הוצאתה. תוכנית הטיול תשתנה בכפוף ללוח הטיסות.
 הטיול המאורגן לגיאורגיה הוא בן 4 ימים, בתאריכים 25/06/20 - 29/06/20.

 מארגן הטיול: איסתא.

 מחיר הטיול כולל:
 טיסות
 מיסים והיטלים
 לינה במלון מדרגת תיירות טובה
 כניסות לאתרים כמפורט במסלול
 אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע תוכנית הטיול
 מלווה ישראלי צמוד 
 טיפים לנותני השירותים בחו"ל  

 החבילה לא כוללת ביטוח רפואי ומטען וטיפ למלווה הקבוצה הישראלי.

 הטיסה הינה טיסת צ'רטר ומחיר הטיסה אינו כולל: ארוחות והושבה.

 לתשומת ליבכם! בחלק מטיסות הצ'רטר חברות התעופה לא מאפשרות לבצע צ'ק אין מראש.
יש לוודא 24 שעות לפני הטיסה דרך אתר רשות שדות התעופה.


 התשלום מתבצע בשקלים בלבד והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה בלבד. שער המרה הינו על פי דין.
 
 עקב שינוי תדיר במחירים ובמקרה של שוני במחירים, המחיר הקובע הוא המחיר באתר המקורי.

לדילים נוספים בתחום התיירות, לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים